Türkçe İngilizce Ceviri

Türkçe İngilizce Ceviri

Dünyanın en çok konuşulan ve ilk tercih edilmesi sebebi ile türkçe ingilizce ceviri işlemi web sitesi, yazılım, tıp, sanat, edebiyat, hukuk finans gibi alanlar başta olmak üzere birçok alanda gerçekleştirilmektedir.

Dünya dili denildiğinde akla gelen İngilizce ve Türkçe arasında her türlü ifadenin yazılı ya da sözlü türkçe ingilizce ceviri işlemi gerçekleştirilmektedir.

Vize, vatandaşlık, ikamet, nikah, eğitim, ticaret, mahkeme gibi birçok alanda Türkçe ingilizce ceviri yapılmaktadır.

Yazılı çeviri işleminin yanı sıra sözlü türkçe ingilizce ceviri işlemi seminer, konferans, kongre, eğitim, toplantı ve daha birçok alanda gerçekleştirilmektedir. Sözlü türkçe ingilizce ceviri yapılırken İngilizce’nin aksanı, konuşmacının aksanı ve içerik hakkında bilgi ve deneyim sahibi olunması gibi birçok kritere dikkat edilerek yapılması gerekmektedir. Ekipman kullanılması söz konusu olduğunda teknisyen ile birlikte tercümanın da ses sistemine hakim olması gerekmektedir.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana Perpa Ticaret Merkezi’nde yazılı ve sözlü türkçe ingilizce ceviri hizmetini terminolojik alanda uzman ve deneyim sahibi bir kadro ile gerçekleştirmektedir. Tüm dillerdeki başarısını EN 15038 Hizmet Kalite Standartları ile stabilize eden Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme yurt içi ve yurt dışında sektörün lider markası olarak hizmet sağlamaktadır. Tercümanlarını terminolojik uzmanlıklarına göre kategorize eden ve talep edilen konuda en sağlıklı sonucu sunmayı hedefleyen Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bu konuda başarıya ulaşmıştır. Ayrıca türkçe ingilizce ceviri projelerini de son teknolojiye sahip müşteri paneli üzerinden şeffaf ve güvenlik sağlamaktadır. Kullanım kılavuzu, sözleşme, diploma, transkript, mahkeme evrakları, şirket evrakları, kitap, dergi, makale gibi evraklarda Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile profesyonel türkçe ingilizce ceviri işlemi gerçekleştirilmektedir.

Türkçe İngilizce ceviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!