Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme Bürosu
Lokasyonumuz
Perpa 34384, Şişli / İstanbul
Mesaj İletin
info@okeanostercume.com.tr
cumartesi günü tercüme ve çeviri ihtiyaçlarınız için

Cumartesi Günü Tercüme ve Çeviri İhtiyaçlarınız İçin

Cumartesi günü tercüme ve çeviri ihtiyaçlarınız için, hemen her sektörde olduğu gibi tercüme sektöründe de diğer sektörlerde olduğu bazen son anda ortaya çıkan projeler olur ya da bazı işler son ana kalır. İşte bu gibi durumlarda özellikle hafta sonu faaliyet gösteren firmaların Cumartesi günü çalışan tercüme şirketlerine ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu durumun bilincinde olan Okeanos şirketi müşterilerine Cumartesi günü tercüme ve çeviri hizmeti sunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana Perpa Ticaret Merkezi çatısı altında iş dünyasının nabzını tutan ve buna bağlı olarak çalışmalarını geliştiren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme sektörün başarılı firmaları arasında yer almaktadır.

Okeanos, son anda gerçekleşmesi gereken ihale dosyaları, Erasmus ya da vize evrakları, gümrük evrakları, MSDS ve SDS Güvenlik Bilgi Formları ve daha birçok konuda Cumartesi günü acil tercüme ve acil çeviri hizmeti sunmaktadır.

Cumartesi Günü Tercüme ve Çeviri İhtiyaçlarınız İçin…

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana sahip olduğu tercüme ve çeviri kalitesini EN 15038 Tercüme Hizmet Kalite Standartları ile ortaya koymaktadır.

EN 15038 Tercüme Hizmet Kalite Standartları, genel olarak değil sadece tercüme sektörüne özgü ve dinamiklerine uygun düzenlenmiş standartlar olup uluslar arası geçerliliği bulunmaktadır. Okeanos Tercüme şirketi çatısı altında yürütülen tüm tercüme ve çeviri projelerinde olduğu gibi Cumartesi günü tercüme ve çeviri hizmetleri de yine aynı kalite standartları kapsamında tekliften teslimata ilerlemektedir.

Müşteri Gizliliğinde Okeanos Tercüme Hassasiyeti

Okeanos Tercüme, müşteri gizliliğine büyük ölçüde önem vermektedir. Bu bağlamda kurumsal müşterileri ile Gizlilik Sözleşmesi düzenler ve gerekliliklerini yerine getirerek üçüncü kişilerle bilgi ve belge paylaşımı yapılmamaktadır.

Cumartesi Günü Yeminli Tercüme Hizmeti

Okeanos Tercüme, acil ya da hafta sonu düzenlenmesi gereken yeminli tercüme ve yeminli çeviri işlemleri bulunan herkese Cumartesi günü yeminli tercüme ve yeminli çeviri hizmetini alanında uzman ekibi ile sürdürmektedir.

Cumartesi Günü Tercüme ve Çeviri Hizmetinde Çoklu Kontrol Sistemi

Okeanos Tercüme şirketi bugünkü başarısını büyük bir titizlikle oluşturduğu tercüman, editör, kontrolör, denetmenlerden oluşan deneyimli ve uzman ekibi ile sağlayarak her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır.

Cumartesi günü tercüme ve çeviri projelerinin tamamında tercüme ve çeviri sonrası ikili ya da üçlü kontrol sisteminden geçirerek müşterilerine ulaştırmaktadır.

Cumartesi İngilizce Tercüme ve Çeviri

Son dakikaya kalan ve son dakikada ortaya çıkan İngilizce tercüme projeleri için ya da pazartesiye yetişecek projelerde Cumartesi günü açık İngilizce tercüme bürosu olarak Okeanos Tercüme şirketi Şişli’de faaliyet göstermektedir.

İhaleler, ortaklıklar, yeni imzalanacak anlaşmalar, şirket evrakları, gümrükte bekleyen malların evrak ve dokümanları, vize işlemlerine eklenecek evraklar ve çok daha fazlası için cumartesi günü açık İngilizce tercüme bürosu arayışına gireriz ve Pazartesi sabaha bu sorunların hepsinin çözülmüş olmasını isteriz.

Okeanos Tercüme şirketi Cumartesi günü açık İngilizce tercüme bürosu olarak hafta sonu tatilinde yaşanılan çeviri krizlerini gidermek adına tüm kadrosu ile cumartesi günleri de Perpa Ticaret Merkezi’nde aktif hizmet sağlamaktadır. Noterlerin kısa bir süre önce cumartesi günleri de işlem yapma yasasının çıkması üzerine artık cumartesi günleri noter tasdiki dahil standart tercüme ve yeminli tercüme alanında da hizmet sağlamaktadır. Noter tasdikli İngilizce tercüme alanında Noterlikler ile çalışmalarını sürdüren Okeanos Tercüme yüksek standartlarında hizmet sağlamaktadır.

Cumartesi Arapça Tercüme ve Çeviri

Son zamanlarda Arap ülkelerinin Türkiye ile arasında bulunan bağların giderek güçlenmesiyle Türkçe Arapça çeviri hizmetine olan ihtiyaç katlanarak artmıştır.

Tıp, ticaret, hukuk, eğitim, turizm,, sosyal bilimler, fen bilimleri vb. pek çok alanda Türkiye’nin Arapça konuşan ülkelerle bağlantıları artmıştır. Dolayısıyla Türkçe Arapça çeviri hizmetinin kaliteli bir şekilde sağlanması da önem kazanmıştır.

Türkçe ve Arapça dil bilgisel özellikler bakımından farklı iki dildir. Bundan dolayı Türkçe Arapça çeviri ya da Arapça Türkçe çeviri işlemi yapılırken her iki dilinde dil bilgisel özellikleri gözetilerek çeviri işlemi sağlanmalıdır. Bu kapsamda Türkçe Arapça çeviri ya da Arapça Türkçe çeviri hizmetini sağlayacak olan tercüman her iki dilin de dil bilgisel ve yapısal özellikleri hakkında iyi düzeyde bilgi sahibi, profesyonel Arapça çeviri hizmeti sağlayabilecek kişiler arasından seçilmelidir.

Pasaport, kimlik, aile cüzdanı, vekaletname, sözleşme, sağlık raporu, ikametgah belgesi, vergi levhası, diploma, maaş bordrosu, ticaret sicil gazetesi, transkript, sertifika, nüfus kayıt örneği gibi belgelerin Türkçe Arapça çeviri işlemi yeminli olarak Cumartesi günleri de yapılabilmektedir. Dolayısıyla hafta içi kendilerine vakit yaratamayan kişiler işlerini aksatmamak adına Cumartesi Arapça tercüme hizmetinden yararlanmaktadır.

Okeanos Tercüme şirketi kaliteli, hızlı ve profesyonel Arapça çeviri hizmeti sunmaktadır. Pazartesi sabaha acil olarak yetişecek belgelerinizin bulunması durumunda Okeanos şirketinin Cumartesi Arapça tercüme hizmetinden yararlanabilir, işlerinizi erteleme derdine girmekten kurtulabilirsiniz.

Okeanos Tercüme şirketi deneyimli, her biri belirli bir uzmanlık alanına sahip profesyonel tercüman kadrosu ile Türkçe Arapça çeviri hizmetini uygun fiyatlarla sağlamaktadır.

Cumartesi Bulgarca Tercüme ve Çeviri

Okeanos Tercüme şirketi Cumartesi günleri çeviri talebinde bulunan müşterileri için Cumartesi Bulgarca çeviri hizmeti vermektedir.

Bulgarca sınır komşumuz Bulgaristan’ın anadilidir. Dolayısıyla Türkçe Bulgarca çeviri hizmetine oldukça fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Kullanım kılavuzu, katalog, broşür, el kitapçığı gibi teknik terminoloji bilgisi gerektiren belgeler, mahkeme kararı, sözleşme, tüzük ve genel gibi hukuki terminoloji bilgisi gerektiren ve tıbbi rapor, ilaç prospektüsü gibi tıbbi terminoloji gerektiren belgeler için Türkçe Bulgarca çevirisi talep edilen belgeler arasındadır.  Aynı zamanda doğum belgesi, adli sicil kaydı, nüfus kayıt örneği, pasaport, kimlik, ehliyet, vekaletname, sözleşme, sağlık raporu ve buna benzer pek çok belgenin Bulgarca yeminli tercümesi talep edilmektedir.

Söz konusu terminolojiler için Bulgarca sözlükten destek almak Türkçe Bulgarca çevirisi gerçekleştirilen projeler için tercümana fayda sağlamaktadır. Bulgarca tercümanlar, tıbbi terimler sözlüğü, teknik terimler sözlüğü ve hukuk terimleri sözlüğü olmak üzere pek çok Bulgarca sözlükten yararlanmaktadır.

Bazı zamanlar günlük koşuşturmacalar, iş yoğunluğu veya herhangi bir başka sebepten dolayı hafta içinde çevirisini yaptırmak için vakit bulamadığınız belgeleriniz için Okeanos Tercüme şirketi Cumartesi Bulgarca çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Hafta içinde iş yoğunluğunuzdan dolayı planlayamadığınız ya da son anda ortaya çıkan işleriniz için sağladığı profesyonel çeviri hizmetiyle çevirileriniz için çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Pazartesi gününe acil olarak yetiştirmeniz gereken mevcut bir işiniz bulunuyorsa ve bunun için hafta sonu planlamasına ihtiyaç duyuyorsanız, Okeanos Tercüme şirketi sağladığı Cumartesi Bulgarca çeviri hizmetiyle planlarınızda aksama yaşamadan işlerinizi gerçekleştirmeniz bağlamında sizlere yardım sağlamaktadır.

Cumartesi Çince Tercüme ve Çeviri

Hafta sonu yapılması gereken acil Çince tercüme işlemleri için Cumartesi Çince tercüme şirketi ihtiyacı vize, ihale, vatandaşlık ve daha birçok işlem için aranmaktadır.

Çince tercüme bürosu olarak Şişli bulunan Perpa Ticaret Merkezi’nde faaliyet gösteren Okeanos Tercüme en uygun çince tercüme fiyatları ile kalite ve hız kriterlerini bir arada sunarak hizmet sağlamaktadır.

Son anda ortaya çıkan, unutulan ya da hafta başına acil yetişmesi gereken tüm yeminli tercüme işlemlerine ve evraklarına Çince tercüme bürosu olarak geniş Çince tercüman İstanbul kadrosu ve diğer tüm dil çiftleri ile hizmet sağlamaktadır. Çince zorlu bir dil olup profesyonel uzman kişiler tarafından tercüme edilmelidir.

Cumartesi Fransızca Tercüme ve Çeviri

Fransa Türklerin en çok göç ettiği ülkeler arasında yer almaktadır. Bu nedenle çok sayıda vize, ikamet, vatandaşlık, ticaret, lojistik, şirket kuruluşu gibi işlemler için Cumartesi Fransızca çeviri işlemi gerçekleştirilmektedir. Cumartesi Fransızca tercüme şirketi Fransızca yeminli tercüme ya da Fransızca tercüme olarak hizmet sağlamaktadır. Teknik ekipmanların kullanım kılavuzu, katalog, CE belgesi, TÜV sertifikası, ISO belgeleri, TSE belgeleri, teknik faaliyet belgeleri gibi evrakların işlemleri yapılmaktadır. Fransızca teknik tercüme işlemi yapılırken birebir tercüme işlemi uygulanır. Teknik terminoloji sözlüğü çıkarılmalıdır. Acil basımı yapılarak yurt dışına çıkarılması gereken teknik cihaz ve ekipmanların katalog gibi teknik dokümanlarının Cumartesi Fransızca tercüme işlemi yapılmaktadır.

Okeanos Tercüme şirketi Fransızca tercüme bürosu olarak yıllardır İstanbul Şişli’de yurtiçi ve yurt dışında EN 15038 Tercüme Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde hizmet sağlamaktadır. EN 15038 Tercüme Hizmet Kalite Standartları Avrupa’da tercüme sektörüne özgü hazırlanmış ve uluslar arası geçerliliği bulunan standartlardır. Cumartesi açık Fransızca tercüme şirketi olarak faaliyet gösteren Okeanos tüm tercüman kadrosunu EN 15038 Hizmet Kalite Standartları yönergelerine göre kurduğu gibi Türkçe çeviri ve diğer tüm dillerde de çeviri prosesinde aynı kalite standartlarına göre işlem yapmaktadır.

