Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme Bürosu
Lokasyonumuz
Perpa 34384, Şişli / İstanbul
Mesaj İletin
info@okeanostercume.com.tr
perpa yeminli tercüme

Perpa Yeminli Tercüme ve Çeviri

İster bireysel isterseniz de kurumsal, yurt dışı ile işi olan veya ticareti olan herkesin çeviriye ihtiyacı olmaktadır. Eğer resmi işlemlerde kullanılacak olan evraklarınız varsa işte burada resmi tercüme yani yeminli tercümeye ihtiyacınız olacaktır. Noter tarafından onaylanarak gerçekleşen profesyonel çeviri hizmetlerine yeminli tercüme denir. Eğer Perpa’da faaliyette bulunuyorsanız veya Perpa’ya rahatlıkla ulaşabilecek mesafede oturuyorsanız ya da Perpa çatısı altında, ister İto’da, isterseniz de noterde resmi işlem yaptıracaksanız, işte ihtiyacınız olan Okeanos’un Perpa yeminli tercüme ve çeviri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz…

Perpa Ticaret Merkezi’nde gösterdiği yoğun tercüme işlemleri ile Okeonos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, Perpa’nın dinamik iş gücüne ayak uydurarak geniş bir ağ oluşturmuştur.Uluslararası ticarette bulunan firmaların aralarında gerçekleştirdiği iletişim ağının bir parçası olarak çeviri alanında nitelikli tercüme bürosu Okeanos Tercüme’nin birikim ve deneyimlerinden yararlanılmaktadır. Teknolojik alt yapının sağladığı imkanlar çerçevesinde her zaman en iyiyi hedefleyen Okeanos’un bugün gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarlardaki konumu göz ardı edilemez.

Perpa yeminli tercüme ve çeviri talepleriniz için 05539103132 Mobil & Whatsapp & Telegram hattımızdan veya 02122214521 numaralı sabit hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz…

Perpa Ticaret Merkezi – Perpa

Perpa Ticaret Merkezi, bünyesinde barındığı farklı sektörlerden toptancılar, üreticiler, ithalat ve ihracatçı kuruluşlar ile ekonomik gelişimde Türkiye’nin global hedefleri için çalışan bir merkezdir. İçerisinde banka, Ticaret ve Sanayi İl Müdürlüğü, İstanbul Ticaret Odası Perpa Şubesi ve Ticaret Sicil Müdürlüğü, tercüme bürosu ve noter bulunan bu çok işlevli yapı, her gün yüzlerce iş sirkülasyonu gerçekleştirerek ticaret hacmine katkı sağlamaktadır. Ticari faaliyetlerinin yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri ile de ön plana çıkan merkezin modern bina yapısı ve güler yüzlü çalışanları sayesinde enerjik bir havası vardır. Bu yapı, 14 katlı ve 660.000 metre kareden oluşan mega bir merkezdir. İki ayrı bloktan oluşan merkezin yönetimleri, A ve B bloklarına göre ayrılmıştır ve hareketli iş yoğunluğu çalışanlar arasında paylaşılmaktadır.

Günümüzde firmaların kendine yer edinmesinin ve nitelikli merkezlerde yer almasının önemi kavranmıştır. Bu nedenle Perpa Ticaret Merkezi’nin de doluluk oranı %90’lara ulaşarak 4655 işyerine ofis ve şube sağlamaktadır. Bu kadar fazla iş gücünün bulunduğu bir merkezde insan yoğunluğunun ne kadar fazla olabileceğini öngörebilirsiniz. Perpa’yı 1 günde ziyaret eden insan oranı yaklaşık olarak 75/80.000 kişidir. Beyoğlu 25. Noterliği de Perpa’da faaliyet göstermesi sayesinde Okeanos Tercüme, zamanın her dakikasının müşterileri için kıymetli olduğunu bilmekte ve noterde işlemlerinde hızlı tasdikleme yaptırabilmektedir.

perpaya ulaşım
perpaya ulaşım

Perpa ve Okeanos Tercüme’ye Ulaşım

Perpa Ticaret Merkezi’nde bulunan Okeanos Tercüme, Şişli Perpa’da A blokta yer alan 9. kattaki ofisi ile sizler için kaliteli çeviri olanakları sunmaktadır. Perpa’ya İstanbul içinden metro ile veya şahsi araçlarınız ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 1, 2 ve 3. katlarda kapalı otoparklar, aynı zamanda binanın çevresinde binlerce araçlık açık otoparklar bulunmaktadır. Toplu taşıma tercih etmeyi düşünüyorsanız Osmanbey’den 54E aracına binerek Darülaceze durağında inebilir ve 3 dakika yürüyerek Okeanos Tercüme’ye ulaşabilirsiniz. Ticaret merkezi; Şişli, Taksim ve Boğaziçi Köprüsü’ne 10’ar dakika mesafede yer almaktadır.

Perpa İş Merkezi ’nde Faaliyet Gösteren Firmalar

Ekonomik gelişim ve kalkınmayı hedefleyen Perpa’nın yapı taşlarını oluşturan işlevsel firmalar sayesinde her gün randımanlı işlemler gerçekleşmekte ve ayrıcalıklı imkanlar genişletilmektedir. Uluslararası iş birliklerine ev sahipliği yapan ve dünyada ülkemiz adına global bir konum üstlenen Perpa’da farklı sektörlerde faaliyette bulunan firmaların uyumlu işleyişi gözlenir. Perpa’da yer alan bazı firma ve kuruluşlar ise Tarım İl Müdürlüğü, çeşitli dergi ve medya kanalları, matbaalar, elektrik –elektronik – kablo gibi üretici firmalar, güvenlik ürünleri ithalatçıları, mühendislik firmaları, noter, kuru temizlemeler, kuaförler, kuyumcular, bir çok banka şubesi, PTT, Boğaziçi Elektrik, İstanbul Ticaret Odası Perpa Şubesi, Ticaret Sicil Müdürlüğü, Şişli Belediyesi vezneleri, diş hekimleri ve hatta diyetisyenlere kadar uzun bir listeyi takip etmektedir.

okeanos tercüme

Perpa Yeminli Tercüme ve Çeviri Hizmetlerimiz

İlke ve değerlerini gözeterek müşterileri için kusursuz çeviriler sunan Okeanos Tercüme, Perpa Ticaret Merkezi’nde edindiği konum ile her gün daha iyisi için vizyonuna yeni maddeler eklemektedir. Ticaret merkezinin 9. katında verdiği hizmeti, şeffaf bir tutumda müşterileri ile yüz yüze yaptığı görüşmelerde de yansıtmakta ve güçlü çevirmen kadrosu ile taleplerinizi en kısa sürede iletmektedir. Okeanos Tercüme, birçok hukuki dokümanın çevirisini titizlikle yaparak Uluslar arası geçerliliği olan EN 15038 Çeviri Hizmetleri Kalite Belgesi altında nitelikli bir sonuç ortaya koyar. Çeviri projelerinizin hangi aşamada olduğunu gözlemlemek istediğinizde iletişim kanallarımıza anında başvurabilir, çeviri sürecini gözlemleyebilirsiniz. Perpa’da bulunan 25. Beyoğlu Noterliği sayesinde yeminli tercümeleriniz hızlı bir şekilde tasdiklenir ve gereksiz zaman kaybının önüne geçilir. Diploma, transkript, nüfus cüzdanı, adli veya hukuki belge, akademik makale gibi önem arz eden belgelerinizi uzun yıllardır aynı güvenirlik ve sağ duyu ile çevirmekteyiz. Hizmetlerimizden hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal firmalarımız uzun süreli olarak faydalanabilir, güler yüzlü hizmetimiz, makul fiyatlarımız ve Avrupa standartlarındaki bakış açımız ile en uygun teklifleri alabilir.

Okeanos Tercüme’nin bütün dillerde uzman çevirmen ve redaktör kadrosu ve programlı çalışma anlayışı sayesinde çevirilerinizde %100 başarıyı taahhüt ediyor, inovatif çeviri politikalarını benimsiyoruz.

7/24 talep oluşturabileceğiniz web sitemizden anından dönüş alabilir, aklınıza takılan soruları 0553 910 31 32 numaralı mobil/Whatsapp veya Telegram hattımızdan, info@okeanostercume.com.tr e-posta adresimizden ve 0212 221 45 21 numaralı sabit numaralarımızdan danışabilirsiniz.