Şişli Tercüme Bürosu

şişli tercüme bürosu okeanos tercüme

Şişli tercüme bürosu, günümüzde değişen ve gelişen yaşam şekli, iş hayatımıza, eğitim ve öğretime, sosyal hayatımıza ve hatta aile yaşamımıza direk olarak etki etmektedir. Artık yedi milyar nüfusa sahip dünyanın herhangi bir köşesi dahi yaşadığımız semtimiz kadar yakınlaşmış, teknoloji sayesinde binlerce kilometre ve saatlerce fark olan, en uzak yerlere eş zamanlı olarak ulaşa bilmekteyiz. Her anlamda hayatın akışını yakalayabilmek için uğraşır duruma geldiğimizi görmekte ve bu anlamda mücadele vermekteyiz.

Bireysel veya kurumsal olarak pek çok kez zamana karşı yarış içerisinde olduğumuzu, saatleri ve hatta dakikaları hesaplayarak hareket etmek durumunda kaldığımızı hepimiz çok iyi hatırlarız. Son dakikaya bıraktığımız okul kaydı, yurt dışına seyahat için almamız gereken vize ve işlemleri için gereken evrakları hazırlamamız, yabancı ortağımıza iletmemiz gereken raporlar, yurt dışında iş yeri açmak için istenilen kurul kararı ve şirket evrakları, gümrükte bekleyen malımız için yetiştirilmesi gereken belge ve evraklar, titizlikle üzerine eğildiğimiz yeni müşterimiz ile yapacağımız sözleşme, yurt dışında yaptırmamız gereken işlerimiz için noterden düzenlenecek vekaletname, ihracatını yapacağımız ürünümüz için kullanım kılavuzu ve hatta yurt dışında yapacağımız evlilik için nüfustan alacağımız belgeler… İşte bütün bu koşuşturmada işin içerisinde yabancı dilde tercüme ihtiyacınız da varsa güvenebileceğiniz, sizin için zamanı kısaltabilecek, bütün zor aşamalarda işlemlerinizde kolaylık sağlayabilecek bir de tercüme bürosuna ihtiyacınız vardır.

Bu anlamda, hayatınızın pek çok alanında yararlandığınız ve size kolaylık sağlayan teknolojiyi kullanarak çözüm arayışına girmeniz büyük olasılıktır. İhtiyaç duyduğunuz ve aradığınız niteliklere sahip, kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir tercüme bürosunu araştırmaya başlarsınız. Bunun için öncelikli arama kriteriniz  size en yakın tercüme bürosu ve bu büronun iletişim bilgileridir. Eğer siz, İstanbul’da yaşıyor ve çalışıyorsanız arayışınızı İstanbul’un merkezinde kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir büro olması tercih sebebi olacaktır.

Şişli, İstanbul’un Avrupa yakasının merkezi konumunda ve Anadolu yakasında da kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir ilçedir. İş ve sosyal hayatın merkezi konumunda olan Şişli, isterseniz toplu taşıma araçları, isterseniz özel aracınızla, isterseniz bir taksi, isterseniz de deniz yolu veya raylı sistem taşımacılığıyla yaklaşık 15 – 20 dakikalık bir aktarma ile ulaşabileceğiniz bir yerdir. Bu sebepten dolayı arama kriterinizi Şişli tercüme bürosu olarak da yapabilir ve arayışınıza çözüm bulabilirsiniz.

Okeanos Tercüme, sizlere Şişli tercüme bürosu olarak, Şişli’nin merkezi konumunda olan Perpa Ticaret Merkezi’nde size en yakın tercüme bürosu imkanını sağlamaktadır. Ana arter üzerinde bulunan Perpa’ya kolaylıkla ulaşabilir veya Okeanos Tercüme’nin müşterilerine sunmakta olduğu imkanlar ile hiç bir uğraşı vermeden hizmeti size getirtebilirsiniz…

Okeanos tercüme, ihtiyacınız olan bütün dillerde profesyonel dil uzmanlarını tercüman kadrosunda bulunduran, Avrupa Birliği’nin kabul kabul ettiği ve onayladığı tek tercüme hizmeti kalite belgesi olan EN 15038 Tercüme Hizmetleri Kalite Belgesi ile uluslar arası standartlarda hizmet veren, aynı zamanda  size zamandan ve maliyetten tasarruf etmenize katkı sağlayan bir tercüme şirketi olarak da avantajlar sunmaktadır.

Hizmet verdiği Perpa Ticaret Merkezi‘nde bulunan İstanbul Ticaret Odası Perpa Şubesi ( İto Perpa ) ve Beyoğlu 25.Noterliği ile ihtiyacınız olan her türlü evrağınızı düzenleterek alabileceğiniz, istediğiniz dile çok kısa sürede yeminli tercüme yaptırabilme ve bütün işlemlerinizi tek bir çatı altında tamamlayabilme imkanlarını da sunan ofisimiz, her türlü talebinizi çok kısa sürede yanıtlamaktadır. 

En iyi tercüme hizmetini makul bir fiyata sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak, bu memnuniyetiniz ile yıllarca sizlere ve tavsiye edeceğiniz bütün dostlarınıza ihtiyacınız olabilecek yeni taleplerinizde yeniden hizmet vermek arzusunda olan Okeanos Tercüme’ye ulaşmak oldukça kolay;  

İstemeniz halinde, evraklarınızın tercümelerini ve işlemlerini aynı gün içerisinde tamamlayarak size ücretsiz kargo hizmetimiz ile ulaştırılması için kargo şirketine teslim edebilmekteyiz. Çok acil ihtiyaçlarınızda da şehir içi kurye ile teslim alabilirsiniz…  

Yapmanız gereken sadece bizleri aramak, siz zamanınızı farklı şekilde değerlendirirken, bizler de size değerli zamanınızı geri kazandıralım…

okeanos yeminli tercüme hizmetleri

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir