Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme Bürosu
Lokasyonumuz
Perpa 34384, Şişli / İstanbul
Mesaj İletin
info@okeanostercume.com.tr
Ticaret odası yeminli sözlü tercüme

İstanbul Ticaret Odası Yeminli Sözlü Tercüme

İstanbul Ticaret odası yeminli sözlü tercüme işlemine yabancı ortaklı veya yabancı sermayeli şirket kuruluş ve tescil işlemlerinde ihtiyaç duyulmaktadır.

Yabancı Ortaklı ve Yabancı Sermayeli Şirket Kuruluş İşlemleri

Son zamanlarda dış ülkelerle Türkiye arasındaki ekonomik ve ticari ilişkiler bağlamında birçok ülkeden iş insanı şirket kurmak üzere Türkiye’ye gelmektedir. Suriye, Mısır, Suudi Arabistan, Rusya, İran,  Almanya, Fransa gibi ülkelerden Türkiye’ye şirket kurmak üzere gelen iş insanlarının sayısı oldukça fazladır. Türkiye’de şirket kuruluş ve tescil işlemleri ticaret odalarında gerçekleştirilmektedir.

MERSİS sistemi üzerinden randevu alınarak şirket kurmak adına ilk adım atılmış olmaktadır. Akabinde çeşitli prosedürlerin ardından şirket kuruluş sözleşmesinin imzalanması için sicil memuru huzuruna gelinmektedir.

Yabancı ortaklı ve yabancı sermayeli şirket kuruluş işlemlerinde sicil memuru tarafından kişiden pasaportunun aslı ve noter onaylı tercümesi talep edilmektedir. Şirket kuruluş sözleşmesini ortağa tercüme etmesi için ise yeminli tercümana ihtiyaç duyulmaktadır.

İstanbul Ticaret Odası Yeminli Sözlü Tercüme Hizmeti

Ticaret odalarında gerçekleştirilen şirket kuruluş işlemlerinde ortaklar yabancı uyruklu ise ticaret odası yeminli sözlü tercüme hizmeti talep edilmektedir.  Ticaret odası yeminli sözlü tercüme hizmeti için yeminli tercüme bürosuna başvurulmaktadır. Talep edilen dilde (Farsça, Arapça, İngilizce, Almanca, Fransızca vb.) yeminli tercüman aracılığıyla sözlü tercüme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Okeanos Tercüme, iş akışının en yoğun yaşandığı ve ticaret hacminin yüksek olduğu iş merkezlerinden birisi olan Perpa Ticaret Merkezi’nde faaliyet göstermektedir. Şirket kuruluşlarının gerçekleştirildiği Perpa İTO veya İto Perpa ‘da talep edilen yeminli sözlü tercüme işlemi için profesyonel hizmet vermektedir.

Arapça, İngilizce, Farsça, Fransızca, Almanca, Çince, İtalyanca, Rusça, İspanyolca başta olmak üzere pek çok dilde ticaret odası yeminli sözlü tercüme hizmeti vermektedir.  Bir yeminli tercüme bürosu olarak profesyonel bir şekilde çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Ticaret Odası Yeminli Sözlü Tercüme ve Tercüman Taleplerinizde Okeanos…

Müşteri memnuniyet düzeyini artırmak adına Avrupa Birliği’nin kabul ettiği tek tercüme standartı olan  EN15038 Tercüme Hizmet Kalite Standartları doğrultusunda hizmet vermektedir. EN15038 yapılacak olan tercüme projesinin kalitesinin garantisi ve %100 müşteri memnuniyetinin güvencesidir.

Perpa Ticaret Merkezi, Perpa Ticaret Odası, İto Perpa, Perpa İTO’da gerçekleştireceğiniz yabancı ortaklı şirket kuruluş işlemleri için dilediğiniz zaman detaylı bilgi alabilirsiniz…

Güvenilir, hızlı yanıt, uygun fiyat ve doğru çözüm için Okeanos…

Okeanos Tercüme şirketinin ticaret odası yeminli sözlü tercüme hizmeti ile ilgili olarak daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir veya info@okeanostercume.com.tr adresine e-posta gönderebilir ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattı veya 0212 221 45 31 numaralı sabit hat aracılığıyla kurumsal müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.