Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme Bürosu
Lokasyonumuz
Perpa 34384, Şişli / İstanbul
Mesaj İletin
info@okeanostercume.com.tr
Different Futures Summit 24

İTÜ Mezunları Derneği Öğrenci Kulübü DFS’24 Engelsiz Sponsoru OKEANOS…

İTÜ Mezunları Derneği Öğrenci Kulübü tarafından düzenlenen ve bu sene yedinci kez düzenlenecek olan DFS’24 (Different Futures Summit) 19 – 20 Şubat tarihlerinden İTÜ Maçka Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleştirilecek.

Etkinlik süresince, İTÜ’den mezun olmuş, fakat kariyerine farklı yön verip okuduğu bölümden farklı alanlarda devam etmiş mezunlar veya okuduğu ve eğitimini tamamlamış olduğu bölüm ve bu bölümler ile ilgili alanlarda kariyerine ilerleyerek çeşitli sektörlerde çalışan mezun profesyonellerin konuşmacı olarak katıldıkları bu oturumlarda deneyimlerini dinleyicilerle paylaşacaklardır.

“Bölümün Hayallerinin Önüne Geçmesin!” mottosuyla gerçekleştirilecek olan etkinliğin her iki gününde de, gerçekleştirilecek olan panellerin yanı sıra bireysel oturumlarla öğrenciler mezunlarla buluşma fırsatı bulacaklardır.

DFS’24 de “ENGELSİZ DFS” SPONSORU olan şirketimiz OKEANOS ve işaret dili çevirmenimiz ile engelli katılımcılar için etkinlik süresinde işaret dili çevirisi gerçekleştirilecektir.

Genel katılıma açık ve ücretsiz olan DFS hakkında, detaylı bilgi ve kayıt için tıklayınız…

19 – 20 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek olan DFS’24, Youtube kanalında canlı olarak yayınlanacaktır. Canlı yayını izleyebilmek için tıklayınız…

DFS’24 ve İTÜ Mezunları Derneği Öğrenci Kulübü’nü sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz…