Yeminli Tercüme Fiyatları

Yeminli Tercüme Fiyatları

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi uygun yeminli tercüme fiyatlarıyla kaliteli yeminli tercüme hizmeti vermektedir.

Yeminli tercüme işlemi noter tarafından yeminli onaylanan yeminli tercümanlar aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Yeminli tercümanlık başvurusunda, tercümanın mezun olduğu bölüme, sahip olduğu tecrübeye ve hakim olduğu alanlara bakılmaktadır. Bunun doğrultusunda yeminli tercümanla ön görüşme yapılarak alımı yapılmakta, yemini noter tarafından onaylatılarak yeminli tercüme işlemine başlatılmaktadır.

Tercüme işlemi gerçekleştirilen belgede yeminli tercüman imza ve kaşesinin yer almasından dolayı yeminli tercümanın taşıdığı mesuliyet sebebiyle yeminli tercüme fiyatları belirlenirken karakter sayısının yanı sıra sayfa da baz alınmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi uygun yeminli tercüme fiyatlarıyla İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Arapça, Çince başta olmak üzere pek çok dilde yeminli tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Nüfus kayıt örneği, pasaport, kimlik, aile cüzdanı, doğum belgesi, evlilik belgesi, adli sicil kaydı, vekaletname, muvafakatname, ticaret sicil gazetesi ve buna benzer pek çok belgeni yeminli tercümesini gerçekleştirmektedir.

Yeminli tercümanlık başvurusunda her biri belirli bir uzmanlık alanına sahip deneyimli, profesyonel, güvenilir tercüman kadrosu oluşturan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi çalışmalarını da aynı profesyonellik içerisinde gerçekleştirmektedir.

Kurulduğu günden bu yana kalitesinden ödün vermeden çeviri çalışmalarını sürdüren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi müşterilerine her zaman uygun yeminli tercüme fiyatlarıyla çeviri hizmeti sunmaktadır.

EN15038 kalite standartları doğrultusunda hizmet veren firmamız sizlere daha kaliteli bir yeminli tercüme hizmeti sunabilmek adına her geçen gün kendini yenilemekte ve geliştirmektedir.

Okeanos Tercüme’de çevirisini talep ettiğiniz belgelere en az sizin verdiğiniz değer kadar değer verilmekte ve işleriniz her zaman sorumluluk bilinciyle gerçekleştiriyoruz. Dürüstlük ve şeffaflık ilkelerinden hiçbir şekilde ayrılmadan, güvenli çeviri hizmeti sağlanmaktadır

Müşteri memnuniyeti her zaman en ön planda tutulmakta, müşterilerimizin öneri, talep, beklenti, ihtiyaçlarına önem verilmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin yeminli tercüme hizmeti ve yeminli tercüme fiyatları ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir, info@okeanostercume.com.tr adresine e-postalarınızı gönderebilir ya da 212 221 45 21 veya 0553 910 31 32 numaralı telefonlarımızdan kurumsal müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!