WIN EURASIA 2019 FUARINA KATILDIK

WIN EURASIA 2019 FUARINA KATILDIK…

Bu yıl, 14 – 17 Mart 2019 tarihlerinde 26. gerçekleştirilen ülkemizin en büyük uluslararası endüstri fuarı olan WIN EURASIA 2019 Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi…

Fuara, 20 ülkeden 1.400 e yakın katılımcı firmanın katıldığı ve 122 ülkeden toplam 77.403 ziyaretçinin ziyaret ettiği organizasyonu ülkemizin ihracatında önemli bir yer tutan Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, Orta Doğu’dan Kuzey Amerika’ya, Kuzey ve Güney Afrika’dan, CIS ve Asya ülkelerine kadar 30 ülkenin satın alım heyetleri ziyaret etti. Bir çok ihracatçı firma önümüzdeki yılların işbirliği ve satım sözleşmelerine imza atma fırsatı buldu.

Sektörün önde gelen kurum ve kuruluşlarının işbirliğiyle düzenlenen fuara, MİB, MAİB, MAKFED, İSDER, ENOSAD, AKDER, ETMD, ROBODER, VDMA ve ZVEI destek verdi. Yurt genelinden birçok firma yoğun katılım gösterdi. Sanayi ve Ticaret Odaları, Meslek Odaları ve Federasyon kurumlarıyla işbirliği sonucunda, Türkiye genelinden 41 ilden Anadolu delegasyonu grupları ise fuarı ziyaret ederek potansiyel alıcılarıyla tanışma fırsatı buldu.

Fuar süresince, şirketimizin standını fuara katılımcı olan ve fuarı ziyarete gelen pek çok müşterimiz ziyaret ederek bizleri mutlu ettiler. İlaveten, ülkemizin ticaretinin olduğu bir çok ülkeden yabancı firma temsilcileri ile bir araya gelerek şirketimizin hizmetlerini tanıtma, yurtiçi ve yurtdışı referanslarımızı sunabilme ve kendilerine verebileceğimiz hizmetlerimiz ile birlikte kalite standartlarımız çerçevesinde sunabileceğimiz desteklerimiz üzerinde görüşmeler yaptık.

Daha önceki yıllarda şirketimizin katıldığı ITM, HIGHTEX ve NONWOWEN fuarlarından sonra bu ay gerçekleştirilen WIN EURASIA 2019 fuarına katılarak müşterilerimiz ve sektör temsilcileri ile bir araya gelmeye devam ettik. Bu yıl ve gelecek yıl da farklı sektörlerde fuarlara katılım sağlayarak bir araya gelmeye devam edeceğiz…

İlgileriniz ve destekleriniz için teşekkür ederiz…

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!