Türkçe İngilizce Çeviri

Türkçe İngilizce Çeviri

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi yılların tecrübe ve deneyimi ile uygun fiyat, kalite hızlı tercüme hizmeti ile Türkçe İngilizce çeviri alanında sektörün lider firmaları arasında yer almaktadır.

Kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlılığını sürdüren ve tüm işleyişini bu değerler üzerine inşa eden Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme yurt içi ve yurt dışında faaliyetlerini tüm dillerde olduğu gibi İngilizce Türkçe çeviri alanında da sürdürmektedir.

Çeviri İngilizce büyük bir dikkat ve hassasiyet gerektiren ve ilk etapta Türkçe çeviri alanında profesyonellik gerektiren bir alandır. Tercüme sektörünün en çok talep edilen dil çifti olan Türkçe İngilizce çeviri hususunda global bir marka olmak ve kalitede istikrarı sağlamak zordur. Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Türkçe İngilizce çeviri prosesini EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında yürütmektedir. Tercüman seçimini büyük bir titizlikle çeşitli denemeler ve değerlendirmeler sonrası oluşturan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme tüm Türkçe İngilizce çeviri işlemlerini aynı ekip ile sağlamaktadır.

Türkçe İngilizce çeviri yapılırken hedef dil, kaynak metin, kaynak metnin terminolojisi, dosya türü, dosya formatı gibi birçok konuya dikkat edilmelidir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Türkçe İngilizce çeviri işleminde sektörün lider markası halini almış bu konuda terminolojik kategorize ederek bünyesinde çok sayıda tercümanın kariyer çalışmasında destek sağlamıştır. Türkçe İngilizce çeviri konusunda tercüman, tercüman adayları, stajyerler ve editörler anlamında kariyer yolculuklarında çok sayıda kişi ile iletişimde kalmış ve bu başarıyı uluslar arası platforma taşımış şirkettir.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi edindiği donanım ve günümüz teknolojisi ile edindiği müşteri paneli ile güven şeffaflık ve kaliteyi sağlamıştır.

Türkçe İngilizce çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanotercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!