Vize Evraklarının Tercümesi

Vize Evraklarının Tercümesi

Eğitim, sağlık, turizm, iş veya yalnızca aile ziyaret amacıyla gitmek istediğimiz ülkenin konsolosluğundan vize alabilmek için vize evraklarının tercümesine ihtiyaç duyarız.

Vize başvurusunda tercümesine ihtiyaç duyulan evraklar nelerdir?

Vize başvurusu sırasında vize amacına ve talep eden ülkeye göre birtakım farklılıklar göstermek kaydıyla genel olarak ehliyet, kimlik, pasaport, nüfus kayıt örneği, imza sirküleri, aile cüzdanı, adli sicil kaydı, diploma, transkript, öğrenci belgesi, sağlık raporu, maaş bordrosu, SGK hizmet dökümü, SSK işe giriş bildirgesi, ticaret sicil gazetesi, vergi levhası ve faaliyet belgesi gibi belgelerin yeminli tercümesine veya noter onaylı tercümesine ihtiyaç duyulmaktadır.

Vize süreçleri sırasında her şeylerini doğru ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek isteyen müşteriler için vize evraklarının tercümesi büyük önem taşımaktadır. Dolayısıyla hem vize sürecine ilişkin doğru bilgi veren, konuya hakim ve vize evraklarının tercümesi esnasında profesyonel kadrosu ile birlikte hizmet veren bir tercüme bürosu ile çalışmaları gerekmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana vize evraklarının tercümesine ihtiyaç duyan müşterileri için İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Çince başta olmak üzere pek çok dilde kaliteli ve güvenilir yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Her biri belirli bir uzmanlık alanının terminolojisine hakim, tercüme sektöründe deneyimli, sorumluluk sahibi ve uzman olduğu dillerde iki yönlü çeviri yapabilen tercüman kadrosu, çeviri projelerini uzmanlık alanı doğrultusunda ilgili tercümanlara atayan proje koordinatörleri ve belirli kriterler doğrultusunda tercüman alımı gerçekleştiren insan kaynakları ile profesyonel bir şekilde çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Vize evraklarının tercümesi ve vize süreci ile ilgili olarak Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinden bilgi almak ve noter onaylı tercüme ve yeminli tercüme hizmetleri ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye ulaşmak için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir veya info@okeanostercume.com.tr adresine e-posta gönderebilir ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattı veya 0212 221 45 21 numaralı sabit hat aracılığıyla kurumsal müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!