Perpa Tercüme Hizmetlerimiz

PERPA NEDİR?

Adını bir zamanlar Perşembe Pazarı olarak bilinen bölgenin ilk hecelerinden alan Perpa İstanbul’un Şişli ilçesinde faaliyet gösteren modern bir iş merkezidir. Şişli’de kurulu olan Perşembe Pazarı bölgenin modernleşmesi ve trafik sorununa çözüm bulmak amacıyla kaldırılmış, 44.000 metrekare alan üzerine A ve B olmak üzere iki blok ve 14 kattan oluşan dev iş merkezi bloğu inşa edilmiştir.

Perşembe Pazarı esnaflarının sorunlarına çözüm bulmak ve ticaret hayatlarını kolaylaştırmak maksadıyla başta elektrik-elektronik, makine, aydınlatma ve hırdavat dükkanları olmak üzere farklı sektörlerdeki pek çok firmanın bir araya gelmesiyle ticaret merkezi haline gelen Perpa halen faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Perpa’da halihazırda başta elektrik-elektronik, makine, aydınlatma, hırdavat, bilgisayar bilişim ve yazılımları kablo firmaları olmak üzere Çağlayan adliyesine olan yakınlığından dolayı hukuk büroları, muhasebe ofisi, kargo şubesi, restorandan berber ve kuaföre kadar pek çok ihtiyacı karşılamak üzere 4500 adet dükkan bulunmaktadır. Perpa Ticaret Odası ve Beyoğlu 25. Noterliği de Perpa binası içerisinde bulunmaktadır.

Tercüme ihtiyaçlarınız dahilinde de bünyesinde tercüme bürolarını barındıran Perpa zamanla pek çok hizmeti sağlayan bir iş merkezi haline gelmiştir.

Perpa Ticaret Merkezi ya da kısa adıyla Perpa ile ilgili olarak daha detaylı bilgi almak için www.perpa.com adresini ziyaret edebilir ya da 212 222 81 43 numaralı hat aracılığıyla kat malikleri yöneticiliği ile iletişim sağlayabilirsiniz.

İTO PERPA ÇALIŞMA SAATLERİ

İstanbul Ticaret Odası’nın en yoğun iş akışının yaşandığı şubelerinden biri olan İTO Perpa çalışma saatleri hafta içi 09:00-12:00/12:30-17:30 arasıdır.

İstanbul’un merkezi ilçelerinden birisi olan Şişli’de yer alan İTO Perpa’da gün içerisinde yerli ve yabancı uyruklu pek çok ticari kurum ve kuruluş tarafından pek çok işlem gerçekleştirilmektedir.

Kanun doğrultusunda tescil sürecinden ihracat sürecine kadar pek çok resmi belgeyi düzenlemek, üyelerini her türlü eğitimi sağlamak ve bilgilendirmek, üyelerinin ticari hak ve menfaatlerini korumak gibi üye odaklı bir hizmet anlayışı veren İTO Perpa, bu görevlerinin yanı sıra şirket kuruluş ve tescil işlemleri gibi süreçleri yönetmektedir.

Çalışma saatleri içerisinde pek çok şirket kuruluş ve tescil işleminin gerçekleşmesine vesile olan İto Perpa, şirket kuruluş işlemleri esnasında ortakların yabancı ortaklı olması durumunda yeminli tercüme hizmeti talep etmektedir.

İngilizce, Arapça, Farsça, Çince, Almanca, Fransızca, İspanyolca başta olmak üzere pek çok dilde yeminli tercüme işleminin gerçekleşebildiği bu süreçte Okeanos Tercüme profesyonel yeminli tercüman kadrosuyla kaliteli ve güvenilir yeminli tercüme hizmeti vermektedir.

İto Perpa çalışma saatleri ve İto Perpa hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için www.ito.org.tr adresini ziyaret edebilir, 212 455 60 00 numaralı İTO Ticaret Sicil İşlemleri çağrı merkeziyle görüşebilir ya da şirket kuruluşu ya da tercüme projeleriniz için 212 221 45 21 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İTO PERPA İLETİŞİM

Merkez Şubesi Eminönü’nde bulunmak üzere Giyimkent’te, Maltepe’de ve Perpa’da şubeleri bulunan İTO’da tüm işletmelerin çeşitli işlemleri gün içerisinde gerçekleştirilmektedir.

İto Perpa şubesi

TOBB’un (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) ve Borsalar Kanunun 5174 sayılı yasası doğrultusunda Perpa İTO’da pek çok işlem gerçekleştirilmektedir. Bunlar arasında iş yerlerinin birtakım menfaatler çerçevesinde gelişmesine yardımcı olmak, ticaret ve sanayiye ilişkin haberler hakkında kurum ve kuruluşları bilgilendirmek, resmi makamlar tarafından düzenlenen başvuruları ve bilgileri işverene aktarmak, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın verdiği görevleri yerine getirmek, ticaret sicil gazetesi, faaliyet belgesi gibi belgeleri düzenleyerek tasdik etmek, yurt içi fuarlar ile ilgili talepleri değerlendirmeye alıp birliğe aktarmak, Türkiye’nin uluslararası pazarda bulunduğu konumu yükseltmek, yerli ve yabancı ortaklı şirketlerin kaydını yapmak vb. işlemlerdir.

İTO Perpa’nın çalışma saatleri hafta içleri 09-00-17.30 arasında gerçekleşirken, İto Perpa yabancı ortaklı şirket kuruluş işlemleri esnasında yabacı uyruklu kişiye şirket kuruluş sözleşmesini tercüme etmesi için yeminli tercüman bulundurulmasını talep etmektedir.

Bu doğrultuda Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi yeminli tercüman hizmetiyle İto Perpa’da gerçekleşen yabancı ortaklı şirket kuruluş işlemlerine katkıda bulunmaktadır.

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat 13 No:2269-2270’de bulunan Perpa İto tüm işlemleriniz için kolay ulaşım ve iletişim sağlayabileceğiniz bir konumda bulunmaktadır.

Perpa İTO ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak için www.ito.org.tr  adresini ziyaret edebilir, 212 455 60 00 hatlı numarayı arayabilir ya da tercüme ya da ticaret odası sözlü tercüme işlemleriniz için 212 221 45 21 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

PERPA İTO NEDİR?

İstanbul sınırları içerisinde faaliyette bulunacak olan kurumların ve kişilerin ticari işlemlerinin kayıt edildiği, düzenlendiği ve sicillerinin tutulduğu kurum olan İstanbul Ticaret Odası’nın Perpa’da bulunan şubesidir.

Eminönü’nde merkez şubesi Giyimkentte ve Maltepe’de de bir şubesi bulunan İstanbul Ticaret Odası ya da kısa adıyla İTO’nun Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Boralar Kanu’nun 5174 sayılı yasasının 12. Maddesi kapsamında görevleri mesleki ahlakı ve dürüstlüğü koruyarak iş yerlerinin genel menfaatler çerçevesinde gelişmesine katkıda bulunmak, ticaret ve sanayiye dair haberleri kurum ve kuruluşlara aktarmak, resmi makamlar aracılığıyla düzenlenen başvuruları ve bilgileri işverene aktarmak, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı aracılığıyla verilen görevleri yerine getirmek, 26. Maddede yer alan belgeleri düzenleyerek tasdik etmek, üyelerinin uyması gereken mesleki kararlar almak, yurt içi fuarlar ile ilgili talepleri değerlendirmeye olarak TOBB’a iletmek ve buna benzer pek çok işlemdir.

Perpa İTO Şişli, ticaret yaşamının tam merkezinde bulunduğundan dolayı İTO’nun en yoğun işlemlerinin gerçekleştiği şubesidir.

Yabancı uyruklu vatandaşların şirket kuruluşu ve sicil tasdiki işlemlerini de gerçekleştirdiği Perpa İTO bu kapsamda oldukça yoğun talep almaktadır.

Perpa’da faaliyet gösteren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Perpa İTO’da gerçekleştireceğiniz yabancı ortaklı şirket kuruluş işlemleriniz için İngilizce, Arapça, Farsça, Çince, Almanca, Fransızca, İspanyolca başta olmak üzere pek çok dilde yazılı ve sözlü yeminli tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Perpa İTO ile ilgili olarak daha detaylı bilgi almak için www.ito.org.tr  adresini ziyaret edebilir, 0212 455 60 00 hatlı numarayı arayabilir ya da tercüme ve çeviri projeleriniz için 0212 221 45 21 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

PERPA İNGİLİZCE TERCÜME NEDİR?

Perpa Ticaret Merkezi yurtdışından ve yurtiçinden pek çok müşterinin ziyaret ettiği iş merkezlerinden birisi olması nedeniyle Perpa İngilizce tercüme hizmetine sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır.

Perpa Ticaret Merkezi’nin 1986 yılından bu yana elektrik-elektronik, hırdavat, aydınlatma, hukuk büroları, mali müşavirlik büroları gibi firmalara ev sahipliği yapması ve İngilizce’nin söz konusu sektörlerin ortak dili olması Perpa Ticaret Merkezi’ne İngilizce tercüme hizmeti almak amacıyla yapılan ziyaretlerin başlıca sebepleri arasında yer almaktadır.

Perpa Ticaret Merkezi bünyesinde ihtiyaç duyulan İngilizce tercüme hizmetinin bir sonucu olarak Okeanos Tercüme bürosu yer almakta ve hukuk büroları tarafından sözleşme metinleri, toplantı tutanakları, mahkeme evrakları gibi pek çok belgenin, elektrik-elektronik firmaları tarafından kullanım kılavuzları, kataloglar, web siteleri olmak üzere pek çok içeriğin İngilizce tercümesini sağlamaktadır.

Aynı zamanda Perpa Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen yabancı ortaklı şirket kuruluş işlemleri ve Beyoğlu 25. Noterliği’nde yabancı uyruklu vatandaşlar tarafından gerçekleştirilen noterlik işlemleri esnasında da Okeanos Tercüme şirketi aracılığıyla İngilizce tercüme hizmeti sağlanmaktadır.

Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında bulunan bir tercüme bürosu olarak Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi pek çok sektörde İngilizce tercümesine ihtiyaç duyulan belgelerinin ya da içerikler için profesyonel İngilizce tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Perpa İngilizce tercüme ile ilgili olarak daha detaylı bilgi almak için Okeanos Tercüme’nin 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattı ya da 0212 221 45 21 numaralı hatlar aracılığıyla müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz.

PERPA İNGİLİZCE TERCÜMAN NEDİR?

Perpa Ticaret Merkezi’nde bulunan aydınlatma, güvenlik teknolojileri, elektrik malzemeleri, elektronik ve kablo firmaları başta olmak üzere hukuk büroları, mali müşavirlik büroları, uluslararası anlamda kurdukları iletişim bağlamında Perpa İngilizce tercüman hizmetine ihtiyaç duymaktadır.

Perpa İTO’da yapılan şirket kuruluş işlemleri esnasında ve Beyoğlu 25.Noterliği’nde gerçekleştirilen noterlik işlemleri esnasında da ihtiyaç duyulan sözlü tercüme işlemi için İngilizce tercüman talep edilmektedir.

Perpa Ticaret Merkezi’nin bulunduğu Şişli’de ve civarında İngilizcenin küresel bir dil olmasıyla yoğun bir şekilde talep edilen İngilizce tercüman hizmeti için profesyonel bir İngilizce tercüme bürosu ile çalışmak gerekmektedir.

Perpa Ticaret Merkezi’nde yer alan bir İngilizce tercüme bürosu olarak Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi pek çok sektörde ve pek çok işlem için ihtiyaç duyulan İngilizce tercüman hizmeti sağlamaktadır.

Okeanos Tercüme bünyesinde bulunan İngilizce tercümanların her biri her iki dile de anadili düzeyinde hakim, etkili konuşma ve dinleme becerine sahip, farklı sektörlerde ihtiyaç duyulan çeviri hizmeti için çeşitli terminolojilere hakim kişilerden oluşmaktadır.

Perpa İngilizce tercüman hizmeti ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak için İngilizce tercüme bürosu Okeanos Tercüme’nin 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattı ya da 0212 221 45 21 numaralı hattımız aracılığıyla müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz.

PERPA SÖZLÜ TERCÜME NEDİR?

Elektrik malzemeleri, elektrik-elektronik, aydınlatma, hırdavat, bilgisayar bilişim yazılım, elektronik otomasyon, güvenlik teknolojileri, kablo firmaları gibi pek çok firmaya ev sahipliği yapan Perpa, Perpa İstanbul Ticaret Odası ve Beyoğlu 25. Noterliği’ni de bünyesinde barındırmaktadır.

İstanbul Ticaret Odası’nda gün içerisinde yabancı ortaklı pek çok şirket kuruluş işlemi gerçekleşmekte ve bu esnada İngilizce, Arapça, Farsça, Çince, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca başta olmak üzere pek çok dilde sözlü tercüme hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bağlamda şirket ortaklarının sözleşmelerinin hazırlanmasından sorumlu mali müşavirlik büroları başta olmak üzere sözlü tercüme hizmeti almak adına tercüme bürolarına başvurulmaktadır.

Beyoğlu 25.Noterliği’nde gerçekleştirilen vekaletname, imza beyanı, araç satışı vb. pek çok işlem için de yeminli tercümanlar aracılığıyla sözlü tercüme hizmeti sağlanmaktadır.

Perpa Ticaret Merkezi’nde pek çok sektörde profesyonel tercüme hizmeti sağlayan bir tercüme bürosu olarak Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi pek çok terminolojide ve pek çok dilde her biri belirli bir uzmanlık alanına sahip, uzman olduğu dile ilişkin dinleme ve konuşma seviyesi yüksek yeminli tercüman kadrosuyla ihtiyaç duyulan sözlü tercüme hizmetini sağlamaktadır.

Perpa’da sözlü tercüme hizmeti alabilmek adına daha detaylı bilgi almak için Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin 0212 221 45 21 numaralı sabit hattından ya da 0553 910 31 32 numaralı whasapp hattından bilgi alabilirsiniz.

PERPA YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU NEDİR?

Perpa Ticaret Merkezi içerisinde ve etrafında yer alan firmalar, Şişli ve civarı başta olmak üzere İstanbul’un birçok bölgesinde ikamet eden bireyler çeşitli sebeplerden dolayı yeminli tercüme hizmetine ihtiyaç duymaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Farsça, Arapça, Çince başta olmak üzere pek çok dilde bireysel ve kurumsal müşterilerine Perpa Ticaret Merkezi binası içerisinde bulunan ofisiyle Perpa yeminli tercüme bürosu olarak hizmet vermektedir.

Diploma, transkript, evlilik cüzdanı, doğum belgesi, nüfus kayıt örneği, kimlik, pasaport, ticaret sicil gazetesi, faaliyet belgesi, vergi levhası, vekaletname, imza sirküleri, sözleşme metinleri, mahkeme evrakları, bankacılık evrakları gibi belgeler için profesyonel yeminli tercüman kadrosuyla yeminli tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Perpa bünyesinde yer alan İstanbul Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen şirket kuruluş işlemleri esnasında şirket kuruluş işlemi yabancı ortaklı kişilerle gerçekleştiriliyorsa şirket kuruluş sözleşmesinin yeminli tercümesi talep edilmektedir. Perpa yeminli tercüme bürosu olarak Okeanos Tercüme yabancı ortaklı şirket kuruluş işlemleri esnasında Perpa İTO’da ihtiyaç duyulan yeminli tercüme hizmetini uzman ve deneyimli tercüman kadrosu aracılığıyla vermektedir.

Beyoğlu 25.Noter’de gerçekleştirilen noterlik işlemleri esnasında ihtiyaç duyulan yeminli tercüme işlemi esnasında Perpa yeminli tercüme bürosu kaliteli ve güvenilir tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Perpa yeminli tercüme bürosu ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak için Perpa Ticaret Merkezi bünyesinde yer alan tercüme büromuzdan ya da www.okeanostercume.com.tr adresinden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

PERPA YEMİNLİ TERCÜMAN NEDİR?

İstanbul Ticaret Odası ve Beyoğlu 25. Noterliği’ni bünyesinde bulunduran Perpa Ticaret Merkezi’nde pek çok işlem için yazılı ve sözlü Perpa yeminli tercüman hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

İstanbul Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen yabancı uyruklu şirket kuruluş işlemleri esnasında yabancı uyruklu ortağa şirket kuruluş sözleşmesini tercüme etmesi için Perpa yeminli tercümana ihtiyaç duyulmaktadır. İngilizce, Arapça, Farsça, Çince, Almanca, Fransızca, İspanyolca başta olmak üzere pek çok dilde talep edilen Perpa yeminli tercüman hizmeti için profesyonel bir tercüme bürosu ile çalışmak gerekmektedir.

Beyoğlu 25. Noterliği’nin yer aldığı Perpa’da vekaletname, imza beyanı, araç satış işlemleri esnasında çeşitli evrakların tercüme işlemi için yeminli tercümanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Pasaport, kimlik, nüfus kayıt örneği, ticaret sicil gazetesi, faaliyet belgesi, vergi levhası, imza sirküleri, aile cüzdanı, sözleşme gibi evraklar da yeminli tercüman tarafından tercüme edilmesi talep edilen belgelerdedir. Şişli ve civarında oturan kişiler tarafından bu yönde fazlasıyla talep bulunmaktadır.

Perpa yeminli tercüman hizmeti ile ilgili daha fazla bilgi almak için yeminli tercüman hizmeti sağlayan Okeanos Tercüme’nin 0212 221 45 21 numaralı sabit hattı ya da 0553 910 31 whatsapp hattından müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

PERPA YEMİNLİ TERCÜME NEDİR?

Yurtdışından ve yurt içinden pek çok ziyaretçi alan, İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alan bir iş merkezi olan Perpa Ticaret Merkezi’nde Perpa yeminli tercüme hizmetine oldukça fazla ihtiyaç duyulmaktadır.

İstanbul Ticaret Odası’nın en işlek şubesi olan Perpa Ticaret Odası’nın Perpa’da yer alıyor olması yabancı ortaklı şirket kuruluş işlemleri esnasında yeminli tercüme hizmetine zemin hazırlayan unsurlardan birisidir.

Beyoğlu 25.Noterliği’nin Perpa Ticaret Merkezi’nde yer alıyor olması da noterlik işlemleri esnasında ihtiyaç duyulan yeminli tercüme hizmetine ortam yaratan etmenler arasında yer almaktadır.

Perpa bünyesinde bulunan hukuk ve muhasebe bürolarının, elektrik-elektronik, aydınlatma ve hırdavat şirketleri de belli başlı evraklarının (sözleşme, genelge, fatura, makbuz, hisse senedi, poliçe, CE belgesi, teknik şartname vb.) yeminli tercümesine ihtiyaç duymaktadır.

Perpa’da talep edilen ve ihtiyaç duyulan yeminli tercüme hizmeti için Perpa çatısı altında yer alan pek çok tercüme bürosu tarafından yeminli tercüme hizmeti verilmektedir.

Perpa’da yeminli tercüme bürosu hizmeti veren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi müşterilerinin ihtiyaç, talep ve beklentileri doğrultusunda İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Arapça, Rusça, Farsça, Çince, İtalyanca başta olmak üzere pek çok dilde yeminli tercüme hizmeti vermektedir.

Perpa yeminli tercüme hizmeti ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye erişebilmek adına Okeanos Tercüme 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattı ya da 212 221 45 21 numaralı hatlarından müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz.

PERPA ÇEVİRİ BÜROSU NEDİR?

Perpa Ticaret Merkezi bünyesinde ve civarında bulunan elektrik-elektronik, aydınlatma, güvenlik teknolojileri, hırdavat, bilgisayar bilişim ve yazılımları ve kablo firmalarının yanı sıra muhasebe ofisleri hukuk büroları ve söz konusu firmaların ve büroların uluslar arası iletişimini sağlamak üzere Perpa çeviri bürosu da yer almaktadır.

Perpa Ticaret Merkezi İstanbul ‘un merkezi ilçelerinden birisi olan Şişli’de yer almaktadır. Dolayısıyla iş akışı ve ticari trafik yoğun olarak yaşanmaktadır. Söz konusu durum başta Perpa bünyesinde ve yakın bölgelerde yer alan firmalar olmak üzere İstanbul’un çeşitli bölgelerinde çevirisine ihtiyaç duydukları belgeleri ve içerikleri için çeviri bürosu arayışına zemin hazırlamaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Perpa Ticaret Merkezi’nde yer alan ofisiyle Perpa çeviri bürosu olarak İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Farsça, Arapça, Çince başta olmak üzere pek çok dilde bireysel ve kurumsal müşteri ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Doğum belgesi, bekarlık belgesi, mahkeme evrakları, bankacılık evrakları, diploma, transkript, nüfus kayıt örneği gibi bireysel müşteri ihtiyaçlarının yanı sıra CE belgesi, teknik şartname, katalog, kullanım kılavuzu, web sitesi gibi içerikler için de Perpa çeviri bürosu olarak uygun fiyat, kalite ve hız kriterlerini bir arada sunmaktadır.

Perpa Ticaret Merkezi’nde yer alan İTO ve Beyoğlu 25.Noter’de yabancı uyruklu kişiler tarafından gerçekleştirilen işlemler sırasında da sözlü çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Perpa çeviri bürosu hakkında detaylı fazla bilgi almak için Perpa’da yer alan tercüme ofisimizin www.okeanostercume.com.tr adresinden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

PERPA ÇEVİRİ NEDİR?

Perpa çeviri, Perpa binası içerisinde ve civarında bulunan güvenlik teknolojileri, elektronik, elektrik malzemeleri, aydınlatma, hırdavat, bilgisayar bilişim, yazılım ve kablo firmaları olmak üzere farklı sektörlerden pek çok firmanın yanı sıra Şişli ve civarında ikamet edenlerin tercihidir.

İstanbul’un merkezi ilçelerinden birisi olan Şişli’de yer alması nedeniyle iş akışının yoğun yaşandığı Perpa’da küresel ticaret de bir o kadar yoğun yaşanmaktadır. Bu bağlamda Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Perpa A Blok Kat: 9 1184 numaralı ofiste Perpa bünyesinde ve civarında bulunan firmaların ve Şişli ve Şişli civarında oturan müşterileri için profesyonel çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Perpa çeviri bünyesinde ve civarında yer alan firmalar için karakter sayısı üzerinden belirlediği uygun fiyatlarla kullanım kılavuzu, katalog, CE belgesi, teknik şartname, broşür, el kitapçığı, sözleşme, şirket tüzüğü, genelge, toplantı tutanağı, kapasite raporu, ticaret sicil gazetesi, vergi levhası, faaliyet belgesi gibi belgeler için kaliteli ve güvenilir çeviri hizmeti vermektedir. Aynı zamanda Şişli ve civarı başta olmak üzere İstanbul’un çeşitli yerlerinden pasaport, kimlik, aile cüzdanı, nüfus kayıt örneği, doğum belgesi, diploma ve transkript gibi belgelerinin yeminli çevirisine ihtiyaç duyan bireysel müşterileri için uygun fiyatlara kaliteli, güvenilir ve hızlı çeviri sağlayarak müşteri memnuniyet düzeyini en üst düzeyde tutmaktadır.

Perpa çeviri bünyesinde yer alan İTO’da gerçekleştirilen yabancı ortaklı şirket kuruluş ve sicil tasdiki işlemlerinde ya da yine Perpa bünyesinde bulunan Beyoğlu 25.Noterliği’nde gerçekleştirilen noterlik işlemlerinde sözlü yeminli çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Perpa çeviri ile ilgili olarak daha detaylı bilgi almak için Perpa’da yer alan tercüme ofisimizin www.okeanostercume.com.tr adresinden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

PERPA ARAPÇA TERCÜMAN NEDİR?

