Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme Bürosu
Lokasyonumuz
Perpa 34384, Şişli / İstanbul
Mesaj İletin
info@okeanostercume.com.tr

Neden Okeanos?

Kurulduğumuz ilk günden bu yana önceliğimiz olan etik değerlerimiz, şeffaflık ve dürüstlük ilkelerine bağlı bir yol izlemiş, tüm ekip üyelerimize bu bakışı da aktarabilmiş bir şirket olmaya devam etmekteyiz. Yaşamlarınızın ortasında olan ve farklı boyutlarda hayatlarınıza etkisi olan tercüme projelerinin sizin için ne ifade ettiğinin bilincindeyiz. Çalıştığımız her bir tercüme projesinde hayatlarınızın farklı bölümlerine dokunduğumuzun ve sorumluluklarımızın bilincinde olup işimizi bu ciddiyetle sürdürüyoruz.

Uygun fiyatlı tercüme politikamızı AB (Avrupa Birliği) TERCÜME HİZMETLERİ KALİTE STANDARTLARI çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. EN 15038 Tercüme Kalite Standartları ve AVRUPA DİL ENDÜSTRİSİ BİRLİĞİ (ELIA.) üyeliğimiz ile sizlere kaliteli, güvenilir, hızlı hizmeti mümkün olan uygun fiyatlarla sunuyoruz. Kalite hiçbir şart ve koşulda hiçbir zaman değişim göstermez. Tüm tercüme projeleriniz tercüman, editör ve kontrolörden oluşan ekip tarafından yapılmakta ve bütün kontrolleri yapıldıktan sonra tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Kurumsal müşterilerimize özel kurumsal müşteri temsilcileri atayıp baştan sona firmanızla ilgili yürüttüğümüz tüm çalışmalardan haberdar olan ve firmanızı tanıyan, taleplerinizi bilen müşteri temsilcisi ile iletişime geçmenizi sağlıyoruz. Kurumsal müşterilerimizle talepleri doğrultusunda yıllık sözleşmeler hazırlıyoruz ve tüm projelerinizde aynı uzman kadro ile çalışarak farklı projelerde dahi kurumsal terminolojik bütünlüğünüzü sağlıyoruz.

Son teknolojiye sahip altyapı ve donanımımız sayesinde müşterilerimize iletişim ve projelerinde kolaylıklar sağlıyor ve her geçen gün geliştiriyoruz. Projelerinizi istediğiniz an hangi aşamada olduğunu görüntüleyebileceğiniz, dilediğiniz zaman detaylı bilgi edinebileceğiniz teknolojik bir yapı eşliğinde hizmet sunuyoruz.

Müşteri odaklı yaklaşıma sahip bir şirket olarak Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme profesyonel ve deneyimli ekibimizle her dil ve her terminolojide hizmet sunmaktayız.

Yaptığımız ve yapacağımız her şey sizler için…