Üsküdar Yeminli Tercüme

Üsküdar Yeminli Tercüme

Üsküdar 1926 yılına kadar il statüsünde olup o yıl yapılan bir düzenleme ile ilçe olarak düzenlenmiştir. 2014 yılı nüfus verilerine göre yaklaşık 530.000 den fazla yerleşik nüfusa sahip bölge İstanbul’un en eski ve köklü geçmişine sahip ilçelerinden birdir. Adını Yunanca Skutarion ya da Latince Skutari kelimesinden alan bölge bu adı günyebatı bölgesinde yer alan esk iskele yerleşiminden gelmektedir. 1950’li yıllardan sonra hızla değişmeye başlayan ilçe çok sayıda göç almaya başlayı gecekondulaşma yaşanmış, Ümraniye bölgesinin sanayi bölgesi olarak belirlenmesi ile orada da hızla artan gecekondu mahalleleri Ümraniye’yi ilçe olarak ayrılmaya mecbur bırakmıştır. Çok sayıda tarihi ve kültürel yapıya ve yaşama sahip olan ilçede sanayiden daha çok küçük işletmeler büyük ofis ve holdingler bulunmaktadır. Üsküdar Yeminli Tercüme ilçe halkına ve işletmelerine tercüme faaliyetlerini yazılı, sözlü, yeminli veya onaylı olarak bölgede aktif olarak başarıyla sürdürmektedir.

Özellikle Altunizade bölgesi plaza ve iş merkezlerine ev sahipliği yapmakta olup bölgede Türkiye’nin öncü holdinglerinin de yönetim binası bulunmaktadır. Profesyonel iş dünyası hareketliliğini hissedebileceğiniz ilçede yurtiçi ve yurtdışı Pazar bağlantılı çok fazla sayıda kurumsal müşteri portföyüne talepleri doğrultusunda uygun fiyat ve kaliteli çeviri ile hizmet veren Üsküdar Yeminli Tercüme kurulduğu günden bu yana çok sayıda şirkete ve bireysel müşteriye tercüme projelerinde çözüm ortaklığı yapmıştır.

Okeanos Üsküdar Yeminli Tercüme şirketi olarak www.okeanostercume.com.tr web sitemizden ya da info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı hattımız ve 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan tercüme ile ilgili tüm sorularınıza yanıt alabilir, projelerinizle ilgili fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!