Perpa Ticaret Merkezi içerisinde ve Şişli etrafında ve İstanbul’un diğer bölgelerinde bulunan firmaların Arap ortakları ile kurduğu ilişkiler bağlamında ya da Perpa bünyesinde yer alan İstanbul Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen Arap ortaklı şirket kuruluş işlemleri sırasında ve Perpa bünyesinde yer alan Beyoğlu 25.Noterliği’nde gerçekleştirilen noterlik işlemleri sırasında ihtiyaç duyulan Arapça sözlü tercüme işlemi için Arapça tercümana ihtiyaç duyulmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi bünyesinde barındırdığı hem Arapça’ya hem de Türkçe’ye anadili düzeyinde hakim, belirli bir uzmanlık alanı bulunan, tercüme sektöründe deneyimli Arapça tercüman kadrosuyla Perpa Ticaret Merkezi A Blok 9.Kat 1184’de yer alan ofisinde kaliteli ve güvenilir Arapça yeminli tercüme ve Arapça noter yeminli tercüme hizmeti vermektedir.

Şişli ve civarı başta olmak üzere tüm İstanbul’da diploma, transkript, kimlik, aile cüzdanı, nüfus kayıt örneği, evlilik belgesi, boşanma evrakları, mahkeme evrakları, bankacılık evrakları, sözleşme gibi evraklarının çevirisine ihtiyaç duyan müşterileri için profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Beyoğlu 25.Noterliği ve Perpa İTO ile aynı binada bulunmanın verdiği kolaylıkla son zamanlarda yoğun olarak gerçekleşen Arap ortaklı şirket kuruluş işlemleri ve Arap uyruklu vatandaşların noterlik işlemleri için ihtiyaç duyulan sözlü tercüme hizmeti için uzman Arapça tercüman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Perpa Arapça tercüman ile ilgili olarak daha detaylı bilgi almak için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da 0212 221 45 21 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

PERPA ARAPÇA TERCÜME NEDİR?

Tüm dillerde ve tüm ülkelerde olduğu gibi vatandaşlık, ikamet, nikah, eğitim, ticaret vb birçok alanda Perpa Arapça tercüme işlemi gerçekleştirilirken dikkat edilmesi gereken en önemli husus özel isimlerin yazılışıdır.

Vatandaşların kimlik, aile cüzdanı, nüfus kayıt örneği, diploma, transkript, doğum belgesi, bekarlık belgesi, evlilik belgesi, ticaret sicil gazetesi, faaliyet belgesi, vergi levhası, vekalet, imza sirküleri gibi evrakların Arapça tercümesine ihtiyaç duymaktadır.

Özellikle Perpa bünyesinde bulunan Ticaret Odası’nda Arap ortaklı şirket kuruluşlarının yoğun bir şekilde gerçekleşmesi, Arapça tercüme hizmetine olan talebin başlıca nedenlerinden biridir. Bunun yanı sıra Beyoğlu 25. Noterliği’nde gerçekleştirilen vekaletname, imza beyanı ve araç satışı gibi işlemlerde de Arapça tercüme hizmeti talep edilmektedir.

Perpa ve civarında yer alan ve Arap ortaklı olan şirketler de sözleşme, toplantı tutanakları gibi belgelerinin Arapça tercümesini talep etmektedir.

Perpa çatısı altında Arapça tercüme hizmeti veren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi anında Arapça sözlü tercüme ve profesyonel Arapça tercüman kadrosuyla her alanda Arapça yazılı tercüme hizmeti vermektedir.

Arapça tercüme hizmeti ile ilgili olarak daha detaylı bilgi almak için Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin 0553 910 31 32 ya da 0212 221 45 21 numaralı hatlar aracılığıyla müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz.

PERPA ALMANCA TERCÜME NEDİR?

Almanya ile ticari faaliyet gerçekleştiren kurum ve kuruluşların yanı sıra Almanya’ya dair bireysel işlemler için Perpa ve Perpa civarında bulunan pek çok şirketin bireysel ve kurumsal ihtiyaçları doğrultusunda Almanca tercüme hizmeti yazılı, sözlü, yeminli ya da noter tasdikli olarak gerçekleştirilmektedir.

Almanya’da yaşayan ve yaşamak isteyen pek çok Türk vatandaşının bulunması, Türk şirketlerinin birçok Alman şirketiyle işbirliği içerisinde bulunması karşılıklı ticaret, ithalat ve ihracat işlemi gerçekleştirmesi Almanca tercüme hizmetine zemin hazırlayan etmenlerden en önemlileridir.

Almanya’nın pek çok sektörün dev isimlerinden birisi olması Almanca tercüme hizmetinin birçok sektörde talep edilmesine ortam yaratmaktadır.

Aynı zamanda Perpa’nın İstanbul’un merkezi ilçelerinden birisi olan Şişli’de bulunması ve Perpa’ya ulaşımın kolay bir şekilde sağlanması bakımından Şişli ve civarı başta olmak üzere İstanbul’un her bölgesinden çeşitli nedenlerle Almanca tercüme talebi bulunmaktadır.

Perpa bünyesinde hizmet veren bir Almanca tercüme bürosu olarak Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi ihtiyaç duyulan Almanca tercüme talebi için belirli bir uzmanlık alanına sahip olup ilgili alanının terminolojisi ve jargonu hakkında yüksek derecede bilgi sahibi, tercüme sektöründe deneyimi bulunan ve her iki dile de anadili düzeyinde hakim Almanca tercüman kadrosuyla profesyonel hizmet vermektedir.

Perpa’da Almanca tercüme hizmeti almak için Okeanos Tercüme şirketinin 212 221 45 21 ya da 0553 910 31 32 numaralı hatlarından müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz.

PERPA ÇİNCE TERCÜMAN NEDİR?

Perpa Ticaret Merkezi binası içerisinde ve çevre bölgelerde yer alan pek çok firmanın Çin ile güçlü ticari ilişkileri bulunmaktadır. Bu bağlamda çeşitli iş toplantıları, kongreler, seminerler, fuarlar, düzenlenmektedir. Bu nedenle Perpa Çince tercüman hizmetine fazlasıyla ihtiyaç duyulmaktadır.

Perpa Ticaret Merkezi’nde Çince tercüme bürosu olarak faaliyet gösteren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi iş toplantıları ve yemekleri, fuar organizasyonları, kongre ve seminerlerde kurumsal müşterilerine Çince tercüman hizmeti sağlamaktadır.

Çinli iş insanları Türkiye’de pek çok sektörde yatırım yapmakta ve şirket kurmaktadır. Dolayısıyla Perpa Ticaret Odası’nda Çin ortaklı gerçekleştirilen şirket kuruluş işlemleri esnasında sözlü tercüme yapmak üzere Çince tercüman talep edilmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Perpa İTO’da gerçekleştirilen şirket kuruluş işlemleri için profesyonel Çince tercüman kadrosu ile hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra çok sayıda ve farklı alanlarda Çince evrak çeviri işlemi de gerçekleştirilmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Beyoğlu 25. Noterliği’nde gerçekleştirilen noter işlemleri için de Çince tercüman hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca Beyoğlu 25. Noterliği bünyesinde Çince noter yeminli tercüme hizmetini yazılı belgelerde de sağlamaktadır.

Perpa Çince tercüman ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da 0212 221 45 21 numaralı hattan bilgi alabilirsiniz.

PERPA ÇİNCE TERCÜME NEDİR?

Perpa bünyesinde faaliyet gösteren pek çok şirketin Çin ile çeşitli ticari bağlantıları bulunmaktadır. Bu sebeple farklı terminolojilerde pek çok evrakın Perpa Çince tercümesi talep edilmektedir.

Özellikle teknik alanda ve üretim sektöründe ihtiyaç duyulan, iş toplantısı, fuar, seminer, kongre gibi işlemler için Çince tercüme hizmeti sıklıkla talep edilir.

Perpa Ticaret Merkezi’nde yer alan Perpa İTO’da gerçekleştirilen Çin ortaklı şirket kuruluş işlemleri sırasında ve Beyoğlu 25. Noterliği’nde gerçekleştirilen noter işlemlerinde Çince tercüme hizmet talep edilmektedir.

Diploma, sertifika, öğrenci belgesi, kimlik, doğum belgesi, ikametgah, sabık kaydı, faaliyet belgesi, vekalet, mahkeme kararı, sözleşme, uygunluk belgesi gibi belgeler ise Perpa Ticaret Merkezi’nin bulunduğu Şişli ilçesinde ve çevresinde oturan bireyler tarafından Çince tercümesi talep edilen belgeler arasında yer almaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinde evraklarınızın noter onaylı Çince tercümesi Perpa Beyoğlu 25. Noterliği ile birlikte hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’un konum itibariyle avantaja sahip olan ilçelerinden biri olan Şişli’de yer alan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Perpa Çince tercüme bürosu olarak Cumartesi günleri de işlem yapmaktadır.

Perpa Çince Tercüme ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye ulaşmak için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da 0212 221 45 21 numaralı hattan bilgi alabilirsiniz.

PERPA FARSÇA TERCÜMAN NEDİR?

İran menşeili şirketlerle ticari işbirlikleri ve ortaklıkları bulunan, Perpa ve çevresinde yer alan firmalar, çeşitli sebeplerden dolayı Şişli ve civarında eğitimine devam etmekte olan İran ve Afganistan vatandaşları Perpa Farsça tercüman hizmetine ihtiyaç duymaktadır.

Perpa İstanbul Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen İran ortaklı şirket kuruluş işlemleri esnasında ve Beyoğlu 25.Noterliği’nde İran vatandaşları tarafından gerçekleştirilen noterlik işlemleri esnasında Perpa Farsça tercüman hizmeti talep edilmektedir.

Son yıllarda ülkemize İran ve civarından pek çok vatandaşın çeşitli nedenlerden dolayı İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrine yerleşmesi resmi kurumlarda gerçekleştirdikleri işlemler için Farsça tercüman hizmetine ihtiyaç duymalarına neden olmaktadır.

Perpa Ticaret Merkezi’nde yer alan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Farsça tercüme bürosu olarak çeşitli sektörlerde ve resmi kurumlarda gerçekleştirilen işlemler esnasında talep edilen Farsça tercüman hizmeti sağlamaktadır.

Hem Farsça’ya hem de Türkçe’ye anadili düzeyinde hakim Farsça tercüman kadrosuyla Beyoğlu 25. Noterliği’nde ve Perpa İTO’da ihtiyaç duyulan sözlü tercüme hizmeti için profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Perpa Farsça tercüman hizmeti ile ilgili olarak daha detaylı bilgi almak için 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattı ya da 212 221 45 21 numaralı telefonumuz aracılığıyla müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz.

BEYOĞLU 25. NOTER NEREDE?

İstanbul’un merkezi bir konumunda bulunan ve iş akışının yoğun yaşandığı ilçelerinden biri olan Şişli’nin en işlek iş merkezlerinden birisi olan Perpa Ticaret Merkezi’nde yer alan Beyoğlu 25. Noter’i iş merkezlerinin bulunduğu dev bloklarda gün içinde çok sayıda işlem gerçekleştirmektedir.

Şirket sözleşmesi, kira sözleşmesi, evlenme sözleşmesi, gayrimenkul satış vaadi sözleşmesi, taahhütname, kefaletname, vasiyetname,  muvafakatname, ibraname, beyanname, ifade tutanağı, imza sirküleri, vekaletname, defter tasdiki, araç satışı, tescil ve yeminli tercüme işlemleri Beyoğlu 25. Noter’inde yoğun bir şekilde gerçekleştirilen işlemler arasında yer almaktadır.

Perpa’da bulunan ve Beyoğlu 25. Noter’ine bağlı olarak noter onaylı tercüme işlerini gerçekleştiren Okeanos Uluslararası Çeviri Yeminli Tercüme şirketi tüm noter onaylı tercüme hizmetlerini profesyonel ekibi ile birlikte yürütmektedir.

Noter onaylı tercüme gerektiren pasaport, kimlik, nüfus kayıt örneği, vekaletname, imza sirküleri, ticaret sicil gazetesi, vergi levhası, faaliyet belgesi, aile cüzdanı, diploma ve transkript gibi belgeler için kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Beyoğlu 25. Noterliği’nde gerçekleştirilen vekalet verme, imza beyanı, araç satış işlemleri sırasında ihtiyaç duyulan sözlü tercüme hizmeti için profesyonel yeminli tercüman kadrosuyla çalışmaktadır.

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 8 No: 835-837’de yer alan Beyoğlu 25. Noteri ile ilgili olarak daha detaylı bilgi almak için 212 221 56 76 numaralı telefondan ya da Beyoğlu 25. Noteri ile işbirliği içerisinde çalışan Okeanos Tercüme’nin 212 221 45 21 numaralı hattı aracılığıyla iletişim sağlayabilirsiniz.

PERPA TİCARET MERKEZİ NERESİ?

İstanbul’un merkezi ilçelerinden birisi olan Şişli’de yer alan, bünyesinde aydınlatma, elektrik-elektronik, hırdavat ve makine gibi sektörel firmalar olmak üzere 4500 dükkanın bulunduğu A ve B Blok olmak üzere iki birleşik bloktan oluşan bir iş merkezidir.

Perpa Adı Nerden Gelmektedir?

Perpa Ticaret Merkezi, Perpa adını 1986 yılında Perşembe Pazarı olarak bilinen yerin boşaltılmasının ardından bölgenin ilk hecelerinden almaktadır.

Perpa’ya Ulaşım Nasıl Sağlanır?

15 Temmuz Şehitler köprüsüne 15 dakika mesafede, Şişli merkeze, Taksime, Bomonti ve Feriköy’e ise 5-10 dakika mesafede bulunan Perpa Ticaret Merkezi yurtdışından veya yurtiçinden ziyarette bulunan müşteriler için merkezi bir lokasyonda yer almaktadır.

25 yıla yakın geçmişi bulunan ve halihazırda faaliyet gösteren Perpa Ticaret Merkezi ticaret dünyasının en büyük hizmet markalarından birisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Perpa Ticaret Merkezi ile ilgili olarak daha detaylı bilgi almak için www.perpa.com adresinden veya 0212 222 81 43 numaralı hattan bilgi alabilir ya da Perpa Ticaret Merkezi bünyesinde bulunan kurumsal tercüme şirketi olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinin 0212 221 45 21 numaralı hattından yararlanabilirsiniz.

 

 

Gönderiyi Paylaş!