Üsküdar Yeminli Tercüme

Üsküdar Yeminli Tercüme, Üsküdar Tercüme, Üsküdar Çeviri ve Üsküdar Acil Tercüme Hizmetleri

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Üsküdar tercüme ve Üsküdar çeviri hizmetinde bir Üsküdar tercüme bürosu ndan aranılandan daha fazlasını sunmaya devam ediyor.

Üsküdar, İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olup Ataşehir, Ümraniye, Beykoz ve İstanbul Boğazı’nın arasında yer almaktadır. Üsküdar, 534.970 kişilik bir nüfusa sahip olup 33 mahalleden oluşmaktadır. Büyük ölçüde yerleşim yeri olan Üsküdar ticari anlamda daha çok hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmalara ev sahipliği yapmaktadır. Üsküdar sınırları içerisinde Koç Holding genel merkez binası Altunizade bölgesinde Hayat Holding binası ve küçük ve orta ölçekli ticaret ile ilgili çok sayıda firma faaliyet göstermektedir. Üsküdar’ın en yüksek bölgesi olarak ilk sırada Büyük Çamlıca ve ikinci sırada ise Küçük Çamlıca tepesi gelmektedir. Tarihi yapılar yönünden zengin bir mirasa sahip Üsküdar sınırları içerisinde Kız Kulesi, İstanbul Boğazı’na inşa edilmiştir ve bunun dışında özellikle Osmanlı Dönemine ait Aziz Mahmut Hüdayi külliyesi, Altunizade cami, Çinili Külliyesi, Eski Valide Cami, Mihrimah Sultan Külliyesi, Şemsi Paşa Külliyesi, Yeni Valide Külliyesi, Rum Mehmet Paşa Camii, Beylerbeyi Camii, Beylerbeyi Sarayı, Özbekler Tekkesi, Ayazma Hamamı, Adila Sultan Kasrı, Sultan Abdülaziz Av Köşkü, III. Ahmet Çeşmesi, Selimiye Kışlası, Mehmed Paşa Sarayı, Hacı Ahmed Paşa Sarayı, Nurbaba Tekkesi, Çamlıca Kasrı, Ahmediye Külliyesi, Şahkulu Dergahı, Kartal Ahmet Baba Tekkesi, Büyük Selimiye Camii yer almaktadır.

Üsküdar sınırları içerisinde faaliyet gösteren firmaların büyük çoğunluğu uluslararası bağlantıları olan ve bu nedenle ilk etapta Üsküdar teknik tercüme ve Üsküdar teknik çeviri işlemine ihtiyaç duyulmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana teknik anlamda bilgi birikimi yüksek ve bu alanda profesyonel eğitim almış anadil düzeyinde dil becerisi bulunan tercüme ekibi ile Üsküdar teknik tercüme ve Üsküdar teknik çeviri hizmeti sunmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, Üsküdar teknik tercüme ve Üsküdar teknik çeviri alanında müşterilerinin ihtiyaçlarını, faaliyet alanlarını, hedef pazar ve hedef kitlelerini doğru analiz ederek bu anlamda detaylı çalışmalar yürütür. Üsküdar teknik tercüme ve Üsküdar teknik çeviri işleminin bel kemiği olan teknik terminoloji konusunda yürüttüğü özel araştırma ve çalışmalar ile birlikte oluşturduğu özel dataları doğru ve yerinde kullanarak başarı elde etmiştir. Üsküdar teknik tercüme ve Üsküdar teknik çeviri kapsamında katalog, kullanım kılavuzu, CE belgesi, makine ve cihazların broşürleri, TÜV sertifikası, makine ve cihazların katalogları, ISO ve TSE belgeleri, teknik eğitim materyalleri, teknik servis ve bakım kitapçıkları, üretim ve imalat cihazları kullanım kılavuzları, bilgisayar ve teknik eğitim setleri, teknik belgeler, hakediş ve fizibilite raporları, ar ge raporları, teknik şartname ve ÇED raporları gibi evrakların işlemleri yapılmaktadır.

Üsküdar hukuki tercüme ve Üsküdar hukuki çeviri alanında çeşitli çalışmalarını uluslararası boyuta taşımış ve yerli yabancı çok sayıda firmaya hizmet veren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bu bağlamda sektörün öncü firmaları arasında yerini almaktadır. Vekaletname, ihtarname, ihbarname, muvaffakatname, alım satım akdi, boşanma kararı, velayet davaları, dernek iç tüzüğü, genelgeler, taahhütname, kararname, beyanname, yönetmelikler, vergi evrakları, vasiyetler, mahkeme kararı, tapu, senet, sözleşme, yasa maddeleri, AB mevzuatı, ticari sözleşme, şirket tüzüğü ve teknik ve idari şartnameler gibi evrakların Üsküdar hukuki tercüme ve Üsküdar hukuki çeviri işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Üsküdar hukuki tercüme ve Üsküdar hukuki çeviri ve tüm tercüme projelerinin uluslararası geçerliliği olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde yürütmektedir.

Vize, vatandaşlık, ikamet, evlilik, eğitim, sağlık, erasmus, şirket kuruluş, sicil tasdiki, tapu işlemleri, şirket ortaklığı ve daha birçok konuda Üsküdar yeminli tercüme ve Üsküdar yeminli çeviri işlemi Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi geniş Üsküdar yeminli tercüman kadrosu tarafından yürütülmektedir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, bir Üsküdar yeminli tercüme bürosundan talep edilenden daha fazlasını sunmakta ve bu bağlamda başta nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, kimlik, doğum belgesi, ölüm belgesi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, sicil gazetesi, ruhsat, mahkeme kararı, maaş bordrosu, kaza raporu, dilekçe, doktor raporu, temyiz belgesi, diploma, transkript, tasdikname, askerlik belgesi, tapu, muvaffakatname, evlilik cüzdanı, sözleşme, ithalat ihracat belgesi, apostil, uygunluk belgesi, sertifika, taahhütname gibi evrakların Üsküdar yeminli tercüme ve Üsküdar noter onaylı tercüme işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı yaklaşımı ve tercüme kalitesinden ödün vermeyen Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi aynı başarıyı Üsküdar noter onaylı tercüme ve Üsküdar noter onaylı çeviri hizmetinde de sürdürmektedir.

Evraklarınızın tercümesi ve editör kontrolü sağlandıktan sonra dilerseniz elden, dilerseniz ücretsiz kargo veya kurye ile adresinize teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Bizlere www.okeanostercume.com.tr web sitemizden info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden 0553 910 31 32 whatsapp hattımızdan ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!