Acil Tercüme

xaciltercume.jpg.pagespeed.ic.F1QetbuA1R

Tercüme hizmet alımı birey ya da kurum bazında çok çeşitli konularda talep edilmektedir. Bazen tercüme işlemi müşteri talebi doğrultusunda daha kısa sürelerde yapılmaktadır. Bu işlem için özel bir ekip çalışması yapılır ve gereken zamanda başarılı bir şekilde teslimatı sağlanır.

İhale dosyaları, gümrük evrakları, vize işlemleri gibi işlemlerde süre çok önemlidir ve kısa sürede çözümlenmesi gerekmektedir. Acil Tercüme ve Acil Çeviri hizmeti ile tercüme şirketinin ön gördüğü süreden öncelikli olarak müşteri talep ettiği teslim tarihini belirtir ve o tarihe dair teslimat planlaması yapılır.

Öngörülemeyen ve son anda çıkan aksilikler, ilave olarak hazırlanması gereken evraklar, düzenlenmesi atlanılan son dakika belgeler, basıma ya da gümrüğe yetişmesi gereken dökümanlar – katalog veya broşürler, konsolosluğa teslim edilmesi gereken eksik evrakın tamamlanması ve tüm bu koşuşturmaca içerisinde bu dosyaların tercüme ve talep edilmesi suretiyle onaylarının yapılıp teslim edilmesi Acil Tercüme ve Acil Çeviri kapsamında gerçekleşir.

Acil Tercüme kaliteden ödün vermeden projeye atanan ekip tarafından yapılır. Acil Tercüme projelerinde projenin terminolojisi, dosyanın formatı, karakter ya da sayfa sayısı, onaylı olup olmayacağı, gibi birçok konuda ele alınır ve müşteri ile tercüme şirketi yetkilisi arasında mutabık kalınan zamanda, belirlenen kriterlerde teslimat işlemi gerçekleştirilir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Acil Tercüme ve Acil Çeviri projelerinde profesyonel ekibi ile müşteriye özel çözümler üretmektedir.

Acil Tercüme konusunda daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan ya da 0212 221 45 21 numaralı telefondan ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş