Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme Bürosu
Lokasyonumuz
Perpa 34384, Şişli / İstanbul
Mesaj İletin
info@okeanostercume.com.tr

Teklif İsteme

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme olarak dakikalar içinde tarafınıza fiyat teklifi iletiyoruz. Yazılı tercüme projeleriniz bize elden ya da mail yoluyla ulaştığında satış departmanımız tarafından bizden beklenti ve talepleriniz, kaynak dil, hedef dil, terminoloji, dosya formatı, teslim tarihi, yapılacak onay işlemleri, tercüme projesine atanacak tercüme ve edit ekibi göz önünde bulundurularak uygun bütçeli fiyat teklifini en kısa zamanda değerlendirmenize sunuyoruz.

Sözlü tercüme projelerinizde programın türü, yapılacak sözlü tercüme işleminin türü, programın süresi, kaynak dil, hedef dil, programın lokasyonu, ekipman ihtiyacı göz önünde bulundurularak fiyat teklifi iletilmektedir.

Tercüme projeleriniz hakkında fiyat teklifi almak için bizlerle TEKLİF İSTEME SAYFAMIZ veya  teklif@okeanostercume.com.tr mail adresimiz ile ulaşabilirsiniz. Dilerseniz de 0212 221 45 21 numaralı telefon ya da 0553 910 31 32 numaralı MOBİL / WHATSAPP / TELEGRAM hattımız ile bizlere ulaşabilirsiniz.