Türkçe İngilizce Metin Çeviri

Türkçe İngilizce Metin Çeviri

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana ilk olarak Türkçe İngilizce metin çeviri işleminde güven ve istikrarı sağlamış, uygun fiyat, hız ve kalite unsurlarını bir arada sunarak hizmet sağlamaktadır.

Türkçe İngilizce metin çeviri, tercüme sektörünün en çok talep edilen dil çiftidir. Bu durum yoğun iş sirkülasyonu ile birlikte kalite istikrarını zora sokmaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bunu ön görebilen deneyim ve tecrübeye sahip olup Türkçe İngilizce metin çeviri alanında profesyonel, eğitimli, anadil düzeyinde dil bilgisine sahip, her terminolojide uzmanlaşmış tercüman ve editörlerden oluşan geniş bir kadroya sahiptir. Tüm Türkçe İngilizce metin çeviri projelerinde tekliften teslimata kadar bütün aşamaları EN 15038 Hizmet Kalite Standartları prosesine göre gerçekleştirmektedir.

EN 15038 Hizmet Kalite Standartları; tercüme sektörüne özgün düzenlenmiş ve uluslar arası geçerliliği olan bir program olup doğru, istikrarlı ve kaliteli yönetim ve tercüme sağlanması adına düzenlenmiştir. EN 15038 Hizmet Kalite Standardını diğer kalite ve standartlardan ayıran en büyük özellik ise tercüme sektörüne istinaden hazırlanmış olması ve bu sebeple kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Türkçe İngilizce metin çevirisi yapılırken Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme çok yönlü bakış açısını sağlayarak başarı elde etmektedir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi için Türkçe İngilizce metin çeviri işlemi sadece dilden dile veri aktarımı olmayıp tercüme projesi ele alınırken;

  • Hedef dil
  • Kaynak dil
  • Terminoloji
  • Dosya türü
  • Dosyanın konusu
  • Kullanım alanı
  • Müşteri faaliyet alanı
  • Hedef kitle ve hedef ülke

Ve daha birçok kriter açısından ele alınarak tercüme ekibi atanır ve çeviri bu şekilde ele alınır. Bu sayede Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi yurt içi ve yurt dışında sayısız başarıya imza atmış ve Türkçe İngilizce metin çeviri işleminde istikrarı sağlamıştır.

Çeviri İngilizce alanında teknolojik altyapısı ve müşteri paneli ile birlikte hizmette güveni sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme sektörün lider markaları arasında yer almaktadır.

Türkçe İngilizce metin çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!