Noterlerin de artık cumartesi günü işlem yapması ile cumartesi açık Fransızca tercüme şirketi olarak cumartesi günleri de noter yeminli Fransızca tercüme alanında da hizmet sağlamaktadır. Okeanos Tercüme noterlikler ile ve Fransızca yeminli tercüman kadrosu ile hizmet sağlamaktadır.

Okeanos Tercüme şirketi Cumartesi  Fransızca tercüme şirketi olarak müşteri odaklı yaklaşımı ile tüm dil çiftinde olduğu gibi Fransızca tercüme alanında yurt içi ve yurt dışında sayısız başarılı projeye imza atmıştır.

Cumartesi Rusça Tercüme ve Çeviri

Vize, vatandaşlık, ikamet, şirket kuruluşu, ortaklık, eğitim gibi konulara istinaden cumartesi Rusça tercüme şirketi arayışına son vermek adına Okeanos Tercüme şirketi İstanbul Şişli’de faaliyet göstermektedir.

Rusya Türkiye’nin en yakın ithalat ve ihracat ortaklarından biri olmakla birlikte son yıllarda özellikle iki ülke arasında bireysel geçişler yoğun yaşanmakta olup bu konuda da yoğun Rusça tercüme ve çeviri ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.

Rusça tercüme özellikle teknik cihaz, ekipman, elektronikler ile ilgili ÇED raporları, teknik şartname, ar-ge raporları, teknik faaliyet raporları, kullanım kılavuzları, TÜV sertifikası gibi evraklarda gerçekleştirilmektedir. Cumartesi Rusça tercüme şirketi uzman ve deneyimli Rusça tercüman kadrosu ile dünya standartları kalitesiyle hizmet sağlamaktadır.

Okeanos Tercüme şirketi Türkçe İngilizce çeviri, çeviri İngilizce ve Türkçe çeviri alanlarında EN 15038 Tercüme Hizmet Kalite Standartlarında cumartesi günleri de dahil hizmet sağlamaktadır. Son teknolojiye hakim altyapısı ve müşteri paneli sayesinde müşterilerine şeffaflık ve güveni sağlamaktadır.

Cumartesi günleri noterlerin de çalışması ile birlikte Cumartesi Rusça tercüme şirketi arayışına standart tercüme hizmetinin yanı sıra yeminli ve noter yeminli tercüme olarak da hizmet veren Okeanos Tercüme Beyoğlu 25. Noterliği ve Beyoğlu 58. Noterliği iş birliği ile tasdik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Rusça tercüme yapılırken özellikle tasdik gerektiren bireysel ya da kimlik evraklarında Kiril alfabesi ile Türkçe arasında oluşan farklılıktan dolayı özel isimlerin doğru yazılıp yazılmadığı detaylı kontrol edilmelidir.

Güvenilir, Hızlı ve Uygun Fiyatlı Tercüme için Okeanos…

Okeanos Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı çalışmalarını yürütmektedir. Ayrıca tüm dil çiftinde olduğu gibi Rusça tercüme alanında da uygun fiyat, hız ve kalite kriterlerini bir arada sunmaktadır.

Okeanos Tercüme kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlılığını sürdürmüş, uygun fiyat, kalite ve hızlı tercüme kriterleri ile birlikte çeviri hizmeti sunmuştur.

Okeanos Tercüme şirketi yeminli tercüme bürosu olarak İstanbul’un merkezi Şişli’den tüm Türkiye ve tüm dünyaya hizmet sağlamaktadır. Kurulduğu günden bu yana tüm faaliyetlerini etik değerlerine ve ilkelerine bağlı sürdürmektedir. Edindiği son teknolojiye sahip müşteri paneli sayesinde müşterilerine şeffaflık ve güveni sağlayan Okeanos Tercüme şirketi kalitede istikrar sağlamış lider kuruluşlardan biridir.

Cumartesi günü tercüme ve çeviri ihtiyaçlarınız ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için info@okeanostercume.com.tr adresimize iletinizi gönderebilirsiniz. Dilerseniz 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.