Türkiye Fuarları

Türkiye Fuarları

Sektörel ya da farklı sektörlerin bir araya geldiği Türkiye fuarları ticari ilişkilere büyük katkılar sağlamaktadır.

Türkiye fuarları tarihi cumhuriyet dönemi öncesinde panayır adı altında biraz daha karmaşık olarak gerçekleştirilmekteydi. 1923 yılı sonrasında Türkiye fuarları İzmir iktisat kongresi sonrası düzene girmiştir. Türkiye fuarlarının en büyük organizasyonu cnr fuar takvimi ve tüyap fuar takvimi olarak düzenlenmektedir. İstanbul fuar takvimi her yıl ilan edilmekte ve katılımcılar ve organizasyon her anlamda detaylı planlanmaktadır.

Özellikle uluslar arası fuarlarda yabancı katılımcılar, üretici, tüketici, tedarikçi, yan sanayicileri bir araya getiren Türkiye fuarları dahilinde en büyük etken çok uluslu olması sebebiyle yabancı dil farkını ortadan kaldırmaktır. Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi uluslar arası fuarlarda fuar tercümesi hizmeti sağlamaktadır.

Fuar tercümanlığı hizmeti firmaların yabancı ziyaretçileri ile iletişim sağlaması adına stantta ya da yetkili kişi eşliğinde tüm gün tercüme ve çeviri işlemi gerçekleştirmektedir.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi geniş fuar tercümanı ekibi ile Avrupa’da hazırlanmış olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde hizmet vermektedir. Müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde müşterilerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda planlama yapmakta ve uygun fiyat, hız ve kalite kriterlerini bir arada sunmaktadır.

Türkiye fuarları ülke ticaretine büyük ölçüde katkı sağlayan, yeni bağlantılar sağlayan ve ihracat ve üretimin gelişmesine katkıda bulunan organizasyonlardır. Sadece İstanbul’da değil İzmir, Adana, Antalya, Diyarbakır, Bursa, Eskişehir, Erzurum, Kayseri Samsun, Konya gibi illerde de çeşitli sektörlerde düzenlenmektedir. Türkiye fuarları dışında yerli firmaların katılım sağladığı çok sayıda yurtdışı fuarları da bulunmaktadır. Bu sayede yurtdışı pazarlarda yer alma imkanı bulunmaktadır.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi ayrıca fuar organizasyonlarında katılımcı olarak ye almak ve sektörel ve dünya ticaretinin hakkındaki gelişmeleri yakından takip edebilmek adına yer almaktadır.

Türkiye fuarları hakkında daha detaylı bilgi ve tercüme fiyat teklifimiz için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 90 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!