İtalyanca dan Türkçeye Çeviri

italyanca dan türkçeye çeviri_okeanos tercüme

Turizm başta olmak üzere ticaret, sanayi, eğitim, sağlık gibi pek çok sektörde İtalyanca dan Türkçeye çeviri ve Türkçe İtalyanca çeviri hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

İtalyanca dan Türkçeye çeviri

Turizm başta olmak üzere ticaret, sanayi, eğitim, sağlık gibi pek çok sektörde İtalyanca dan Türkçeye çeviri ve Türkçe İtalyanca çeviri hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Gelişen İtalya Türkiye ilişkilerine bağlı olarak ülkemizden İtalya’ya, İtalya’dan da ülkemize turizm, sağlık, eğitim vb. amaçlar doğrultusunda pek çok ziyaret gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda Türkiye’deki şirketlerle işbirliği ve ortaklı içerisinde bulunan pek çok İtalyan şirketi bulunmakta ve İtalya ile Türkiye arasında yoğun ithalat ve ihracat trafiği gerçekleşmektedir. Tüm  bu süreçler İtalyanca dan Türkçeye çeviri ve Türkçe İtalyanca çeviri hizmetine ortam hazırlamaktadır.

Kullanım kılavuzu, katalog, el kitapçığı, broşür, CE belgesi, teknik şartname, sağlık raporu, ameliyat raporu, ilaç prospektüsü, tıbbi cihaz kullanım kitapçığı, tıbbi makale, diploma, transkript, öğrenci belgesi, ticaret sicil gazetesi, vergi levhası, faaliyet belgesi, vekaletname, imza sirküleri, aile cüzdanı, nüfus kayıt örneği, web sitesi, yazılım, otomasyon, kitap, dergi olmak üzere pek çok terminolojide İtalyanca dan Türkçeye çeviri ve Türkçe İtalyanca çeviri talepleri bulunmaktadır.

Teknik, hukuki, tıbbi, akademik, ticari, finansal, edebi olmak üzere pek çok terminolojide talep edilen İtalyanca dan Türkçeye çeviri ve Türkçe İtalyanca çeviri hizmeti tercüme sektörünün lider tercüme bürolarından biri aracılığıyla gerçekleştirilmelidir.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi her biri teknik, akademik, tıbbi, edebi, ticari, hukuki terminolojilerde uzman İtalyanca tercüman kadrosuyla müşterilerinin ihtiyaç duyduğu kalitede İtalyanca dan Türkçeye çeviri ve Türkçe İtalyanca çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Gerektiği takdirde her terminolojide oluşturulan İtalyanca sözlüklerden destek olan İtalyanca tercüman kadrosu ile hizmet kalitesini günden güne geliştirmektedir.

okeanos yeminli tercüme hizmetleri

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir