Yazılım Tercümesi ve Otomasyon Tercümesi

Tek Tuş Dünyasına Hoşgeldiniz…

Yazılım ve otomasyon tercümesi veya Yazılım ve otomasyon çevirisi hizmetlerinde aranılan kalite ve hız Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme uzman ekibi sayesinde tek tuşla yanınızda.

Zaman, dünyadaki en kıymetli hazine olsa gerek. Ve artık hiçbir şeye zamanımız yok. Spora, sevdiklerimize, doğaya, uykuya hatta yemeğe bile. Bu nedenle her şeyin tek tuşla olmasını ve sayılarının giderek artmasını isteriz. En hızlı, en kolay, en kapsamlı olan etrafımızı sarsın ve hızlı hayat akışında bizi yavaşlatmasın isteriz. Akıllı evler, akıllı arabalar, akıllı telefonlar, özel uygulamalar, yazılımlar, programlar, dijital ajandalar, dijital asistanlar ve organiserlar.

Teknolojinin belki de en güzel ve en sevdiğimiz yanı bu. Globalleşen dünyanın getirdiği yoğun, yorucu ve çok yönlü, yoğun trafikli hayatı kolaylaştırmak ve düzene sokmak. Teknolojik anlamda bu hizmet anlayışı ile sayısız yazılım, program ve otomasyon sistemi mevcut ve her geçen dakika daha gelişmiş alternatifleri çıkıyor. Spor, kitap, kozmetik, seyahat, eğitim, kariyer, iş dünyası, eğlence, kültür, moda, tasarım, doğa, matematik, bilim ve sayamadığımız kadar çok uygulama ve yazılım etrafımızı sarmış durumda. Aradığımız her şey tek tuşla artık gerçekten parmaklarımızın ucunda.

İş dünyasına dair artık tüm kontrol, denetim, kayıt, üretim, pazarlama, ticaret vs bütün çalışma prosesleri için de sayısız CRM, ERP, otomasyon programları mevcut.

Yazılım ve otomasyonlar, uygulama (APK) ve programlar artık çok dilli olarak geniş kitlelere ulaşarak sınırları aşıyor. Kolaylaştırma teması kapsamında çıkan bir uygulamayı (APK) bir de yabancı dilde zorlanarak kullanmak istemezsiniz. Bu nedenle tüm yazılım ve bilişim üreticilerinin ilk tercihlerinden biri de yazılım ve otomasyon tercüme ve çeviri hizmeti oluyor. Endüstriyel yazılımlar, stok, üretim bandı, bilgisayar sistemleri, finans, lojistik gibi her alanda özel yazılım ve programlara ve yazılım ve otomasyon tercüme ve çeviri hizmeti talebi her geçen gün artmaktadır.

Yazılım ve otomasyon dili, dünya dili olan İngilizce’dir. İlk yıllarda sadece İngilizce kullanım zorunluluğu mevcut olup bu şekilde ilerlerken bugün global kullanıma sunulan tüm uygulama (aplikasyon), yazılım ve otomasyon sistemleri çok dilli ve çok fonksiyonlu kullanıma entegre edilmeyi amaçlamaktadır. Aplikasyon, yazılım ve otomasyonlar her alanda kullanılmaya başlanmış olup örneğin bir fabrikanın üretim hattının bilgisayar teknolojisi ve özel otomasyonla yürütülmesi sayesinde yapılan üretim hataları ilk evrede tespit edilebiliyor ve zaman, finans ve ham madde kaybının önüne geçiyor.

Otomasyon ve Yazılım Tercümelerinde Tecrübe

Müşteri odaklı yaklaşımı ve şeffaflık ve profesyonel hizmet odaklı olan Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme müşterilerinin tek tuş beklentilerini geliştirdiği özel yazılımı sayesinde rahat iletişim, kullanım ve uygulama kolaylıkları sağlayarak yazılım ve otomasyon tercüme ve çeviri hizmeti ve tüm tercüme hizmetlerinde yaşanılan endişeleri ortadan kaldırıyor.

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi yazılım ve otomasyon tercüme ve çeviri konusunda teknik konularda deneyimli, uzman tercüman ve editör kadrosuya birlikte başarılı projelere imza atmaktadır.

Uygun fiyat, kalite ve hızlı tercüme kriterlerini yıllardır değerlerine ve ilkelerine bağlı olarak sürdüren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme tüm dillerde ve tüm terminolojilerde olduğu gibi özel bir alan olan yazılım ve otomasyon tercüme ve çeviri işlemlerinde de aranılan kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Yazılım ve otomasyon tercümesi veya Yazılım ve otomasyon çevirisi hizmeti hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.okeanostercume.com.tr adresimizden ya da info@okeanostercume.com.tr adresimizden ya da 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile dakikalar içinde iletişime geçebilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Gönderiyi Paylaş!