Yeminli Tercüman

Yeminli Tercüman

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi müşterilerinin talep ettiği kalitede, alanında uzman, deneyimli ve profesyonel yeminli tercüman kadrosuyla yeminli tercüme hizmeti vermektedir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup, üniversitelerin ilgili yabancı dil bölümlerinden mezun veya uluslararası veya Avrupa bazında geçerliliği bulunan IELTS, TOEFL gibi sınavlardan geçer not aldığını kanıtlayan sertifika sahibi kişilerin noter huzurunda yemin etmesi, akabinde noterin kişinin yeminini kabul etmesi sonucu yeminli tercüman unvanı alınabilmektedir.

Ticaret odalarında gerçekleştirilen yabancı ortaklı şirket kuruluşları esnasında, yabancı uyruklu kişilerin noterliklerde gerçekleştirilen işlemleri sırasında, tapuda, yabancı uyruklu iki kişinin evlenmesi durumunda nikahta, adli bilirkişi olarak mahkemelerde ve hastanelerde sözlü tercüme işlemleri için yeminli tercümanlara ihtiyaç duyulabilmektedir.

Pasaport, kimlik, aile cüzdanı, doğum belgesi, evlilik belgesi, nüfus kayıt örneği, adli sicil kaydı, ehliyet, diploma, transkript, sözleşme ve anlaşma metinleri, mahkeme kararı, tıbbi rapor, ticaret sicil gazetesi, faaliyet belgesi, vekaletname, muvafakatname, ikametgah, vergi levhası, banka dekontu ve daha birçok belgenin yazılı tercümesi için yeminli tercüme dolayısıyla yeminli tercüman imza ve kaşesine gerek duyulmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi profesyonel yeminli tercüman kadrosuyla sözlü ve yazılı yeminli tercüme hizmeti sağlamaktadır. Yeminli tercümanların her biri son derece donanımlı, deneyim sahibi ve en az bir uzmanlık alanına sahip kişilerden oluşmaktadır.

Firmamız tarafından İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, İspanyolca, Arapça, Çince başta olmak üzere bütün dillerde yeminli tercüme hizmeti sağlanmaktadır.  Yeminli tercüme fiyatlarımız karakter sayısı da temel alınmak üzere yeminli tercüman imza ve kaşesinin sorumluluk taşımasından dolayı sayfa üzerinden belirlenmektedir.  Mümkün olduğunca uygun yeminli tercüme fiyatlarıyla tercüme hizmeti sağlanmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinde müşterilerin talep ve beklentileri doğrultusunda çalışmalar gerçekleştirilmekte, müşteriler tarafından ortaya koyulan eleştiriler ve öneriler dikkate alınmaktadır.

EN15038 Hizmet Kalite Standartlarında yeminli tercüme hizmeti veren firmamız bu kapsamda müşterilerinin memnuniyeti oranında hizmet kalitesini artırmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin yeminli tercüme ve yeminli tercüman hizmetleri ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresinden bizlere ulaşabilir, info@okeanostercume.com.tr adresine e-posta gönderebilir, 0553 910 31 32 ve 212 221 45 21 numaralı telefonlarımızdan kurumsal müşteri temsilcimizle iletişim kurabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!