Tercüme Hizmetleri

Tercüme Hizmetleri

YAZILI TERCÜME

Mail, faks veya kargo yoluyla bize ulaştırdığınız dokümanlarınızın çevirisinin yapılması işlemidir. Konusunda uzman çevirmenlerimiz tarafından talep edilen her dilde gerçekleştirilen çeviri hizmetidir.

SÖZLÜ ve SİMULTANE TERCÜME

Sözlü
Mütercim tercümanlarımız tarafından, talep edilen dillerde verilen bu hizmetimizde çevirmenlerimiz hizmet verilecek yerde hazır bulanarak, konuşmacının sözlerini aldığı notlara dayanarak birkaç cümlede bir verilen aralarda dinleyici veya dinleyicilere tercüme ederek aktarır. Küçük çaplı iş toplantıları, adli duruşmalarda genellikle tercih edilen bir hizmettir.

Simultane
Konuşmacının konuşması devam ederken eş zamanlı olarak uzman mütercimler tarafından özel techisat (kabin, kulaklık, mikrofon) kullanılarak verilen çeviri hizmetidir. Konferans, toplantı, seminer, sempozyum, panel ve eğitim gibi organizasyonlarınıza kolaylık sağlayacak bir hizmettir.

REDAKSİYON

Yazılmış bir metin veya bu metnin elinizde olan çevirisi üzerinde gereken düzeltmelerin yapılarak kusursuz bir anlam ile birlikte yazının yayına hazır hale getirilme hizmetidir.

DEŞİFRE

Ses ve video kayıtlarınızın formatına bakılmaksızın metninin yazılı hale getirilme işlemidir. Bu işlemden geçen kayıtlarınız çeviri işlemine hazır hale getirilir.

Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!