Zeytinburnu Yeminli Tercüme

Zeytinburnu Yeminli Tercüme

1 Eylül 1957 tarihinde ilçe statüsüne erişen bölge, Marmara kıyılarından doğuya doğru bakınca bir burun görüntüsü aldığı ve zeytin ağaçlarıyla kaplı olduğu için bu adı almıştır. Zeytinburnu yerel halkının büyük çoğunluğu yabancı uyruklu olup günümüzde ilçede sadece 15.000 kadar Türkistan kökenli vatandaş bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Bulgar, Yugoslav, Yunanistan ve Romanya kökenli vatandaşlardan oluşan ilçe çok uluslu bir bölge halini almıştır. Zeytinburnu Yeminli Tercüme çok uluslu bu bölgede yerleşik nüfusa ve tüm işletmelere her türlü tercüme hizmeti sunmaktadır.

1996 yılında Tuzla Organize Sanayi’ne taşınan tabakhaneler bölgeden kaldırılmış olsa da bugün hala dericilik, giyim atölyeleri ve aksesuarcılık aktif olarak devam etmektedir. Zeytinburnu bugün dönüşüm projesi olarak adından söz ettiren Küçük Oto Sanayini de bünyesinde barındırmakta olup Zeytinburnu Maltepe bölgesi 170 büyük sanayi kuruluşu, 10000’e yakın imalathane ve yaklaşık 70.000’e yakın çalışanı ile Türkiye’nin en büyük sanayi bölgelerinden biridir. Türkiye’nin öncü markaları olan büyük kuruluşlar bölgede hizmetini sürdürerek İstanbul ve ülke ekonomisine katkısını sürdürmektedir. Zeytinburnu Yeminli Tercüme yoğun iş sirkülasyonu içerisinde faaliyetlerini yurtiçi ve yurtdışı pazarda sürdüren ya da bunu başlatmak isteyen tüm işletmelerle çözüm ortaklığı yapmakta olup geniş ve deneyimli ekibiyle bölge ekonomisi içerisinde yerini almaktadır.

 Zeytinburnu Yeminli Tercüme bireysel veya kurumsal tüm tercüme projelerinizde en uygun fiyat politikası ve çeviri kalite güvencesiyle Zeytinburnu ilçesi sınırlarında başarılı faaliyetlerini her geçen gün artırmaktadır. Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi olarak bu başarımızı kalite belgelerimizle taçlandırmış olup tercüme projelerinizde gizlilik ve kaliteyi sizlere garanti ediyoruz. Şirketimiz bünyesinde bulunan kurumsal müşteri temsilcilerimize ulaşarak info@okeanostercume.com.tr mail adresinden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!