Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme Bürosu
Lokasyonumuz
Perpa 34384, Şişli / İstanbul
Mesaj İletin
info@okeanostercume.com.tr

Güvencemiz

3-2-2_TESLİMAT SONRASI HİZMETLERİMİZİN TAKİBİ ve GÜVENCEMİZ

(Bknz.EN 15038 Okeanos Tercüme Hizmetleri El Kitabı)

Şirketimizin sunmuş olduğu hizmetlerimiz süresiz güvencemiz altındadır. Talebin şirketimize ulaşması, tekliflendirme ve teslimat esnasında güvencemiz yazılı ve sözlü olarak müşterilerimize aktarılmaktadır. Bütün süreçlerden geçerek işlemleri biten ve müşterimize teslim edilen projelerimizin, teslimat sonrasında telefon ile sözlü olarak takibi yapılmaktadır. Takiben 30 gün içerisinde “müşteri memnuniyet anketi” gönderilmekte ve sonuçları takip edilmektedir.

Teslimattan sonra, gerek yapılan tercümede, gerek teknik kelimelerde kullanım tercihlerin farklılığında, gerek ise teslimatta düzenlenen dosya formatının kaynak dosyadan farklı olması durumunda aşağıdaki işlemler sırasıyla uygulanarak düzeltilmekte ve müşterimize dosya geri teslim edilmektedir;

a-      Talep yazılı olarak dosya ile birlikte proje sorumlumuz tarafından teslim alınır.

b-      İlgili birim istenilen değişiklik, düzeltme, ekleme ve/veya çıkartma için yazılı olarak bilgilendirilir.

c-       İşlemleri tamamlanan dosya denetmen veya editör tarafından kontrol edilir.

d-      Kontrolü tamamlanan dosya proje sorumlusu tarafından müşterimize geri teslim edilmektedir.

Gizlilik ve Güvenlik Prosedürümüz

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme olarak müşterilerimizin tüm bilgi ve belgeleri hakkında gerekli gizlilik ve güvenlik şart ve koşullarını yerine getirmekteyiz.

Müşterilerimiz tarafından iletilen tüm bilgi ve belgelere ait bilgiler üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Kurumsal müşterilerimizle proje onayında ve çeviri sürecine başlanmadan önce karşılıklı “Gizlilik Sözleşmesi” imzalanmaktadır. Firmaların ürünleri, hizmetleri, icatları, metinleri, ticari sırları, izlenen aşamaları, kavramları, patentleri, formülleri, patent müracaatları, başvuruları, lisansları, iş, ürün, pazarlama, satış, bilimsel ve teknik stratejileri, kriz ve iletişim stratejileri, program, maliyet ve fiyatları, tedarikçileri, üreticileri, müşterileri, piyasa verileri, personeli, danışmanları ve her türlü mali, stratejik, ticari ve hukuki bilgileri “Gizlilik ve Koruma” altında güvence edilmektedir.

Bilgi ve belgelerinizin gizliliği şirketimiz bilgi ve belgeleri ile aynı düzeyde koruma kapsamındadır.

Gizlilik koşullarını yerine getirmek amacıyla özel yazılımlar ve teknik ekibimiz mevcut olup bu doğrultuda sorunsuz çalışmalar sürdürmekteyiz.

Sahip olduğumuz EN 15038 Çeviri Standartları sertifikasının da gerekliliği olan gizlilik ilkesine bağlı kalarak büyük bir titizlikle çalışma sürdürüyoruz. EN 15038 Çeviri Hizmetleri kapsamında Çeviri Hizmet Sağlayıcısı olarak adlandırılan firmamız, tercüme projelerini yürütebilecek ekipmanlara sahip olduğunu ve müşteri dokümanlarının hem fiziksel hem de elektronik ortamda güvenli ve gizli tutulduğunu güvence altına almaktadır.

Şirketimiz bunun yanı sıra gerekli donanım, yazılım ve iletişim araçlarına sahip olduğunu gerekli yedekleme ve önlemlerin alındığını teyit etmektedir.

Tercüme projelerinde çalışmalarımızı yürütürken önceliğimiz müşteri ve tercüme ekibi nezdinde karşılıklı güveni sağlamak ve sürdürmektir. Tercüme çalışmaları olarak tarafımıza ulaştırılan bireysel, kurumsal tüm dokümanları gereğine uygun olarak muhafaza etmekteyiz. Bunun dışına çıkıldığında yetkili mahkemeler müşteriye bildirilir ve bu konuda hassasiyetimizi müşterilerimize vermeyi amaçlarız.

Dosyalarınızın gizliliği bize ulaştığı andan itibaren başlar ve üçüncü kişilerle paylaşımı söz konusu olamaz.

Gizlilik İlkelerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi ve sorularınız için info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı Whatsapp & Telegram hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.