Finansal Tercüme

Finansal Tercüme


Project Description

Finansal Tercüme ve Finansal Çeviri Hizmeti

Globalleşen dünyada uluslararası pazarda şubeleşme, franchising, şirket kuruluşu, ortaklık gibi yurt dışı ortaklık, yatırım ve bağlantıları olan firmaların Finansal Tercüme ve Finansal Çeviri işlemlerine ihtiyacı olmaktadır. Farklı bir ülkede faaliyet gösteren ya da ilişkileri olan firmaların resmi makamlara ibraz etmek amacıyla mali tablo analizleri, sigorta belgeleri, bilançolar, finansal analiz raporları, banka raporları, hesap planları vb evrakların Finansal Tercüme ve Finansal Çeviri işlemi gerçekleştirilir.

Finansal Tercüme projeleri her iki dilde finansal terminoloji konusunda deneyim sahibi olan ekip tarafından yürütülür.

Finansal Tercüme ve Finansal Çeviri işlemleri gerçekleştirilirken terminoloji ve dil bütünlüğü kadar sayıların ve rakamların, tablo ve grafiklerin de doğru aktarılması önemlidir. Özellikle finans terminolojisine sahip dosyalarda rakam hataları büyük sorun olmakla birlikte Finansal Tercüme ve Finansal Çeviri dosyaları tercüme, edit ve proofreading aşamalarından geçmektedir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme firması üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, deneyimli tercüman ve editör kadrosu ile kaliteden ödün vermeksizin uygun bütçeli tercüme hizmeti sunmaktadır.

Finansal Tercüme ve Finanasal Çeviri projeleriniz için info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.