Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme Bürosu
Lokasyonumuz
Perpa 34384, Şişli / İstanbul
Mesaj İletin
info@okeanostercume.com.tr
kısa özgeçmiş - cv çevirisi ve tercümesi

Kısa Özgeçmiş- CV Çevirisi ve Tercümesi

Kısa özgeçmiş CV çevirisi ve tercümesi yurt dışında bir firmaya yapılan iş başvurusu, eğitim görmek üzere eğitim kurumlarına yapılan başvurular ve burs alma amaçlı yaptığınız başvurular esnasında talep edilmektedir

CV çevirisi ve tercümesi yurt dışında bir firmaya yapılan iş başvurusu, eğitim görmek üzere eğitim kurumlarına yapılan başvurular ve burs alma amaçlı yaptığınız başvurular esnasında talep edilmektedir.

Öz geçmiş aracılığıyla iş başvurusunda bulunduğunuz şirket, eğitim görmek üzere başvurduğunuz eğitim kurumu veya kuruluş ile aranızda bir bağ kurulmuş olacaktır.

Bu nedenle eğitiminize yeni bir boyut kazandırma bağlamında ve iş dünyasına atılan en önemli adımlardan birisi olan özgeçmiş veya CV bireylerin kendilerini tanıtmaları ve göstermeleri bağlamında en önemli araçtır.

Öyle ki, şirketlerin bireylerle ilgili ilk izlenimleri öz geçmişler aracılığıyla belirlenmekte, eğitim kurumları tarafından öğrenciler beceri ve yetenekleri doğrultusunda kabul edilmektedir.

Dolayısıyla öz geçmişlerin büyük hassasiyet, özen ve dikkatle hazırlanması gerekmektedir.

Özgeçmiş – CV Hazırlarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İşverenin pek çok kişi arasından sizin öz geçmişinizi fark etmesi veya başvuracağınız eğitim kurumuna öz geçmişinizle damga vurmak adına birtakım ölçütler bulunmaktadır:

  • Öz geçmişiniz ve cv niz ne çok kısa ne de çok uzun olmalıdır,
  • Bilgiler açık ve net bir şekilde verilmelidir,
  • Bilinen dillere mutlaka yer verilmelidir,
  • Hedefe yönelik doğru ifadeler kullanılmalı ve dil bilgisi kurallarına dikkat edilmelidir.
  • Hobiler, yetenekler ve beceriler kısmı mutlaka dolu olmalıdır,
  • Alınan sertifikalar ve eğitimlere yer verilmelidir,
  • Başvurulan pozisyonla ilgili bilgiler ya da tecrübeler mutlaka bulunmalıdır.

Yabancı Dile Çevirisi Yapılan Cv niz Sizin İtibarınızdır…

Öz geçmiş ve cv hazırlanma süreçlerine gösterilen özen ve hassasiyet, kısa özgeçmiş CV çevirisi ve  tercümesi için de gösterilmelidir.

Aslına uygun, akıcı ve etkili bir dille çevirisi yapılan özgeçmişiniz sizi rakiplerinizin bir adım önüne geçirmektedir. Yabancı dile çevirisi yapılmış Cv niz aynı zamanda sizin hakkınızda ilk itibar ve görüşe sahip olunacak belgenizdir. Bu bağlamda, yabancı şirketlere ve eğitim kurumlarına yapılan başvurular esnasında bir nevi imajınızı belirleyen CV tercümesi için uzman bir tercüme bürosu ile çalışmanız gerekmektedir.

Cv Çevirisi ve Tercümesi Taleplerinizde Okeanos…

Okeanos Tercüme şirketi dili akıcı ve etkili kullanabilen tercüman kadrosuyla bir nevi kimliğinizi belirleyen kısa öz geçmiş – CV çevirisi ve  tercümesi için profesyonel hizmet sağlamaktadır.

CV çevirisi ve tercümesi talepleriniz, detaylı bilgi ve teklifimiz için bizlere 0212 221 45 21 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz  0553 910 31 32 numaralı Whatsapp üzerinden kurumsal temsilcilerimize görüşebilirsiniz…