Perpa Yeminli Tercüme

perpa yeminli tercüme

Perpa yeminli tercüme ihtiyaçlarınızda, Perpa A Blok kat:9 No: 1184‘ de hizmet veren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme talepleriniz doğrultusunda sizlere uygun fiyatlı, hızlı, güvenilir ve kurumsal çözümler sunmaktadır.

Acil talepleriniz için 0553 910 31 32 numaralı MOBİL & WHATSAPP & TELEGRAM hattımızı arayabilirsiniz…

Perpa Ticaret Merkezi

Dönemin Perşembe Pazarı, konumu, büyüklüğü, ekonomik niceliği, istihdam sağladığı kişi sayısı ve sosyal sorumluluk projeleriyle Global Dünya ticareti ile bütünleşen monoblok bir yapı haline dönüşerek Perpa Ticaret Merkezi halini almıştır. 1986 yılında değişime başlayan Perşembe Pazarı, esnaf ve şehir ve ulaşım açısından kolaylık sağlamak ve bir ekonomi merkezi kurmak açısından siluetini değiştirmiş bugünkü kompleks halini almıştır. 108.526 metrekare arsa üzerinde yaklaşık 40.000 metrekare üzerine kurulmuş 14 kattan oluşan toplamda 660.000 metrekare kapalı alandan oluşan PERPA Ticaret Merkezi A ve B blok olmak üzere 2 bölüme ayrılmış ve aynı yapı içerisinde iki ayrı blok halinde hizmet vermektedir.

Perpa Ticaret Merkezi bünyesinde restoran ve cafeler, market, kuaför, terzi, berber, çiçekçi, eczane, sağlık ocağı, dernek ve vakıflar, İstanbul Ticaret Odası PERPA şubesi, Beyoğlu 25. Noterliği, kargo şirketleri, banka şubeleri, Ptt bulunmaktadır.

Perpa Yeminli Tercüme Hizmetimiz

Perpa bünyesinde bulunan çok sayıda büyük ve küçük ölçekli firmalar, global pazarda ağırlıklı olarak teknik alanda hizmet vermektedirler. Bu bağlamda firmaların yoğun bir şekilde tercüme ve çeviri hizmeti ihtiyaçları bulunmaktadır. Okeanos Tercüme, bütün dillerde, yazılı tercüme, sözlü tercüme, yeminli tercüme, noter onaylı tercüme, acil tercüme gibi çeşitli alanlarda talepleriniz doğrultusunda hizmet vermektedir.

Yeminli tercüme; Yeminli tercüman tarafından tercüme edilen evrakların, çıktı alınarak ıslak kaşe ve imza yapılmasıdır.

Yeminli tercüman; En az iki dilde yazılı ve sözlü çeviri yapabileceğini lisans diploması veya dengi bir belge ile ispat edebilen ve noterlik makamında noter huzurunda yemin ederek yeminli tercüman unvanını alır. Yeminli tercüman tercüme yaptığı evraklara müşteri ya da tercüme şirketi talebi ile ıslak imza ve kaşe yaparak çevirinin orjinaline uygun olduğunu ve doğruluğunu kabul eder.

Perpa yeminli tercüme hizmeti nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, kimlik, doğum belgesi, ölüm belgesi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, sicil gazetesi, ruhsat, mahkeme kararı, maaş bordrosu, kaza raporu, dilekçe, doktor raporu, temyiz belgesi, diploma, transkript, tasdikname, askerlik belgesi, tapu, muvaffakatname, evlilik cüzdanı, sözleşme, ithalat ihracat belgesi, apostil, uygunluk belgesi, sertifika gibi evraklarda talep edilmektedir.

Perpa Tercüman Hizmetimiz

İhtiyaç duyduğunuz bütün dillerde ister İstanbul Ticaret Odası Perpa Şubesi ve Sicil Müdürlüğü, isterseniz Perpa bünyesinde bulunan Beyoğlu 25.Noterliği nezninde yapacağınız bütün tercüme işlemlerinde, isterseniz de yurt dışı yüz yüze veya telefon ile yapacağınız müşterilerinizle ya da tedarikçileriniz ile yapacağınız bütün görüşmelerinizde tercüman hizmeti vermekteyiz. Bu sayede şirket kuruluşlarınız, imza beyanı ve imza sirkülerinizi çıkartmakta, vereceğiniz vekaletnameler için veya yetkiler için gerekli olan yeminli tercüme hizmetine dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz…

Perpa Noter Onaylı Tercüme Hizmetimiz

Perpa noter onaylı tercüme hizmeti Okeanos Tercüme şirketi tarafından Perpa A Blok’ta yürütülmektedir. Şirket kuruluşu, vize evrakları, vatandaşlık ya da ikamet işlemleri, sicil tasdiki gibi işlemlerde müşteri talebi ile gerçekleştirilmektedir. Bireysel ya da kurumsal tüm müşterilerine kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı tercüme hizmetini Perpa bünyesinde gerçekleştiren Okeanos, kurulduğu günden bu yana etik ve ilkelerine bağlı olarak tüm ekibi ile hizmet vermektedir.

EN 15038 Çeviri Hizmetleri Kalite Belgesi

Okeanos, 2013 yılından günümüze kadar, Avrupa Birliği’nin kabul ettiği tek çeviri kalite standartı olan ve özellikle yurt içi ve yurt dışı ihalelerde istenilen EN 15038 Çeviri Hizmetleri Kalite Standartları Belgesine sahiptir. Bütün çeviri proje ve süreçlerinde bu standartların gereği olan prosesleri uygulamakta ve hizmet vermektedir. Kalite standartları ve uygulamaları düzenli olarak Uluslar arası Bureau Veritas Turkey şirketi tarafından denetlenmekte ve belgelendirilmektedir.

Perpa Yeminli Tercüme ve Çeviri Taleplerinizde Okeanos Farkı…

Uygun fiyatlı – hızlı – güvenilir ve kurumsal çözümlerimiz için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz…

Talepleriniz ve detaylı bilgi için, info@okeanostercume.com.tr mail adresimizden veya 0553 910 31 32 numaralı MOBİL & WHATSAPP & TELEGRAM hattımızdan ve 0212 221 45 21 numaralı sabit numaralarımızdan ulaşabilirsiniz…

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir