Türkçe İngilizceye Çevirme

Türkçe İngilizceye Çevirme

Türkçe İngilizce’ye çevirme konusunda Türkiye’nin uluslar arası başarıya ulaşmış markası Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi profesyonel anlamda bu iki dilde ve daha fazlasında hizmet sunmaktadır.

Tercüme sektöründe yıllardır faaliyetlerini sürdüren ve bu sektörün öncü firmaları arasında yıllardır sağladığı başarı ile yer almış olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana etik değerleri ve ilkeleri çerçevesinde hizmet sağlamaktadır.

Türkçe İngilizceye çevirme alanında geniş tercüman, editör ve kontrolör kadrosuna sahip Okeanos dünden bugüne bu alanda birçok tercümana iş, staj ve saha çalışması imkanı sağlamıştır. Türkçe İngilizce’ye çevirme sırasında dikkat edilmesi gereken birçok husus ve sağlanması gereken birçok tasdikli ya da tasdiksiz hizmeti geniş, deneyimli, uzman kadrosu ile sağlamaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi yılların deneyimini tek bir potada eritmiş ve uygun fiyat, hız ve kaliteli tercüme anlayışını da o potaya dahil ederek yoluna devam etmiştir.

Türkçe ingilizceye çevirme alanında tıbbi, teknik, hukuki, finansal, resmi ve daha birçok alanda başarılı çalışmalara imza atan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bu anlamda dünya genelinde marka olmayı başarmıştır. Tüm çalışmalarında olduğu gibi Türkçe İngilizce’ye çevirme alanında da son teknolojiye sahip müşteri paneli ile şeffalığı ve güveni müşterilerine aktarabilen Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme bu konuda daha fazlasını sağlayarak uluslar arası kaliteyi de bünyesine dahil etmiştir.

Tüm projelerini EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde yürüten Okeanos dünden bugüne tercüme sektörünün tüm ihtiyaç ve taleplerine yanıt sağlayabilen bir altyapı sistemi geliştirmiştir. Çeviri İngilizce, Türkçe çeviri ve Türkçe ingilizceye çevirme alanlarında tıp, teknik, hukuk, finans, lojistik, edebiyat, biyoloji ve çok daha fazlasında gerekli eğitim ve donanıma sahip yeminli tercüme, noter yeminli tercüme ya da standart tercüme konusunda merkez ofisinin bulundu Perpa Ticaret Merkezi’nde Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile hizmet sağlamaktadır.

Türkçe İngilizce’ye çevirme hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!