Vize Evrakları Tercümesi ve Vize Evrakları Çevirisi

Vize Evrakları Tercümesi ve Vize Evrakları Çevirisi İşlemleri

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana uygun fiyat, kalite ve hız kriterleri kapsamında vize evrakları yeminli tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Birçok sebepten vize alınabilir. Dünyanın sınırları artık çok daha şeffaf ve çok daha küçük. Bundan dolayı tüm vize işlemlerinde ülkelere göre ve konsolosluklara göre farklılık gösterse de talep edilen evraklar genel itibariyle hemen hemen aynıdır.

İlk etapta bireysel evrakların vizeler için yeminli tercüme ve yeminli çeviri işlemleri gerekir. Bu sebeple ehliyet tercümesi, pasaport tercümesi, kimlik tercümesi gibi evrakların tercüme ve çeviri işlemleri yapılmaktadır.

Sonrasında sabıka kaydı tercümesi, nüfus kayıt örneği tercümesi, doğum belgesi tercümesi gibi evrakların yeminli tercüme ya da noter yeminli tercüme işlemi gerçekleştirilir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm vize ve ikamet işlemleri tercümesi konusunda yıllardır Perpa Ticaret Merkezi’nde hizmet vermektedir.

Banka hesap ekstresi tercümesi, maaş bordrosu tercümesi, sağlık raporu tercümesi, vize başvuru evrakı tercümesi işlemleri Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tarafından geniş yeminli tercüman kadrosu tarafından gerçekleştirilmektedir.

Yeminli tercüme; iki dilde yazılı ya da sözlü tercüme yapabilen tercümanların diploma ve dengi belgelerle ispat edilmesi durumunda noterde yeminli tercüman zaptı çıkarılması sonrası yeminli tercüman olarak ıslak imza ve kaşe yapılarak resmiyet kazanılması işlemidir.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bünyesinde başarılı üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun geniş dil portföyüne sahip kadro ile hizmet vermektedir.

Schengen vizesi, Ankara Anlaşması, ikamet, vatandaşlık, turist vizesi, öğrenci vizesi ve daha birçok konuda Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme olarak uluslar arası kalite standardı olan EN 15038 Hizmet Kalite Standardı kapsamında tüm prosesi tekliften teslimata yerine getirmekte ve bu anlamda uzun yıllardır deneyime sahip proje ekibi ile hizmet gerçekleştirir.

Vize evrakları tercüme ve çeviri konusunda daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!