Türkçe ve İngilizce Çeviri

Türkçe ve İngilizce Çeviri

Vize, eğitim, sağlık, turizm, ticaret, göç, konu ne olursa olsun türkçe ve ingilizce çeviri alanında uygun fiyat, hız ve kalitenin tek adresi Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi.

Dünyanın dört bir yanına sağladığı türkçe ve ingilizce çeviri hizmetini yılların deneyimi ve bugünün teknolojisi ile sunan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi sektörün lider markasıdır.

Kullanım kılavuzu, katalog, dergi, vekaletname, pasaport, sözleşme, şirket evrakları, vize evrakları ve daha birçoğunu birey ya da kurum talebi doğrultusunda yeminli türkçe ve ingilizce çeviri ya da noter yeminli türkçe ve ingilizce çeviri olarak gerçekleştirmektedir. Resmi evrakların resmi makamlarda kullanımı sırasında türkçe ve ingilizce çeviri işlemi yeminli tercüme ya da noter yeminli tercüme olarak uygulanmaktadır.

Yeminli türkçe ve ingilizce çeviri ya da noter yeminli İngilizce Türkçe çeviri arasındaki farklar nedir?

  • Yeminli türkçe ve ingilizce çeviri dokümanın çeviri işleminin tamamlanmasının ardından çeviriyi yapan yeminli tercüman tarafından ıslak imza ve kaşe yapılmasıdır.
  • Noter yeminli türkçe ve ingilizce çeviri ise yeminli tercüman tarafından tasdik edilen belgenin noterlik makamında noter tarafından tasdik edilmesidir.
  • Yeminli türkçe ve ingilizce çeviri işleminde çeviri ücreti dışında ücret alınmaz.
  • Noter yeminli türkçe ve ingilizce çeviri işleminde tercüme ücreti dışında noter tasdik ücreti de notere ödenmektedir.

Resmi türkçe ve ingilizce çeviri işleminin dışında bilim, teknoloji, tıp ve sanat dili olan İngilizce diline her türden doküman çevirisine birey ya da kurum bazında ihtiyaç duyulmaktadır.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi türkçe ve ingilizce çeviri alanında anadil düzeyinde dil bilgisine sahip tercüman, editör ve kontrolör kadrosu ile EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında hizmet sağlamaktadır. EN 15038 Hizmet Kalite Standartları Avrupa’da tercüme sektörü için hazırlanmış standartlardır. türkçe ve ingilizce çeviri projelerinde günümüz teknolojisine sahip müşteri paneli ile yıllardır etik değerlerine ve ilkelerine bağlılığını koruyarak hizmet sunan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bu panel sayesinde şeffaflık ve güveni sağlamaktadır.

Türkçe ve ingilizce çeviri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!