Yunanca Tercüman

Yunanca Tercüman

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme firması Yunanca tercüme İstanbul hizmetini geniş ve profesyonel Yunanca tercüman kadrosu ile yürütmektedir.

Yunanca yeminli tercüme İstanbul firması olarak yıllardır Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında faaliyet gösteren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme başarılarını yurt içi ve yurt dışında sürdürmektedir. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi başarı ve istikrarın iyi bir kadro ile sağlandığının bilincinde olup Yunanca tercüman ekibini büyük bir titizlikle oluşturmuştur. İyi bir Yunanca tercüman vasıflarından bazıları;

  • Anadil düzeyinde dil bilgisi
  • En az bir terminolojik alanda uzman olmalı
  • Belirli yazılım ve uygulamaları kullanabilecek teknik bilgiye sahip olmalı
  • Sorumluluk sahibi olmalı

Yeminli Yunanca tercüman olmak için ise gereken şartlar;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Sabıka kaydı bulunmuyor olmak
  • Her iki yönde yazılı ve sözlü çeviri yapabiliyor olmak
  • Dil bilgisini lisans diploması ya da dengi bir belge ile ispat edebiliyor olmak
  • Başvuruda bulunulan noterlik makamı ile aynı il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gerekmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi yeminli Yunanca tercüman kadrosu ile bireysel ve kurumsal müşterilerine talep doğrultusunda yeminli Yunanca tercüme İstanbul ve noter yeminli Yunanca tercüme hizmeti sağlamaktadır. Yunanca tercüme İstanbul alanında tüm tasdik işlemlerini Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile gerçekleştiren Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme sektörün öncü markalarından biridir.

Yunanca tercüman kadrosunu EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kriterleri doğrultusunda oluşturan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme tüm işleyişini aynı kalite standartları kapsamında gerçekleştirmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme tüm hizmetlerini hız, kalite ve uygun fiyat çerçeve sinde sağlar. Yunanca tercüman, tercüman adaylarına staj ve istihdam imkanı sağlayan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme aynı zamanda tercümanların mesleki gelişimlerine katkı sağlamayı amaçlayarak hareket etmektedir.

Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercüme.comtr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!