Öğrenci Belgeleri Tercümesi

öğrenci belgeleri tercümesi

Pek çok öğrenci eğitim görmek ve yabancı dilini geliştirmek istemektedir. Bu sebeple ERASMUS gibi üniversiteler arası değişim programları çerçevesinde yurtdışına gitmek için öğrenci belgeleri tercümesi hizmetine ihtiyaç duymaktadır.

Eğitim görmek üzere tercih edilen ülkeler arasında başta Almanya, İspanya, İtalya, İngiltere, Amerika, Kanada, Fransa gibi ülkeler bulunmaktadır. Bu ülkelere eğitim görmek, yabancı dil öğrenmek veya yabancı dilini geliştirmek ya da ERASMUS gibi programlarla gidilmektedir.

Öğrenci Belgeleri Tercümesi 

Öğrenciler tarafından eğitim görmek üzere başvurdukları ülkeler tarafından giriş çıkışlar esnasında vize istenmektedir. Vize için konsolosluklar tarafından vize evrakları çevirisi talep edilmektedir.

Okeanos Tercüme şirketi, eğitim görmek üzere gitmek istedikleri ülke tarafından öğrencilerden istenen vize doğrultusunda vize evrakları çevirisi hizmeti sağlamaktadır.

Pasaport, evlilik cüzdanı, nüfus kayıt örneği, ticaret sicil gazetesi, vergi levhası, faaliyet belgesi vb. evraklar bu kapsamda tercüme edilmektedir. Tercüme işlemi talep eden kuruma göre yeminli tercüme veya noter onaylı tercüme şeklinde gerçekleştirilmektedir.

İlgili evrakların çevirisi profesyonel tercüman kadrosu aracılığıyla İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca başta olmak üzere pek çok dilde sağlanmaktadır.

Öğrenci Belgeleri Tercümesi Talepleriniz…

Eğitim görmek, dil eğitimi almak veya çeşitli eğitim programları aracılığıyla belli başlı ülkelere gidilmektedir. Gidilen ülkede eğitim görülecek okul tarafından çeşitli evrakların tercümesi talep edilmektedir.

Diploma, transkript, diploma eki, transkript eki, mezuniyet belgesi bu kapsamda tercüme edilmektedir. Ayrıca geçici mezuniyet belgesi, ÖSYM sonuç belgesi, bitirme tezi, öğrenci kimlik kartı gibi belgeler için öğrenci belgeleri tercümesi talep edilmektedir.

Okeanos Tercüme’de Öğrenciler İçin Profesyonel Hizmet

Okeanos Tercüme şirketi öğrenci talepleri doğrultusunda profesyonel vize evrakları çevirisi ve  öğrenci belgeleri tercümesi hizmeti vermektedir.

Tercüme işlemini kaliteli bir şekilde gerçekleştirip, hızlı bir şekilde öğrencilere teslim etmektedir. Böylelikle öğrencilerin işlemlerinin kolaylaşmasına ve hızlı ilerlemesine yardımcı olmaktadır.

Okeanos Tercüme, kurulduğu günden bu yana tüm çalışmalarını etik değerler çerçevesinde sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini üst düzeylerde tutarak, 2013 yılında başlayan kalite serüveninin mimarisi olan ve Avrupa Birliği’nin kabul ettiği tercüme hizmetleri tek standartı olan EN15038 Tercüme Hizmetleri Kalite Sertifikası doğrultusunda faaliyet göstermektedir.

EN15038 Tercüme Hizmetleri Kalite Standartları istenilen tercüme kalitesinin oluşturulmasında direk etkin olup, %100 müşteri memnuniyetinin güvencesidir.

Okeanos Tercüme şirketinin öğrenci belgeleri tercümesi ve vize evrakları çevirisi ile ilgili olarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun için www.okeanostercume.com.tr adresini ziyaret edebilir veya info@okeanostercume.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.  Ayrıca 0212 221 45 21 veya 0553 910 31 32 numaralı hatlar aracılığıyla kurumsal müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir