​​​​​​​Yeminli Sözlü Tercüme ve Adli Bilirkişi Tercümanlık

Yeminli Sözlü Tercüme ve Adli Bilirkişi Tercümanlık

Özellikle yabancı ülke vatandaşlarının kamu kurumlarında yaptıkları işlemlerde yeminli sözlü tercüme ve yeminli sözlü çeviri işlemi talebi doğar. Bunun sebebi ise kamu kurumlarının noterlik makamında noter huzurunda yemin ederek zabıt çıkarmış tercümanları yönetmelik gereği kabul ediyor olmasıdır.

Adliye ve mahkemelerde gerçekleştirilen işlemlerde ise Adalet Bakanlığı’na bağlı adliye listelerinde kayıtlı olan adli bilirkişi tercümanlar görev almaktadır.

Yabancı ortaklı ya da yabancı sermayeli şirket kuruluş işlemlerinde ve ticaret sicil müdürlüklerinde yürütülen işlemlerde yeminli sözlü tercüme ve yeminli sözlü çeviri işlemi yapılmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi iş dünyasının nabzını tuttuğu Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında aynı blokta bulunduğu Perpa Ticaret Odası yabancı sermayeli şirket kuruluşu ya da sicil tasdiki işlemlerinde uzun yıllar boyunca edinilen deneyimlerin de katkısı ile anlık çözüm sunmaktadır.

Yeminli sözlü tercüme fiyatları kaliteden ödü vermeden sağlanılan Okeanos Tercüme şirketinde uygun fiyat, hız, kalite etik değerler kapsamında sunulmaktadır.

Beyoğlu 25. Noterliği gibi noterlik makamlarında yabancı uyruklu vatandaşların gerçekleştireceği işlemlerde yeminli sözlü tercüman hizmeti sunabilen Okeanos bunun dışında nikah, banka, konsolosluk, hastane ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarında da hizmet sağlamaktadır.

Tapu işlemleri de de dahil yeminli sözlü tercüme ve yeminli sözlü çeviri işlemleri büyük ölçüde ardıl tercüme ve ardıl çeviri olarak gerçekleşmektedir.

Adli bilirkişi tercümanlık hizmeti ise mahkeme, adliye ve savcılıklarda yapılan işlemlerde uygulanmaktadır. Adliyelere başvuruda bulunan ve gerekli şartları yerine getiren tercümanların adliye tercüman listesine dahil olması sonrası bu işlemi gerçekleştirebilirler.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tercüman kadrosuna her geçen gün başarılı yeni ekip arkadaşları dahil ederek hizmet portföyünü ve kadrosunu genişletmektedir.

Ayrıca yeni yasalar gereği alınan adli bilirkişilik eğitimi konusunda tüm tercüman kadrosunu desteklemektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm yazılı tercüme ve sözlü tercüme işlemlerini uluslararası geçerliliği olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında yürütmektedir.

Yeminli sözlü tercüme ve yeminli sözlü çeviri hizmeti hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!