Türkçe Çeviri

Türkçe Çeviri

Türkçe çeviri birçok dile ya da birçok dilden çevrilirken dikkat edilmesi ve yapılması gereken birçok husus mevcut olup büyük bir titizlikle gerçekleştirilmelidir.

Türkçe çeviri yapmak anadilimiz olması sebebiyle çok kolay olduğu düşünülse de kendi dilimize bile ne kadar yabancı olduğumuzu Türkçe çeviri yaparken anlarız. Kitap çevirisi, makale çevirisi, hukuk çevirisi ve çok daha fazla alanda Türkçe çeviri yapmak isteyen kişilerin kitaplar hayatında su kadar elzem değer taşımalıdır.

Okumayı, araştırmayı, kendinizi geliştirmeyi ve yeni bilgiler edinmeyi seviyorsanız ve diliniz varsa Türkçe çeviri yapabilmeniz mümkündür. Ülkemizde en çok tercih edilen İngilizce Türkçe çeviri yapmak istiyorsanız en az bir alanda kendinizi geliştirmiş olmanız, bir terminolojik alana hakim olmanız size ciddi avantaj sağlamaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, tercüman kadrosunu büyük bir titizlikle EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında oluşturmakta ve çeviri İngilizce alanında geniş bir kadroya sahip olup terminolojik alanlarına ya da uzmanlık alanlarına göre kategorize etmektedir. Bu durum Türkçe çeviri yaparken doğru alanda tercüme ekibi oluşturmayı ve çeviri yaparken doğru terminoloji kullanmayı sağlamaktadır.

Müşteri odaklı yaklaşımlarını Türkçe çeviri konusunda ilk sırada tutan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme sektörel gelişim ve değişimleri yakından takip eden ve müşteri talep ve ihtiyaçlarına kulak verebilen bir markadır.

EN 15038 Hizmet Kalite Standartları sertifikasına sahip Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tercüme sektörüne özel hazırlanmış olan bu standartlar çerçevesinde tüm işleyişini gerçekleştirmekte ve bu sayede Türkiye’nin lider markası haline gelmiş ve kaliteli hizmeti sabitlemiştir.

Kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı kalmayı sürdüren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bununla birlikte uygun fiyat, hız ve kaliteli hizmeti bir arada sağlamaktadır.

Türkçe çeviri yapan tercümanların özellikleri;

  • Türkçe’yi çok iyi kullanabiliyor olmak
  • Hukuk, medikal, teknik, finans gibi terminolojik alanlarda kendisini geliştirmiş olmak
  • Sorumluluk sahibi olmak ve profesyonel iletişim sağlayabilmek
  • Yabancı dili anadil seviyesinde biliyor olmak ve en az bir terminolojide uzmanlaşmış olmak gerekmektedir.

Türkçe çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!