Türkçe Rumca Çeviri  

Türkçe Rumca Çeviri  

Tarihleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen Rum vatandaşları veya kökeni Rum olan Türk vatandaşları bugün Türkçe Rumca Çeviri, Rumca Türkçe çeviri talebinde bulunmaktadır.

Hint-Avrupa dil ailesinde bulunan Yunancanın Attic lehçesinde bir dil olan, öğrenildiğinde, şehir isimlerinin, yerleşim yerlerinin, balık türlerinin isimleri hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlayan, birçok tarihi dokunun ismini veren ve geçmişi hakkında bilgi edinmemize olanak tanıyan Rumca günümüzde Trabzon ve yöresi, Ege ve civarında, Trakya’da, Karadenizli Rumların göç ettiği Gürcistan, Kırım, Rusya’nın ve Kazakistan’ın belli bölgelerinde ve Kuzey Yunanistan’da hala varlığını sürdürmektedir.  Türkçe, Rusça, Gürcüce ve Ermeniceden etkilenen Rumca Antik Yunancaya en yakın olarak varlığını sürdüren bir dildir.

Türkçe Rumca Çeviri özellikle Trabzon ve civarında yaşayan, Trakya ve Ege’de yaşayan Türk vatandaşları tarafından geçmişleri ile ilgili meraklarından dolayı talep edilen bir hizmettir. Bunun yanı sıra Rumca Türkçe çeviri talebi de yine geçmiş ile ilgili merak edilenlerden dolayı talep edilmektedir.

Türkçe Rumca çeviri, Rumca Türkçe çeviri Kıbrıs’ta, Yunanistan’da ve Türkiye’nin belirli bölgelerinde yaşayan Türk vatandaşları tarafından belirli işlemler için talep edilmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Türkçe Rumca çeviri alanında deneyim sahibi olmasının yanı sıra tıbbi, hukuki, teknik, akademik ve buna benzer pek çok alanda Türkçe Rumca Çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Türkçe Rumca, Rumca Türkçe dil yönünde ticaret sicil gazetesi, faaliyet belgesi, imza sirküleri, nüfus kayıt örneği, pasaport, kitap, tez, ödev, diploma, poliçe, vekaletname gibi belgelerin çevirisini gerçekleştiren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi söz konusu evraklarla ilgili uygun fiyat ve teslim tarihi sağlamaktadır.

EN15038 Hizmet Kalite Standartlarında çeviri işlemini gerçekleştiren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi gün geçtikçe kendini geliştirmekte çeviri bağlamında dil skalasını genişletmektedir. Kurulduğu günden beri kalitesinden, profesyonel hizmet anlayışından ödün vermeden çeviri işlemini gerçekleştiren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi sizler için en güvenilir çeviri hizmetini sağlamaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin Türkçe Rumca Çeviri, Rumca Türkçe çeviri hizmeti ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir, info@okeanostercume.com.tr adresine e-posta gönderebilir ya da 0553 910 31 32 numaralı whtsapp hattımızdan veya 212 221 45 21 numaralı sabit hattımızdan bizlerle iletişim kurabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!