Tuzla Yeminli Tercüme

Tuzla Yeminli Tercüme

Tuzla Türkiye’nin en büyük tersaneler bölgesine sahip olup İstanbul’un en güneyinde yer almaktadır. 1992 yılında ilçe olan bölge 1980 yıllarının sonuna kadar ekonomisini balıkçılık ve tarım ile sağlamaktaydı. Tersanelerin ve sanayi bölgesinin kurulması ile tarım ve balıkçılığa gösterilen ilgi azalmıştır. Yıllarca sayfiye alan olarak kullanılan Tuzla bugün mega proje yatırımlarıyla çok hızlı gelişme göstermektedir. Hızlı tren sistemleri, Marmaray’a direk bağlantı, metro hattı çalışmaları gibi yapılmış ve yapılmakta olan kolay ulaşım imkanları doğurması sebebiyle bölgeye hem yerleşim hem de iş sahası olarak ciddi değer katmıştır. Tuzla Yeminli Tercüme bölgede ve özellikle tersanede yoğun tercüme faaliyetlerine devam etmekte ve her geçen gün bünyesine yeni kurumsal ve bireysel müşteriler eklemektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi özellikle bölgenin göç almasından sonra artan bireysel ve kurumsal müşteri kitlesine kendi bünyesinde bulunan 350’den fazla tercüman ve editör kadrosu ile hizmet vermekte olup bölge ihtiyaçları doğrultusunda kendini yenilemektedir. Tuzla Yeminli Tercüme şirketi tüm dillerde ve tüm terminolojilerde profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışına sahiptir. Dakikaların, tercümede kalite kadar sürenin de ne denli önemli olduğunun bilincinde olan Tuzla Yeminli Tercüme anlık çözüm gerektiren projelerinizde aradığınız kaliteyi aradığınız sürede sizlere sunmaktadır.

Okeanos Tuzla Yeminli Tercüme şirketinin tercüme konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm güncel donanımlara sahip olup her zaman güncel sektör nabzı tutmaktadır. Şirketimizden www.okeanostercume.com.tr web sitemizden ya da info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonlarımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimizden bilgi edinebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!