Yeminli Tercüme ve Yeminli Çeviri

Yeminli Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmeti

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana tüm dillerde profesyonel yeminli tercüme ve yeminli çeviri hizmeti vermektedir.

Yeminli tercüme ve yeminli çeviri; yeminli tercüman tarafından yapılan tercüme işlemi sonrası evrakın çıktısının alınarak ıslak imza ve kaşe yapılması sonrası resmiyet kazanma işlemidir.

Yeminli tercüman; En az iki dilde yazılı ve sözlü tercüme yapabileceğini lisans diploması ya da dengi bir belge ile ispat edebilen ve noterlik makamında noter huzurunda yemin ederek yemin zabıtı alan tercümanlardır.

Yeminli tercüme ve yeminli çeviri işlemi vize, vatandaşlık, seyahat, turizm, şirket kuruluşu, sicil tasdiki, oturum, eğitim, sağlık, gayrimenkul alım satım gibi işlemler başta olmak üzere birçok işlemde gerçekleştirilmektedir.

Nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, kimlik, doğum belgesi, ölüm belgesi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, sicil gazetesi, ruhsat, mahkeme kararı, maaş bordrosu, kaza raporu, dilekçe, doktor raporu, temyiz belgesi, diploma, transkript, tasdikname, askerlik belgesi, tapu, muvaffakatname, evlilik cüzdanı, sözleşme, ithalat ihracat belgesi, apostil, uygunluk belgesi, sertifika, taahhütname gibi evraklarda yeminli tercüme ve yeminli çeviri işlemleri gerçekleştirilir.

Yeminli Tercüme ve Yeminli Çeviri Hizmetinde EN 15038 Kalitesi

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi, gerçekleştirdiği tüm tercüme projelerinde EN 15038 Hizmet Kalite Standartları prosedürüne bağlı kalmaktadır.

EN 15038 Hizmet Kalite Standartları,  sadece tercüme sektörüne dair düzenlenen ve uluslararası geçerliliği olan düzenlemelerdir. EN 15038 kapsamında periyodik ve düzenli denetimler gerçekleştirilmektedir. Tercüme projelerinde teklif, teklif kabulü, projenin oluşturulması, tercüman, denetmen ve editörden oluşan tercüme ekibinin belirlenmesi ve projeye ekip ataması yapılması, son kontroller ve teslimat dahil bütün süreçlerde kalite standartları kapsamında yeminli tercüme ve yeminli çeviri işlemi yapılmaktadır.

Dünyanın En Çok Talep Edilen Dili İngilizce Yeminli Tercüme ve İngilizce Yeminli Çeviri

Dünyanın en çok talep edilen ve hayatımızın hemen her alanında karşımıza çıkan İngilizce dilinde bazı durumlarda da İngilizce yeminli tercüme hizmetine ihtiyaç duyarız. Yurt dışına seyahat ederken vize işlemleri sırasında istenilen belgelerin İngilizce yeminli tercüme ve İngilizce yeminli çeviri hizmeti ya da yabancı ortaklı ya da yabancı sermayeli şirket kuruluşu sırasında noterlik ve ticaret odasında sözlü İngilizce yeminli tercüme gibi birçok işlemde gerçekleştirilir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana uygun fiyat, kalite ve hızlı tercüme hizmet anlayışını etik ilke ve değerlerine bağlılığıyla birlikte sunmaktadır.

Kaliteli yeminli tercüme ve yeminli çeviri hizmetinden ödün vermeden uygun fiyatlı tercüme hizmeti verebilmek başarının kilit noktasıdır. Okeanos Tercüme sağladığı başarıyı bu iki dengeyi bir araya getirdiği için bugün sektör lideri olarak yoluna devam etmektedir.

Yeminli tercüme, yeminli çeviri ve Perpa Yeminli Tercüme hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!