Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme Bürosu
Lokasyonumuz
Perpa 34384, Şişli / İstanbul
Mesaj İletin
info@okeanostercume.com.tr
ticaret sicil gazetesi tercümesi ve çevirisi

Ticaret Sicil Gazetesi Tercümesi ve Çevirisi

Ticaret sicil gazetesi tercümesi hizmeti Okeanos Tercüme bünyesinde yeminli tercüme ya da noter yeminli tercüme olarak gerçekleştirilmektedir.

Ticaret Sicil Gazetesi Tercümesi ve Çevirisi

Sicil gazetesi; şirketlerin kuruluş ya da şirketlerin statü değişikliğini, unvanının belirtildiği Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen ve basılı olarak ya da dijital ortamda ulaşılabilen gazetedir.

Ticaret Sicil Gazetesi abonelik yaptırılarak da edinilebilir. Ticaret Sicil Gazetesi’nde kanun, tüzük ve yönetmeliklerin ticaret siciline tescili zorunlu kıldığı hususlara bağlı olarak emrettiği ilanlardır. Mahkemeler, resmi daireler, kamu tüzel kişileri tarafından ticaret işleriyle alakalı olarak düzenlenen ilanlar ile birlikte özel duyuru niteliği taşıyan bilanço, genel kurula çağrı, rüçhan hakları vb ilanlar yayınlanmaktadır.

Sicil gazetelerinin vize işlemleri, yurt dışı ortaklıklar, uluslararası ihaleler, uluslararası ticaret ve bankacılık işlemleri, yurt dışı şube açılımı ve daha birçok nedene bağlı olarak yeminli çevirisi ya da noter yeminli çevirisi işlemi talep edilmektedir.

Ticaret sicil gazeteleri içerik olarak yoğun hukuki terminolojiye sahip olduklarından anadil düzeyinde dil bilgisi olan, hukuk alanında deneyimli, yeminli hukuki tercümanlar tarafından çevrilmelidir.

Ticaret Sicil Gazetesi Tercümesi ve Çevirisi Taleplerinizde Okeanos…

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi tüm şirket evrakları tercümesi işlemindeki başarısını yeminli sicil gazetesi çevirisi işlemlerinde de ortaya koymakta ve bu alanda yıllardır profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Kurulduğu günden bu yana etik değerlerine bağlılığını sürdüren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme konusunda da uluslararası standartlarda hizmet sağlayarak başarısını ortaya koymaktadır.

EN 15038 Tercüme Hizmeti Kalite Standartları çerçevesinde tekliften teslimata her aşamasında kalite standardı prosedürüne bağlı kalarak hizmet vermekte ve Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi sektörün müşteri memnuniyeti en yüksek firmaları arasında yer almaktadır.

Ülkemizin her yerine, tercümesi ve noter tasdikleri yapılan bütün belgelerinizi aynı gün içerisinde ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİMİZ ile sizlere teslimatı yapılmak üzere anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerine teslim ediyoruz…

okeanos yeminli tercüme hizmetleri