Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme Bürosu
Lokasyonumuz
Perpa 34384, Şişli / İstanbul
Mesaj İletin
info@okeanostercume.com.tr

Okeanos Hakkımızda

Başarısını müşteri memnuniyeti ile ölçümlendiren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme kurulduğu günden bu yana değerlerine ve etik ilkelerine bağlılığından ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Bilgi birikimini ve teknolojik yapılanmasını her geçen gün güncelleyen fakat değerlerini, hiçbir zaman değiştirmeye Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme tüm ekip üyeleri müşterileri ile karşılıklı güvene bağlı ilişkiler yürütmektedir.

Başarının bireysel değil ekip çalışması ile yürütüldüğü bilincinde olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme müşteri talepleri doğrultusunda ve belirli kriterlerde profesyonel ekibi ile profesyonel çalışmalarını sürdürmekte ve her geçen gün kadrosunu genişletmektedir.

Tercüme sektöründe yıllardır yazılı tercüme, sözlü tercüme, yeminli tercüme çalışmalarını büyük titizlikle ve kalite güvencesi dahilinde yürütmekte olan firmamız müşterilerimizin ve ekibimizin tüm değerlendirmelerini analiz ederek gelişmelerine yön vermektedir.

Başarıyı kaliteyle taçlandırmaya devam ediyoruz…

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi olarak kalite ve uygun fiyat iş politikamızın öncelikli kriterleri olup çalışmalarımızı global anlamda geçerli olan EN 15038 Tercüme Standartları Kalite Belge ve Yönetim sistemimiz ile kalitemizi sabitliyor ve güvence altına alıyoruz.

Uygun fiyatlandırma, kaliteli tercüme ve hızlı teslimat tercüme sektörünün vazgeçilmez üçlüsüdür. Okeanos Tercüme olarak bu üçlüyü pojelerinizde bir araya getiriyoruz ve aradığınız hizmeti sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız ile kurumsal müşterilerimize firmalarının ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar ve hizmetler sağlıyoruz. Firmanız içinde bir departman hissi vererek firmanızdan ve sizlerden biri olarak firma politikalarınıza ve çalışma şekillerinize özel hizmetler sağlıyoruz.

Yıllardır yurtiçi ve yurtdışında bütün müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz ve başarılarımızı ekibimizin gücünden alarak daha da geliştirmeye yönelik çalışmalarımızı devam ettiriyoruz…

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme firmamız ile info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı hattımızdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.