Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme Bürosu
Lokasyonumuz
Perpa 34384, Şişli / İstanbul
Mesaj İletin
info@okeanostercume.com.tr
istanbul ticaret odası randevu bilgi

İTO Randevu

İstanbul Ticaret Odası’nda gerçekleştirilecek işlemler için ito randevu ticaret odasının kendi web sitesi üzerinden kolaylıkla oluşturulmaktadır.

İstanbul Ticaret Odası; İstanbul’da faaliyet gösteren gerçek ve tüzel kişilerin kayıt ve bilgilerinin tutulduğu, ticari işlemlerin düzenlendiği ve işletme sicil kaydının tutulduğu kurumdur.

ito randevuİTO Randevu Nasıl Alınır?

Randevu.ito.org web sitesine giriş yaptıktan sonra sol üst köşede bulunan ito randevu al butonuna tıklayarak randevu alınmaktadır. Açılan pencere üzerinden ito randevu almak ve işlem yapacak olan kişinin tc kimlik numarası, adı ve soyadı bilgilerini girerek randevu oluşturmaktadır. Sonrasında İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü’nün yasal yetkilendirme sürecinin her türlü hakkı ile sorumluluğunun kabul edildiği kısmın işaretlenmesi gerekmektedir. Açılan takvim sayfasından işlem yapılması talep edilen tarih seçilmektedir.

İTO Randevu İptali Nasıl Yapılır?

İstanbul Ticaret Odası web sitesi üzerinden randevu al, randevu sorgula bölümlerinden ito randevu iptal işlemi de gerçekleştirilebiliyor. İto randevu al kısmında girildiği gibi kimlik numarası ve MERSİS talep no girilerek ve belirlenen cep telefonuna gelen 6 haneli iptal kodu ile alınan ito randevu al, ito randevu iptal olarak değiştirilebilmektedir.

Bunun dışında İTO bünyesinde gerçekleştirilen işlemlerin bazılarında randevu almaya gerek duyulmamaktadır.

  • Vakıf dernek işletmeleri kuruluşu
  • Şube açılışı
  • Merkez nakli
  • Tür değişikliği işlemlerinde randevu oluşturulmaz

Bu işlemlerin yanı sıra yabancı sermayeli ya da ortaklı şirket kuruluş ve şirket tescil işlemlerinde yabancı uyruklu kişiler ile diğer taraf arasında ve memurlar arasında iletişimi sağlamak adına yeminli sözlü tercümanlar görev yapmaktadır. Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi merkez ofisinin bulunduğu Perpa Ticaret Odası ve Ticaret Sicil Müdürlüğü ile ilgili tüm işlemleri anlık olarak yanıtlamaktadır.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi kurulduğu günden bu yana etik değerlerine ve ilkelerine bağlı çalışmalarını sürdürmekte ve tüm tercüme işlemlerini uygun fiyat, hız ve kalite kriterleri kapsamında sunmaktadır.

İTO RANDEVU SAYFASI : https://randevu.ito.org.tr

okeanos yeminli tercüme hizmetleri