Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme Bürosu
Lokasyonumuz
Perpa 34384, Şişli / İstanbul
Mesaj İletin
info@okeanostercume.com.tr

Tercümanlarımız

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme olarak geniş bir aileye sahibiz. Ortak vizyon ve misyona sahip olduğumuz, birlikte başarmaktan ve başarıyı paylaşmaktan keyif aldığımız tam zamanlı, proje bazlı, yeminli ve serbest olmak üzere her dil ve her terminolojide görev alabilecek profesyonel bir kadroyla iş birliği yapmaktayız.

Ekibimizde, yeminli tercüman, serbest tercüman, editör, denetmen, kontrolör, native speaker editör ve tercüman, proje sorumluları, kurumsal müşteri temsilcileri görev yapmaktadır. Tercüman ve editörlerimiz kariyer sahibi, deneyimli, alanında uzmanlaşmış ve çalışmalarını sürdüren çeviribilim, mütercim tercümanlık, dil edebiyat gibi ilgili dil bölümlerinin yanı sıra kimya, tıp, hukuk, edebiyat, mühendislik, finans gibi bölümlerde eğitim görmüş ve sahada aktif bulunmuş bir ekipten oluşmaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme olarak bünyemizde projelerimizde birlikte çalıştığımız tercüman ve editörlerimiz EN 15038 Kalite Standartları kapsamında belirli periyotlarla anket ve değerlendirmelere tabi olmakta ve bilgi birikimi ve güncel çalışmaları değerlendirilmektedir. Okeanos Tercüme şirketi olarak karşılıklı saygı ve güvene dayalı, sorumluluklarının bilincinde, profesyonel bakış açısına ve etik değerlere sahip yaklaşımımıza aynı şekilde karşılık veren bireylerle her geçen gün sayısı artan başarılı projelerde ortak çalışmalar yürütüyoruz.