Perpa Yeminli Tercüme

Perpa yeminli tercüme ve Perpa yeminli çeviri hizmeti Perpa A Blok’ta yer alan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde yürütülüyor.

Dönemin Perşembe Pazarı, konumu, büyüklüğü, ekonomik niceliği, istihdam sağladığı kişi sayısı ve sosyal sorumluluk projeleriyle Global Dünya ticareti ile bütünleşen monoblok bir yapı haline dönüşerek Perpa Ticaret Merkezi halini almıştır. 1986 yılında değişime başlayan Perşembe Pazarı, esnaf ve şehir ve ulaşım açısından kolaylık sağlamak ve bir ekonomi merkezi kurmak açısından silüetini değiştirmiş bugünkü kompleks halini almıştır. 108.526 metrekare arsa üzerinde yaklaşık 40.000 metrekare üzerine kurulmuş 14 kattan oluşan toplamda 660.000 metrekare kapalı alandan oluşan PERPA Ticaret Merkezi A ve B blok olmak üzere 2 bölüme ayrılmış ve aynı yapı içerisinde iki ayrı blok halinde hizmet vermektedir.

Perpa Ticaret Merkezi  bünyesinde restoran ve cafeler, market, kuaför, terzi, berber, çiçekçi, eczane, sağlık ocağı, dernek ve vakıflar, İstanbul Ticaret Odası PERPA şubesi, Beyoğlu 25. Noterliği, kargo şirketleri, banka şubeleri, ptt bulunmaktadır.

Perpa Ticaret Merkezi bünyesinde bulunan çok sayıda büyük ve küçük ölçekli firmalar, global pazarda ağırlıklı olarak teknik alanda hizmet vermektedirler. Bu bağlamda firmaların yoğun bir şekilde tercüme ve çeviri hizmeti ihtiyaçları bulunmaktadır. Çeviri hizmetleri yazılı, sözlü, yeminli tercüme, noter onaylı tercüme gibi çeşitli konseptlerde gerçekleşmektedir. Perpa yeminli tercüme ve Perpa yeminli çeviri hizmeti Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tarafından hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı olarak Perpa A Blok kat:9 1184 numaralı ofiste hizmet vermektedir.

Yeminli tercüme ve yeminli çeviri; Yeminli tercüman tarafından tercüme edilen evrakların, çıktı alınarak ıslak kaşe ve imza yapılmasıdır.

Yeminli tercüman; En az iki dilde yazılı ve sözlü çeviri yapabileceğini lisans diploması veya dengi bir belge ile ispat edebilen ve noterlik makamında noter huzurunda yemin ederek yeminli tercüman unvanını alır. Yeminli tercüman tercüme yaptığı evraklara müşteri ya da tercüme şirketi talebi ile ıslak imza ve kaşe yaparak çevirinin orjinaline uygun olduğunu ve doğruluğunu kabul eder.

Perpa yeminli tercüme ve Perpa yeminli çeviri hizmeti nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport, kimlik, doğum belgesi, ölüm belgesi, ikametgah, nüfus kayıt örneği, sabıka kaydı, faaliyet belgesi, imza sirküleri, vergi levhası, vekaletname, sicil gazetesi, ruhsat, mahkeme kararı, maaş bordrosu, kaza raporu, dilekçe, doktor raporu, temyiz belgesi, diploma, transkript, tasdikname, askerlik belgesi, tapu, muvaffakatname, evlilik cüzdanı, sözleşme, ithalat ihracat belgesi, apostil, uygunluk belgesi, sertifika gibi evraklarda talep edilmektedir.

Perpa Noter Onaylı Tercüme ve Perpa Noter Onaylı Çeviri Hizmeti

Perpa noter onaylı tercüme ve Perpa noter onaylı çeviri hizmeti Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tarafından Perpa Ticaret Merkezi A Blok’ta yürütülmektedir. Şirket kuruluşu, vize evrakları, vatandaşlık ya da ikamet işlemleri, sicil tasdiki gibi işlemlerde müşteri talebi ile gerçekleştirilmektedir. Bireysel ya da kurumsal tüm müşterilerine kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı tercüme hizmetini Perpa Ticaret Merkezi bünyesinde gerçekleştiren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, kurulduğu günden bu yana etik ve ilkelerine bağlı olarak tüm ekibi ile hizmet vermektedir.

okeanos yeminli tercüme hizmetleri

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir