Yeminli Tercüme ve Yeminli Çeviride Fiyat Hesaplama (Ücretlendirme)

Yeminli Tercüme ve Yeminli Çeviride Fiyat Hesaplama (Ücretlendirme)

Yeminli tercüme ve yeminli çeviri fiyat hesaplama (ücretlendirme) belirli kriterler çerçevesinde ele alınarak gerçekleştirilir ve Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme kurumsal müşteri temsilcisi tarafından ilgiliye sunulur.

Yeminli tercüme ve yeminli çeviri ihtiyacı hayatımızın birçok noktasında karşımıza çıkabilir. Vize, vatandaşlık, ikamet, şirket kuruluşu, sicil tasdiki, tapu işlemleri, lojistik, gümrük, ihale dosyaları, sözleşme ve ortaklıklar gibi işlemlerde ticari belgeler, ticari yazışmalar, ticari faturalar, sözleşmeler, ihale evrakları, ticari teklifler, raporlar, bankacılık evrakları, finansal belgeler, toplantı dokümanları, vekaletname, nevi değişikliği, kapanış belgesi, dolaşım sertifikası tercümesi, ATA karnesi tercümesi, ATR dolaşım belgesi tercümesi, EUR-MED dolaşım belgesi tercümesi, dilekçe tercümesi, sicil tasdiknamesi tercümesi, mümessillik belgesi, toplantı notları, yönetim kurulu kararı, vergi levhası tercümesi, faaliyet belgesi tercümesi, ticaret sicil gazetesi, kuruluş mukavelesi, şirket ana sözleşmesi, İK raporu, genel kurul kararı, iş yazışmaları tercümesi, gümrük beyannamesi, menşei şahadetnamesi, teminat mektubu, şirket sunumu, basın ilanı, şirket bülteni, yetki belgesi, tadil tasarısı, fiyat indeksi, geçici kabul tutanağı, kesin kabul tutanak, işletme belgesi, etik kurallar, çalışma esasları, iş sözleşmesi, özel durum açıklamaları, şube açma belgesi, taşınma belgesi, taahhütname ve ortaklık anlaşmaları gibi evrakların bu süreçler kapsamında yeminli tercüme ve yeminli çeviri işlemine ihtiyaç duyulmaktadır.

Yeminli tercüme ve yeminli çeviri projeleri kullanım alanına ve dosya türüne göre farklı şekillerde hesaplanmaktadır. Yeminli tercüme ve yeminli çeviri dosyaları Türkiye’de en genel geçer şekliyle sayfa sayısı üzerinden hesaplanmaktadır. Yeminli tercüme ve yeminli çeviri projelerinde kaynak dil, hedef dil, teslim tarihi, terminoloji gibi birçok unsur sayfa sayısı üzerinden oluşturulan birim fiyat üzerinden hesaplanmaktadır.

Yeminli tercüme ve yeminli çeviri; Bazı resmi makamlar ve kamu kuruluşları tarafından bazı evrakların tercüme ve çeviri işlemi sonrası evrakın resmiyet kazanması açısından kaşe imza ya da noter tasdiki talep edilmektedir. Yeminli tercüme ve yeminli çeviri işlemi müşteri talebi doğrultusunda tercüme şirketi tarafından düzenlenir. Yeminli tercüman tarafından tercüme edilen evraka ıslak imza ve kaşe uygulanması ile yeminli tercüme ve yeminli çeviri işlemi gerçekleştirilir.

Noter onaylı tercüme ve noter onaylı çeviri işlemi ise; yeminli tercüman tarafından yeminli tercüme ve yeminli çeviri şeklinde hazırlanan evrakın noterlik makamında noter tarafından tasdik edilmesi işlemidir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi birçok dilde profesyonel ve termniolojiye hakim tercüme ekibi ile yıllardır başarılı bir şekilde yeminli tercüme ve yeminli çeviri hizmetini kalite ve uygun fiyat kriterleri kapmsaında sunmaktadır.

İstanbul’un en merkezi ilçesi Şişli’de Perpa Ticaret Merkezi’nde iş dünyasının nabzını tutan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme müşteri talepleri, sektör gereklilikleri ve Beyoğlu 25. Noterliği, Perpa İstanbul Ticaret Odası ve birçok konsolosluğuna yakın mesafede olmasının avantajı ile anlık çözümlerle yıllardır hizmet vermektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı çalışmalarını kalite, hız ve uygun fiyatlı tercüme ve çeviri kriterleri ile birleştirerek hizmet sunmaktadır.

Yeminli tercüme ve yeminli çeviri fiyatlandırması hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!