WIN EURASIA Fuarına Davetlimizsiniz...

“Geleceğin Parçası Ol”

Avrasya bölgesinin en büyük imalat sanayi fuarlarından biri olan “WIN EURASIA” sektörün önde gelen kurum ve kuruluşlarını bir araya getirmektedir. WIN EURASIA çok sayıda farklı ülkeden çok sayıda firmayı bir araya getiriyor. Geçen yıl 25.si kutlanan fuarda imalat sanayinin son teknoloji ürünleri sergilenmiş olup özellikle tamamlayıcı sektörlerin bir arada bulunduğu WIN Eurasia sayesinde birçok katılımcı firma aralarında iş anlaşmaları yaptılar.

Fuar organizasyonu süresince kariyer günleri, start up toplantıları gibi sektörün geleceğine odaklanan forumlar da düzenlenmektedir.

Dünyanın en büyük 6 sanayi fuarını, Endüstri 4.0 konseptiyle tek çatı altında buluşturan WIN EURASIA ile “Geleceğin Parçası Ol” sloganıyla bu yıl 14-17 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek. 25.si geçtiğimiz yıl gerçekleşen fuara 22 ülkeden 1800’den fazla katılımcı ve 146 ülkeden 75.368’den fazla ziyaretçiyi bünyesinde ağırlayan WIN EURASIA fuarı İstanbul’da gerçekleşti.

Sac işlemeden metal şekillendirme teknolojilerine, otomasyondan elektrik elektronik sistemlere, tesis içi lojistikten hidrolik ve pnömonik hizmetlere kadar geleceğin sanayi ve fabrikalarının ihtiyaç duyacağı 360 derece imalat sanayi, imalat 4.0 konsepti ile WIN EURASIA 2019 fuarında yer alacak.

Dünyanın sanayi sektörünün geleceğine hitap eden ve sanayi sistemlerinin, fabrikaların teknolojiye bağlı olarak değişen ve gelişen ihtiyaç ve taleplerinin takibini sağlayan fuar özel alanlar ve öözel konseptlerle tüm dünyanın önde gelen firmalarının dikkatini çekmeye devam ediyor.

Türkiye’nin ihracat bağlantılarının artmasına ve yeni iş ortaklıklarının sağlanmasına ve birçok sektöre ve girişimciye yön verecek ya da değişiklik sağlayacak WIN EURASIA fuarı katılımcı ve firmaların sağlayacağı geniş network ağı ile Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede sektörel hareketliliklerin yaşanmasını hedeflemektedir.

Bu yıl ikinci kez yer verilecek olan “Endüstri 4.0” Festival Alanı ile yerli ve yabancı firmalar, sanayinin teknolojik şekillenmesine yön verecek son teknolojik ürün ve hizmetlerini tanıtma fırsatı bulacaktır. Yerli ve yabancı firmaların robot, otomasyon, IT yazılım ve çözümlerinin yanı sıra network platformlarının da yer alacağı WIN EURASIA bünyesinde Endüstri 4.0 dünya sanayi devlerinin son teknolojilerini sergilemek için bir vitrin görevi görecek.

“Geleceğin Parçası Ol” sloganıyla dünyanın önemli CeMAT EURASIA, IAMD EURASIA, Industrial Energy Systems EURASIA, Metalworking EURASIA, SurfaceTechnology EURASIA, Welding EURASIA olarak 6 ticari fuarını tek çatı altında birleştirmektedir. Sanayinin tüm ihtiyaçlarına 360 derece bakış sağlayan ve tüm ihtiyaçları, gelişmeler ve son teknolojiye ulaşma, deneyimleme imkanı sunuyor.

Firmalara geniş bir networking imkanı sunan fuar aynı zamanda sanayi ve teknolojinin geldiği son teknoloji ve yapılan gelişmeleri deneyimleme imkanı sunmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi olarak WIN EURASIA 2019 fuarında 14-17 Mart 2019 tarihleri arasında katılımcı olarak yerimizi alıyoruz.

Okeanos Tercüme olarak tüm fuar ve organizasyonlara sektörlere yön vermesi, gelişime ve değişime ve ülke ekonomisine katkı sağlaması sebebiyle sürekli profesyonel yazılı ve sözlü tercüme hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Hizmet vermenin yanı sıra katılımcı olarak sanayi ve ihracatın ve bu alanda faaliyet gösteren müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını daha doğru tespit edebilmek adına bu yıl da WIN EURASIA 2019 fuarında yerimizi alıyoruz ve sizleri de davet ediyoruz. Standımızı ziyaret etmek için davetiye temini için bizi arayabilirsiniz, sizleri standımızda görmekten mutluluk duyarız…

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi olarak firmamız hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sorularınız için info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı cep telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

OKEANOS TERCÜME

WIN EURASIA 2019

SALON 10 STAND A 220


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!