Türkçe İngilizce

Türkçe İngilizce

Türkçe İngilizce çeviri sektörünün en çok talep edilen dil çifti olup Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi, müşterilerine uygun fiyat, hız ve kalite unsurlarını bir arada sunmaktadır.

Türkçe İngilizce çeviri ve tercüme işlemi yaparken birçok hususa dikkat etmek ve profesyonel bir ekip ile çalışma yürütmek gerekmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana geniş ve profesyonel bir ekip kurmuş ve bu ekip ile başarı yolunda ilerlemiştir. Türkçe İngilizce çeviri yapılırken; doğru tercüman, doğru kaynak metin analizi ve doğru ir koordinatör temel prensipler olmakla birlikte Okeanos Uluslararası çeviri ve Yeminli Tercüme bilir ki tercüme doğru dil bilgisi ile değil doğru organizasyon ile ortaya çıkmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin farkı da işte tam da bu noktada ortaya konulmakta ve kaliteli çeviri için iyi bir organizasyonun gerekliliğinin farkında olmakla dünya markası olabilmiştir. Kaynak metin hakimiyeti, doğru tercüme ekibi yönlendirmesi, doğru terminoloji ve doğru hedef dil sağlanması için iyi bir teknik donanım ve iyi bir organizasyon gerekmekte ve bu kıstaslar belirli bir sisteme entegre edilmelidir. Bu sebeple Okeanos Uluslararası çeviri ve Yeminli Tercüme tüm işleyişinde olduğu türkçe ingilizce alanında da son teknolojiye sahip müşteri paneli ile hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra sahip olduğu EN 15038 Hizmet Kalite Standartlarına tüm işleyişini entegre etmiş ve bundan mesul ve her kurumsal firmaya özel bir kurumsal müşteri temsilcisi ile iş ve dil takibini sağlamıştır. Okeanos Uluslararası çeviri ve Yeminli Tercüme yerli ve yabancı birçok kurumsal şirket ve bireysel müşteriye yurt içi ve yurt dışında hizmet vermekte ve hizmet ağını her geçen gün genişletmektedir. türkçe ingilizce tercüme ve çeviri teknik, tıp, hukuk, finans, bilişim, kitap, edebiyat, sanat ve daha birçok alanda talep oluşturmakta ve Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin her bir talebe dair ayrı ayrı alanlarda uzman ekibi bulunmaktadır. Yılların tecrübe ve bilgi birikimini işleyişine aktarabilen ve bu sayede müşteri memnuniyetini hat safhada tutabilen Okeanos bugün sektörün lider sıfatı ile sektörde faaliyet göstermektedir.

Türkçe İngilizce hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.comtr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!