Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme Bürosu
Lokasyonumuz
Perpa 34384, Şişli / İstanbul
Mesaj İletin
info@okeanostercume.com.tr

Teslimat

Tercüme süreci tamamlanan projeleriniz belirtilen teslim tarihinde, edit edilebilir dosyalarda birebir düzenleme işlemi yapılarak, edit edilemeyen dosyalarda kaynak metne en yakın şekilde düzenleme ile tarafınıza iletiyoruz.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi olarak talepleriniz doğrultusunda masaüstü yayıncılık hizmeti sağlıyoruz. Dosyalarınızda özel programlar aracılığıyla teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Yeminli tercüman onayı, noter onayı ya da apostil işlemleri yapılan yazılı tercüme evraklarınız elden veya kargo ile Türkiye’nin her yanındaki müşterilerimize iletilmektedir. Onay işlemi yapılmayan projeler mail yoluyla ilgili kişiye iletilmektedir.

Teslimatı yapılan dosyaların bir kopyası şirket arşivlerinde Gizlilik İlkesine bağlı kalarak saklı tutulmaktadır. Şirketimiz tarafından tercüme edilen evraklarınız kalite standartlarımız gereği arşivlenmekte ve süresiz olarak güvencemiz altındadır…

Ülkemiz geneline ücretsiz kargo hizmetimiz ile teslimat yapılmaktadır…

Daha detaylı bilgi ve sorularınız için info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.