Zeytinburnu Yeminli Tercüme

Zeytinburnu Yeminli Tercüme, Zeytinburnu Tercüme, Zeytinburnu Çeviri ve Zeytinburnu Acil Tercüme Hizmetleri

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana ticaretin merkezi Perpa Ticaret Merkezi ’nde iş dünyasının nabzını tutmaya ve Zeytinburnu tercüme ve Zeytinburnu çeviri işlemlerinde aranılandan fazlasını sunmaya devam ediyor.

Zeytinburnu, 25 binden fazla işyeri, 10 binden fazla imalathane ve 170 fabrika ile Türkiye’nin en çok üretim ve ticaret yapan ilçelerinden biridir. Zeytinburnu, sektör anlamında tekstil, deri ve demir çelik sektörlerinde başı çekse de çok çeşitli sektörleri sayesinde ekonomiye birçok alanda katkı sağlamaktadır.

Deri sektöründen bahsedildiğinde akla ilk gelen yer Zeytinburnu olmasına karşın örme sanayi konusunda da iddialı bir bölgedir. Ev mefruşatı alanında Türkiye’nin en büyük firmalarının bulunduğu yer de yine Zeytinburnu ilçesidir.

Kazlıçeşme bölgesinin yıkılması ve deri üreticilerinin bölgeden kaldırılmasından önce Zeytinburnu deri sektörünün kalbi konumundaydı. Deri işleme sektörünün Tuzla, Çorlu, Balıkesir gibi yerlere taşınmasının ardından Zeytinburnu bu kez işlenmiş derinin satış merkezi halini aldı. Bununla da yetinmeyip Zeytinburnu işlenmiş derinin yurt dışına satışı noktasında bir marka halini aldı ve işlenmiş deri ihracatında tek isim olarak yer almaktadır.

Ayrıca Türkiye’de ilk 500’e giren Ülker, Otomarsan, Şişecam gibi firmaların 26 tanesinin bulunduğu Türkiye’nin ekonomi anlamında en çok ses getiren ve metal eşya imalatı yapan tesis sayısında ilçe olarak Türkiye’nin sekizinci sırasında yer almaktadır. Perdeciler Çarşısı, giyim imalatı, dericilik temelli toptan ve perakende satış, kumaşçılar bölgesi, torna tesviye dükkanları ve dökümhaneler, manifatura gibi faaliyetlerin de merkezi konumunda devam etmektedir. Ayrıca Zeytinburnu’nda açılan Olivium AVM ilk outlet AVM’dir.

Ticaretin bu denli yoğun döndüğü ve dış ticaretin bu denli hareketli yaşandığı ilçe olan ve bunu da ilk sıralarda götürmeyi hedefleyen ilçede çok uluslu yürütülen ticaret için çok sayıda Zeytinburnu tercüme ve Zeytinburnu çeviri işlemine gereksinim duyulmaktadır.

Teknik ürünler başta olmak üzere çok sayıda katalog, kullanım kılavuzu, CE belgesi, makine ve, cihazların broşürleri, TÜV sertifikası, makine ve cihazların katalogları, ISO ve TSE belgeleri, teknik eğitim materyalleri, teknik servis ve bakım kitapçıkları, üretim ve imalat cihazları kullanım kılavuzları, bilgisayar ve teknik eğitim setleri, teknik belgeler, hakediş ve fizibilite raporları, ar ge raporları, teknik şartname ve ÇED raporları gibi çok sayıda evrakın Zeytinburnu teknik tercüme ve Zeytinburnu teknik çeviri işlemine gereksinim duyulmaktadır.

Zeytinburnu teknik tercüme ve Zeytinburnu teknik çeviri işlemleri yürütülürken cümlelerin açık ve net olması, karar, kural ve kaidelerin net olması, yoruma açık olmaması gerekmektedir. Zeytinburnu teknik tercüme ve Zeytinburnu teknik çeviri işlemi bu alanda profesyonel eğitim almış, uzman ve deneyimli aynı zamanda dili anadil düzeyinde bilen tercüman, editör ve kontrolör tarafından yürütülmelidir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden itibaren Zeytinburnu teknik tercüme ve Zeytinburnu teknik çeviri alanında profesyonel tercüme ekibi kurmuş başarı ile yürüterek sektör liderleri arasındaki yerini almıştır.

Ayrıca ticaret başta olmak üzere tüm uluslararası ilişkilerin başı hukuk sistemlerinden geçmekte olduğu için Zeytinburnu ’nda da yürütülen tüm uluslararası işlemlerin başını Zeytinburnu hukuki tercüme ve Zeytinburnu hukuki çeviri işlemleri çekmektedir.

Bu bağlamda hukuk fakültelerinden birinden mezun olmuş ya da hukuki terminoloji ve hukuk sistemleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi anadil düzeyinde dil bilgisi olan tercüme yapan tercüman, editör, kontrolör ve uzmanlar tarafından bu işlemler gerçekleştirilmektedir.

Vekaletname, ihtarname, ihbarname, muvaffakatname, alım satım akdi, boşanma kararı, velayet davaları, dernek iç tüzüğü, genelgeler, taahhütname, kararname, beyanname, yönetmelikler, vergi evrakları, vasiyetler, mahkeme kararı, tapu, senet, sözleşme, yasa maddeleri, AB mevzuatı, ticari sözleşme, şirket tüzüğü ve teknik ve idari şartnameler gibi evrakların bu bağlamda Zeytinburnu hukuki tercüme ve Zeytinburnu hukuki çeviri işlemleri gerçekleştirilmektedir. Zeytinburnu hukuki tercüme ve Zeytinburnu hukuki çeviri işlemleri hukuki terminolojinin yapısına ve hukuk sistemleri konusunda bilgi sahibi tercüme kadrosu tarafından gerçekleştirilmelidir.

Nikah, boşanma, erasmus, eğitim, sağlık, dış ticaret, şirket kuruluşu, ortaklık gibi birçok konuda Zeytinburnu yeminli tercüme ve Zeytinburnu yeminli çeviri hizmeti gerçekleştirilmektedir. Bu bağlamda Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi birçok dil ve terminolojide bu hizmeti sağlamaktadır.

Nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, kimlik, doğum belgesi, ölüm belgesi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, sicil gazetesi, ruhsat, mahkeme kararı, maaş bordrosu, kaza raporu, dilekçe, doktor raporu, temyiz belgesi, diploma, transkript, tasdikname, askerlik belgesi, tapu, muvaffakatname, evlilik cüzdanı, sözleşme, ithalat ihracat belgesi, apostil, uygunluk belgesi, sertifika, taahhütnamelerin de birey ya da kurum talebi doğrultusunda Zeytinburnu yeminli tercüme ya da Zeytinburnu noter onaylı tercüme işlemi düzenlenir.

Zeytinburnu yeminli tercüme yanı sıra Zeytinburnu noter yeminli tercüme ve Zeytinburnu noter onaylı tercüme hizmeti aynı sebeplerden aynı evraklar başta olmak üzere birçok konu ve evrak üzerinden yürütülmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Zeytinburnu yeminli tercüme, Zeytinburnu noter yeminli tercüme, Zeytinburnu noter onaylı tercüme, Zeytinburnu tercüme bürosu ve Zeytinburnu acil tercüme hizmetini yıllardır sektör zirvesinde yürütmektedir.

Uygun fiyat, kalite ve hızlı tercüme ilkelerini etik değerleri ile birleştirerek sunan Okeanos Tercüme bu bağlamda uluslararası marka olma yolunda ilerlemiş ve hak ettiği başarıyı elde etmiştir.

Evraklarınızın tercümesi ve editör kontrolü sağlandıktan sonra dilerseniz elden, dilerseniz ücretsiz kargo veya kurye ile adresinize teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Bizlere www.okeanostercume.com.tr web sitemizden info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden 0553 910 31 32 whatsapp hattımızdan ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

 


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!