Türkçe Arapça Tercüme

Türkçe Arapça Tercüme

Türkiye ile Arap ülkeleri arasında gerçekleşen tüm bireysel ya da kurumsal işlemlerde türkçe arapça tercüme işlemi gerçekleştirilmektedir. Türkçe ile Arapça uzun yıllar etkileşimde olan eski iki köklü dil olmakta ve ikamet, vatandaşlık, evlilik, ticaret, şirket kuruluşu, ortaklık, eğitim, turizm gibi işlemlerde türkçe arapça tercüme yapılmaktadır. Türkçe arapça tercüme şirket kuruluş evrakları, pasaport, sözleşme, diploma, bekarlık belgesi, nüfus kayıt örneği gibi evraklarda yeminli, noter yeminli ya da standart olarak gerçekleştirilmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi uzman ve deneyimli kadrosu ile türkçe arapça tercüme projelerinde İstanbul Şişli’de bulunan ofisinde hizmet vermektedir.  Arapça çeviri yapılırken en çok dikkat edilmesi gereken husus sağdan sola yazılmasıdır. Tablo, grafik, rakamların ters yönde yazılması sebebiyle dikkat edilmesi ve düzenlemesinin bu doğrultuda yapılması gerekmektedir. Dil bilgisi, terminoloji konusunda uzman, deneyimli tercüman, editör, kontrolör kadrosu ile EN 15038 Hizmet Kalite Standartlarında işlem yapmaktadır. EN 15038 Hizmet Kalite Standartları Avrupa’da tercüme sektörüne istinaden hazırlanmış ve uluslar arası geçerliliği bulunmaktadır. Türkçe arapça tercüme işlemleri tekliften teslimata kadar tüm aşamalarda EN 15038 Hizmet Kalite Standartları yönergelerine göre işlem yapılmakta tercüman ve editör kadrosu da aynı yönergelere göre oluşturulmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi türkçe arapça tercüme projeleri ve diğer tüm projeler son teknolojiye sahip teknik altyapısı ve müşteri paneli ile hizmet verilmektedir. Türkçe arapça tercüme projeleri müşteri paneli sayesinde şeffaflık ve güven oluşturmaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme projeleri profesyonel bir kadro ile uygun fiyat, hız ve kalite kriterleri bir arada sunulmaktadır. Kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı hizmet vermekte olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün lider markası olarak hizmet vermektedir.

Türkçe arapça tercüme hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!