Akademik Tercüme

Akademik Tercüme


Project Description

Akademik Tercüme ve Akademik Çeviri Hizmeti

Akademik çalışmalar, tez, ödev, makale, araştırma, kitap, dergi gibi kaynakların yurt dışında yayınlanmak, araştırma yapmak, eğitim almak ya da bilgi edinmek gibi amaçlarla tercümelerinin yapılmasıdır. Akademik Tercüme ve Akademik Çeviri dosyaları türlerine ve konularına göre de kategorize edilmektedir. Uzman bir ekip tarafından çeviri ve edit işlemleri tamamlanmaktadır.

Yurtdışında yayınlanacak makalelerde ayrıca yerelleştirme hizmeti de başarılı bir tercüme ve amacına ulaşan bir adım olacaktır.

Teknik Akademik Tercüme

Mühendislik, matematik, makine, bilişim gibi konulara sahip akademik dosyaların Teknik Akademik Tercüme ve Teknik Akademik Çeviri işlemi yapılmaktadır.

Tıbbi Akademik Tercüme ve Tıbbi Akademik Çeviri

Tıp alanında eğitimcilerin ve öğrencilerin talebi üzerine tıbbi makale, araştırmalar, kitaplar, tezlerin Tıbbi Akademik Tercüme ve Tıbbi Akademik Çevirisi yapılır. Tıbbi dosyalar tıp eğitimi almış ve sahada deneyimi olan tercüman ve editörler tarafından çevrilmektedir.

Hukuki Akademik Tercüme ve Hukuki Akademik Çeviri

Hukuk fakültesi öğrencileri, hukuk akademisyenleri, yurtdışında akademik yayın yapmak isteyen ya da yurtdışında bir okulla bağlantısı olan öğrenciler ya da yabancı dildeki kaynaklardan araştırma yapan kişilerin Hukuki Akademik Tercüme ve Hukuki Akademik Çeviri talebi her iki dilin hukuk sistemine ve hukuki terminolojiye hakim akademik tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

Finansal Akademik Tercüme ve Finansal Akademik Çeviri

Finans alanında eğitim gören ya da eğitim veren kişilerin Finansal Akademik Tercüme ve Finansal Akademik Çeviri işlemlerinde rakamlar, grafikler ve tabloların da dikkatli aktarımı önem taşımaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi Akademik Tercüme ve Akademik Çeviri projelerini kalite standartları kapsamında profesyonel ekibi ile yürütmektedir.

Akademik Tercüme ve Akademik Çeviri hakkında fiyat teklifi veya sorularınız için info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefondan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.