Şişli Tercüme Bürosu

şişli tercüme bürosu okeanos tercüme

Şişli tercüme bürosu, günümüzde değişen ve gelişen yaşam şekli, iş hayatımızı, eğitim ve öğretimi, sosyal hayatımızı ve hatta aile yaşamımızı doğrudan etkilemektedir. Artık yedi milyar nüfusa sahip dünyanın herhangi bir köşesi dahi yaşadığımız semtimiz kadar bize yakındır. Teknoloji sayesinde binlerce kilometre ve saatlerce fark olan, en uzak yerlere eş zamanlı olarak ulaşma imkanımız bulunmaktadır. Her anlamda hayatın akışını yakalayabilmek için çabalamakta ve bu anlamda mücadele vermekteyiz.

Hayatımızın Her Alanında Tercüme

Bireysel veya kurumsal olarak birçok durumda zamana karşı yarış içerisinde bulunuyoruz.  Saatleri ve hatta dakikaları hesaplayarak hareket etmek durumunda kalıyoruz. Son dakikaya birçok işimizi bırakabiliyoruz. Okul kaydı, vize işlemleri için gereken evrakları hazırlamamız, yabancı ortağımıza iletmemiz gereken raporlar vb. evrakları hazırlamamız gerekebilmektedir.

Aynı zamanda yurt dışında iş yeri açmak için istenilen kurul kararı ve şirket evraklarının hazır bulunması bizim için mecburiyet haline gelebilmektedir. Gümrükte bekleyen malınız için yetiştirilmesi gereken evrakların hazırlanması gerekebilmektedir. Titizlikle üzerine eğildiğimiz yeni müşterimiz ile yapacağımız sözleşme, yurt dışında yaptırmamız gereken işlerimiz için noterden düzenlenecek vekaletnameye acil ihtiyaç duyabilmekteyiz. İhracatını yapacağımız ürünümüz için kullanım kılavuzu ve hatta yurt dışında yapacağımız evlilik için nüfustan alacağımız belgelere ihtiyacımız olabilmektedir.

İşte bütün bu koşuşturmada işin içerisinde yabancı dilde tercüme talepleriniz ortaya çıkabilmektedir. Sizin için zamanı kısaltabilecek, bütün zor aşamalarda işlemlerinizde kolaylık sağlayabilecek bir Şişli tercüme bürosu ile tüm tercüme ihtiyaçlarınız karşılanabilmektedir.

Size En Yakın Tercüme Bürosu

Tercüme ihtiyaçlarınızda hayatınızın pek çok alanında yararlandığınız ve size kolaylık sağlayan teknolojiyi kullanarak çözüm arayışına girmeniz büyük olasılıktır. İhtiyaç duyduğunuz ve aradığınız niteliklere sahip, kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir tercüme bürosunu araştırmaya başlarsınız. Bunun için öncelikli arama kriteriniz  size en yakın tercüme bürosu ve bu büronun iletişim bilgileridir. İstanbul’da yaşamanız ve çalışmanız halinde İstanbul’un merkezinde kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir bürosu sizin için tercih sebebidir.

Şişli Tercüme Bürosu

Şişli, İstanbul’un Avrupa yakasının merkezi konumunda ve Anadolu yakasında da kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir ilçedir. İş ve sosyal hayatın merkezi konumundadır. Toplu taşıma araçları, özel araçlar, taksi, ya da deniz yolu veya raylı sistem taşımacılığıyla yaklaşık 15 – 20 dakikalık bir aktarma ile ulaşabileceğiniz bir yerdir. Bu sebepten dolayı arama kriterinizi Şişli tercüme bürosu olarak da yapabilir ve arayışınıza çözüm bulabilirsiniz.

Şişli Tercüme Bürosu Olarak Okeanos

Okeanos Tercüme, sizlere Şişli tercüme bürosu olarak, Şişli’nin merkezi konumunda olan Perpa Ticaret Merkezi’nde en yakın tercüme bürosu imkanını sağlamaktadır. Ana arter üzerinde bulunan Perpa’ya kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle Şişli tercüme taleplerinize kısa süre içinde çözümler üretilebilmektedir.

Okeanos Tercüme, ihtiyacınız olan bütün dillerde profesyonel dil uzmanlarını tercüman kadrosunda bulundurmaktadır. Avrupa Birliği’nin kabul ettiği ve onayladığı tek tercüme hizmeti kalite belgesi EN15038 Tercüme Hizmetleri Kalite Belgesiyle uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Aynı zamanda  size zamandan ve maliyetten tasarruf etmenize katkı sağlayan bir tercüme şirketi olarak avantaj sağlamaktadır.

Şişli Çeviri ve Şişli Yeminli Tercüme Taleplerinizde Okeanos

Okeanos Tercüme, Şişli tercüme bürosu olarak teknik, hukuki, tıbbi, akademik, finansal, ticari vb. birçok alanda üst düzey hizmet sunmaktadır. Tüm bu alanlarda hem Şişli çeviri hem de Şişli yeminli tercüme hizmetini müşterileri buluşturmaktadır.

Okeanos Tercüme ile kullanım kılavuzu, katalog, web site, makale, sunum, yazılım çevirisi hizmeti alabilirsiniz. Aynı zamanda pasaport, vekaletname, sözleşme, sicil gazetesi, doğum belgesi ,nüfus kayıt örneği gibi belgeleriniz için de yeminli tercüme hizmeti alabilirsiniz. Okeanos aynı zamanda sizlere ilgili belgeleriniz için noter onaylı tercüme hizmeti sağlamaktadır.

Hizmet verdiği Perpa Ticaret Merkezi‘nde bulunan İstanbul Ticaret Odası Perpa Şubesi (İto Perpa ) ile ihtiyacınız olan her türlü evrakınızı düzenleterek alabilirsiniz. İstediğiniz dile çok kısa sürede Şişli yeminli tercüme yaptırabilme ve bütün işlemlerinizi tek bir çatı altında tamamlayabilme imkanı da sizlere tanınmış olur.

Okeanos, en iyi tercüme hizmetini makul bir fiyata sunarak müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır. Bu memnuniyetiniz ile sizlere yeniden ve tavsiye edeceğiniz bütün dostlarınıza ihtiyaçları olabilecek yeni taleplerinizde hizmet vermek arzusunda olan Okeanos, aradığınız tercüme bürosudur.

İstemeniz halinde, evraklarınızın tercümelerini ve işlemlerini aynı gün içerisinde tamamlayarak size ücretsiz kargo hizmetimiz ile ulaştırılması için kargo şirketine teslim edebilmekteyiz. Çok acil ihtiyaçlarınızda da şehir içi kurye ile teslim alabilirsiniz…

Yapmanız gereken sadece bizleri aramak, siz zamanınızı farklı şekilde değerlendirirken, bizler de size değerli zamanınızı geri kazandıralım…

Şişli tercüme, Şişli çeviri ve Şişli yeminli tercüme taleplerinizde bizlere 0553 910 31 32 veya 0212 221 45 21 numaralı Whatsapp ve kurumsal telefon hatlarımızdan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda  info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden bilgi alabilirsiniz.

Okeanos Uluslararası Çeviri 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.