Ümraniye Yeminli Tercüme

Ümraniye Yeminli Tercüme

Ümraniye bir zamanlar tamamen ormanlık alan olsa da bölgeye ilk yerleşiminin Frigyalılara kadar uzandığı bilinmektedir. Osmanlı Dönemi’nde bölgenin adının Yalnız Selvi olduğu bilinmekte olup bölge 35 mahalleden oluşmaktadır. Ümraniye İstanbul’un en kalabalık dördüncü ilçesidir. Ümraniye ekonomik çeşitlilik açısından çok zengin bir ilçe olup; küçük imalat sanayi, konfeksiyon, yedek parça ve ağaç ürünleri üretimi bunların başında gelmektedir. Ümraniye Yeminli Tercüme ilçe sınırları dahilinde tüm çeviri projelerinde hizmet vermektedir.

Toplu taşımanın yoğun olduğu bölgede metro yapılmış olması ve kentsel dönüşüm projeleri ile Ümraniye sahip olduğu değerden daha fazlasını hedeflemektedir. Son yıllarda bölgede çok fazla ofis, şirket, AVM ve yeni bina ve lüks site inşaatları ile şirketlerin hedef bölgesi olmaktadır. Organize Sanayi Bölgesinde mobilya, oto yedek parça üretimi, tekstil, telekominikasyon ve haberleşme alanında çok sayıda şirket mevcut olup bunun dışında Organize Sanayi içerisinde bulunmayan birçok işletmeye ev sahipliği yapmaktadır. Ümraniye Yeminli Tercüme organize sanayi bölgesi ve ilçenin tamamında yaşanan gelişmelere ve değişime ayak uydurarak müşterilerinin talepleri doğrultusunda şekillenmektedir. Global pazarda yer alan tüm işletmelere tercüme konusunda destek sağlamakta, müşteri odaklı bakış açısını korumakta ve her bir çalışanına da bu vizyonu vermektedir.

Ümraniye Yeminli Tercüme Dudullu Organize Sanayi bölgesinde ve ilçe genelinde bulunan tüm kurumsal müşterilerine ve bireysel müşterilerine, kamu kurumlarına yazılı, sözlü tercümelerinde 350’den fazla tercüman ve editör kadrosu ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısıyla uygun fiyata kaliteli çeviri hizmetini aldığı kalite belgeleri ile de desteklemiş, etik ilkelerine bağlı kalarak sektör başarısını yıllardır sürdürmektedir. Tüm tercüme projeleriniz için bizimle www.okeanostercume.com.tr adresinden, info@okeanostercume.com.tr mail adresinden veya 0212 221 45 21 numaralı hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!