Türkçe Fransızca Çeviri

Türkçe Fransızca Çeviri

Fransa’da kullanılacak tüm Türkiye menşeili dokümanlarda Türkçe Fransızca çeviri işlemi uygun fiyat, hız ve kalite çerçevesinde Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Fransa Türklerin en çok göç ettiği ya da yaşadıkları Avrupa ülkelerinden biri olmanın yanı sıra eğitim, ticaret, turizm gibi nedenlere bağlı olarak da çok sayıda Türk vatandaşı tarafından ziyaret edilmektedir. Tüm bu işlemler sırasında vize başta olmak üzere, evlenme, boşanma, eğitim, mahkeme ve daha birçok konuda bazı evrakların Türkçe Fransızca çeviri işlemi yapılmalıdır. Şirketlerin Fransa’ya yapmak istedikleri yatırım, Fansız bir şirketle ortaklık ya da Fransa pazarında yer almak amacıyla çok sayıda kurumsal evrak birey ya da kurum talebi doğrultusunda yeminli Türkçe Fransızca çeviri ya da noter yeminli Türkçe Fransızca çeviri olarak resmi tercüme edilmektedir.

Türkçe fransızca çeviri işlemi gerçekleştirilirken kaynak metin, hedef metin, terminoloji, dosya formatı ve karakter sayısı gibi daha birçok etken göz önünde bulundurularak süreç planlaması yapılır. Müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde türkçe fransızca çeviri alanında müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini öngörerek bu bağlamda planlama yapan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi yurtiçi ve yurtdışında sayısız firma ile iş birliği yapmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında hizmet sağlamaktadır.

Teknik, ticari, tıp, hukuk, finans, reklam, web sitesi, otomasyon, yazılım ve daha birçok alanda Türkçe Fransızca çeviri ve Türkçe Fransızca tercüme hizmetini her alanda ayrı ayrı uzmanlaşmış geniş tercüman, editör ve kontrolör kadrosu ile faaliyet göstermektedir. Özellikle Fransa’da yayınlanacak reklam metinleri, katalog, broşür, web sitesi, kitap gibi editöryal dokümanlar ya da sözleşme, vekaletname, mahkeme evrakları gibi zorlu dosyaların yanı sıra akademik makale ve yayınlarda da profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Türkçe Fransızca çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 90 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!