Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme Bürosu
Lokasyonumuz
Perpa 34384, Şişli / İstanbul
Mesaj İletin
info@okeanostercume.com.tr
çevirmen aranıyor

Freelance Çeviri İş İlanları

Çevirmenlik bölümü mezunları ya da çevirmen adaylarının internette çalışma hayatlarına dair planlamalar yaparken çevirmen aranıyor ilanlarına göz atarlar. Birçok sitede ya da kariyer iş arama portallarında çeşitli birbirinden tamamen bağımsız sektörlere dair firmalara ait ilanları görebilirsiniz. İhtiyacınız olan freelance çeviri iş ilanları için yapmanız gereken sadece internet üzerinden basit aramadan ibarettir.

Çevirmenlik mesleği geniş bir çalışma alanına sahip bir meslek olmakla birlikte çevirmenlerin büyük çoğunluğu kariyer yaşamlarının bir bölümünde edebiyatla ilgili planlamalar ve çalışmalar yapmaktadırlar.

GÜNCEL İŞ POZİSYONLARIMIZ, STAJ İMKANLARI ve DETAYLI BİLGİ İÇİN KARİYER SAYFAMIZI TIKLAYINIZ…

freelance çeviri iş ilanları

Kariyeriniz İçin Çevirmen Aranıyor İlanları…

Yayınevi çevirmen aranıyor ilanları birçok tercümana ilham olmaktadır. Meslekleri gereği okumak ve edebiyatla yakından ilgili olan çevirmenlerin en büyük hayallerinden biri de kitap çevirmenliğidir. Kitap çevirmeni aranıyor ilanı da keza aynı düzeyde etki yaratmaktadır. Heyecan uyandırması ile birlikte kitap çevirmenliği aynı zamanda çok zor ve ciddi düzeyde profesyonellik ve en çok kitap okunması gereken bir meslek alanıdır.

Edebi çevirmen aranıyor ilanlarını yayın evlerinin kendi web sitelerinde de bulmak mümkündür.

Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tercüman adaylarına, öğrencilere, genç tercümanlara staj ve çalışma imkanı sunarak gelişim sürecinde büyük ölçüde yardımcı olmaktadır.

Bunun dışında dış ticaret firmalarının çevirmen ilanına başvuruda bulunduğunuzda bir dış ticaret uzmanı olmakla ilgili kariyer öngörüsünde bulunulabilir.

Özellikle son zamanlarda hastanelerde ya da hastanelerin web sitelerinde ya da iş ilanları web sitelerinde hastanede çevirmen ilanlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Eğitim aldığınız dil, kendinizi geliştirdiğiniz alan ve daha fazlasına bağlı olarak kariyer planlaması yapabilirsiniz. Eğer kendinizi ne kadar donanımlı olarak geliştirirseniz her türlü çevirmen aranıyor ilanına başvurabilme olasılığınız artacaktır.

Okeanos Tercüme şirketi tüm çeviri prosesini ve tercüme ekibini oluştururken uluslar arası geçerliliği olan EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında sürdürmektedir.

Okeanos Tercüme tüm ekibine de aktardığı etik değerlerine ve ilkelerine bağlılığını ilk günden bu yana devam ettirmektedir.

Şirketimizde freelance çeviri iş ilanları, Full Time tercümanlık pozisyonuna başvuru yapmak için aşağıdaki link ile ilgili sayfadan cv nizi kolaylıkla iletebilirsiniz…

Ayrıntılı bilgi almak ve müracaatınız için ilgili sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz…

okeanos yeminli tercüme hizmetleri